Dzisiaj jest: 26.04.19. 




24.04.2019 - ZAWODY SZERMIERCZE - MAJ 2019
ZAWODY SZERMIERCZE MAJ 2019

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kraków, 03-05.05.2019

************************************
Puchar Świata Seniorek (szb k)
Tunis (Tunecja), 10-12.05.2019
************************************
Puchar Świata Seniorów (szb m)
Madryt (Hiszpania), 10-12.05.2019
************************************
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów
Poznań, 11.05.2019
************************************
Mistrzostwa Polski Seniorów
Warszawa, 18-19.05.2019

***********************************
Puchar Świata Seniorów Grand Prix
Moskwa (Rosja), 24-26.05.2019
***********************************
Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych,
Młodzików i Dzieci - Grodziska Szabla
Grodzisk Mazowiecki, 25.05.2019
***********************************
Mistrzostwa Europy Młodzieżowców
Plovdiv (Bułgaria), 29.05 - 02.06.2019
Napisał: KJ. Komentarze (0)

18.04.2019 - MOJM - KONIN - 18.04.2019 - WYNIKI
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 18.04.2019
Napisał: KJ. Więcej » · Komentarze (0)

18.04.2019 - 19.04.2019 - biuro nieczynne
19.04.2019 (piątek) biuro klubu będzie nieczynne
Napisał: KJ. Komentarze (0)

17.04.2019 - 1% na klub


Napisał: KJ. Komentarze (0)

16.04.2019 - MOJM - Konin - 18.04.2019 - start o 13.00
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych
Konin, 18.04.2019

13.00 - rozpoczęcie walk w szabli dziewcząt i chłopców


UWAGA! Zmiana godziny rozpoczęcia turnieju!

Napisał: KJ. Komentarze (0)

15.04.2019 - Życzenia Wielkanocne 2019

Napisał: KJ. Komentarze (0)

15.04.2019 - OT JM M i D - Sosnowiec - 13.04.2019
Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci
o Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera
Sosnowiec, 13.04.2019
Napisał: KJ. Więcej » · Komentarze (0)

06.04.2019 - OTM - KONIN - 06.04.2019
Ogólnopolski Turniej Młodzików
o Puchar Prezesa KKSz Konin
Konin, 06.04.2019


Radoch Filip - 2
Graupen Inez - 8

Napisał: KJ. Więcej » · Komentarze (0)

01.04.2019 - ZAWODY SZERMIERCZE - KWIECIEŃ 2019
ZAWODY SZERMIERCZE KWIECIEŃ 2019

Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów
Toruń, 06-14.04.2019

Reprezentacja:
Glanc Sebastian
Zawodniak Małgorzata

************************************
Ogólnopolski Turniej Młodzików
o Puchar Prezesa KKSz Konin
Konin, 06.04.2019

11.00 - rozpoczęcie walk w szabli chłopców
11.45 - rozpoczęcie walk w szabli dziewcząt

***********************************
Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Zagłębia
Memoriał Rafała Sznajdera
Sosnowiec, 13.04.2019
***********************************
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych
Konin, 18.04.2019

10.00 - rozpoczęcie walk w szabli dziewcząt i chłopców

***********************************
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kraków, 30.04 - 05.05.2019

Napisał: KJ. Komentarze (0)

01.04.2019 - MPM - Warszawa - 30-31.03.2019
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców
Warszawa, 30-31.03.2019

Matuszak Sylwia - złoto
Godlewski Mateusz - złoto
Borkiewicz Krystian, Dzwoniarski Adrian, Godlewski Mateusz i Jaskulski Patryk - srebro
Napisał: KJ. Więcej » · Komentarze (0)

27.03.2019 - Zajęcia dla amatorów i oldbojów
Zapraszamy na treningi

amatorów szermierki i oldbojów
(zajęcia dla dorosłych)

we wtorki o godz. 19.00!!!
Napisał: KJ. Komentarze (0)

26.03.2019 - 42 Challenge Wratislavia 25.03.2019
42. Challenge Wratislavia
Wrocław – 25.03.2019
Napisał: KJ. Więcej » · Komentarze (0)

21.03.2019 - XXXVI Plebiscyt Przeglądu Konińskiego
WYNIKI XXXVI Plebiscytu Przeglądu Konińskiego
na Najpopularniejszego Sporowca Regionu Konińskiego
(20.03.2019)

SPORTOWIEC ROKU - Mateusz Godlewski
TRENER ROKU - Tomasz Piguła
Napisał: KJ. Komentarze (0)

16.03.2019 - IV PPS Konin 16.03.2019 WYNIKI
IV PUCHAR POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZABLI
XXVI MEMORIAŁ ZENONA RYSZEWSKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KONINA
Konin, 16.03.2019


Kędziora Katarzyna - 2 miejsce
Matuszak Sylwia - 3 miejsce


-zawody na żywo www.fencingscore-
Napisał: KJ. Więcej » · Komentarze (0)

27.02.2019 - Plakat IV PPS 16.03.2019



Zwycięzcy Memoriału Zenona Ryszewskiego

1993 r. Norbert Jaskot
1994 r. Janusz Olech
1995 r. Dariusz Gilman
1996 r. Marcin Sobala
1998 r. Rafał Sznajder
1999 r. Norbert Jaskot
2000 r. Norbert Jaskot
2001 r. Maciej Tomczak
2002 r. Marcin Sobala
2003 r. Rafał Sznajder
2004 r. Rafał Sznajder
2005 r. Adam Skrodzki
2006 r. Marcin Koniusz
2007 r. Mihai Covaliu (Rumunia)
2008 r. Marcin Koniusz
2009 r. Adam Skrodzki
2010 r. Patryk Pałasz
2011 r. Mateusz Górski
2012 r. Michał Kosman
2013 r. Damian Skubiszewski
2014 r. Adam Skrodzki
2015 r. Adam Skrodzki
2016 r. Jakub Ociński
2017 r. Jakub Ociński
2018 r. Mikołaj Grzegorek

Napisał: KJ. Komentarze (0)






© KKSz Konin

Admin WebArt Design