Dzisiaj jest: 17.01.21. 




05.12.2020 - Turniej Mikolajkowy Brzoza 05.12.2020
Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy
Młodzików i Dzieci
Brzoza, 05.12.2020

Piguła Hanna - 2 miejsce

Stranc Konrad - 7 miejsce

Mioduszewski Szymon - 2 miejsce
Palmowski Błażej - 7 miejsce

Koszela Szymon - 5 miejsce



Szabla dziewcząt 2007-2008

1. TABĘDZKA Lidia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
2. KONECKA Maja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3. MASZEWSKA Nela (AZS AWF WARSZAWA)
3. GWOŹDZIŃSKA Julia (UKS SZABLA BRZOZA)
5. MEJŁUN Elżbieta (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
6. DOBIES Antonina (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
7. SZELĄGOWSKA Julia (IKS SZERMIERKA WOŁOMIN)
8. NOWAK Marta (O.Ś. AZS POZNAŃ)
----------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin
18. Markowska Zofia
22. Kulus Matylda

Finał:
Tabędzka Lidia - Konecka Maja 12/8


Szabla dziewcząt 2009-2010

1. OSTROWSKA Amelia (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
2. DWORNIK Oliwia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. MEJŁUN Karolina (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. LEDUC Emilie (AZS AWF WARSZAWA)
5. ŻÓŁTOWSKA Agata (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
6. SZWED Adrianna (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
7. RUDOWSKA Maria (UKS SZABLA BRZOZA)
8. MICHAŁKIEWICZ Amelia (IKS SZERMIERKA WOŁOMIN)

Finał:
Ostrowska Amelia - Dwornik Oliwia 8/3


Szabla dziewcząt 2011-młodsi

1. NIEDZIAŁEK Hanna (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
2. PIGUŁA Hanna (KKSZ KONIN)
3. KUKAWKA Nela (UKS SZABLA BRZOZA)
3. GÓRSKA Marcelina (UKS SZABLA BRZOZA)
5. CZYSZ Jagoda (UKS SZABLA BRZOZA)

Półfinały:
Niedziałek Hanna - Górska Marcelina 6/5
Piguła Hanna - Kukawa Nela 6/4

Finał:
Niedziałek Hanna - Piguła Hanna 6/1


Szabla chłopców 2007-2008

1. FIGURSKI Maciej (IKS SZERMIERKA WOŁOMIN)
2. KOBLA Bruno (AZS AWF WARSZAWA)
3. KOCZWARA Igor (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
3. FLASZAK Antoni (O.Ś. AZS POZNAŃ)
5. KOSSUT Franciszek (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
6. WALCZAK Maciej (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
7. STRANC Konrad (KKSZ KONIN)
8. MIELKO Bronisław (AZS AWF WARSZAWA)
---------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Siwik Piotr
10. Sokołowski Nikodem
15. Kmieć Aleksander

Ćwierćfinały:
Figurski Maciej - Mielko Bronisław 12/6
Koczwara Igor - Kossut Franciszek 12/8
Kobla Bruno - Walczak Maciej 12/10
Flaszak Antoni - Stranc Konrad 12/4

Półfinały:
Figurski Maciej - Koczwara Igor 12/5
Kobla Bruno - Flaszak Antoni 12/10

Finał:
Figurski Maciej - Kobla Bruno 12/7


Szabla chłopców 2009-2010

1. ROWIŃSKI Tadeusz (AZS AWF WARSZAWA)
2. MIODUSZEWSKI Szymon (KKSZ KONIN)
3. FIEDOROWICZ Jan (UKS SZABLA BRZOZA)
3. DOMINIAK Miłosz (AZS AWF WARSZAWA)
5. HRYCAJ Ignacy (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
6. SIEMIONOW Franciszek (UKS SZABLA BRZOZA)
7. PALMOWSKI Błażej (KKSZ KONIN
8. SIEMIONOW Stanisław (UKS SZABLA BRZOZA)

Ćwierćfinały:
Mioduszewski Szymon - Siemionow Stanisław 8/4
Fiedorowicz Jan - Hrycaj Ignacy 8/5
Rowiński Tadeusz - Siemionow Franciszek 8/6
Dominiak Miłosz - Palmowski Błażej 8/6

Półfinały:
Mioduszewski Szymon - Fiedorowicz Jan 8/0
Rowiński Tadeusz - Dominiak Miłosz 8/3

Finał:
Rowiński Tadeusz - Mioduszewski Szymon 8/4


Szabla chłopców 2011-młodsi

1. KACZOROWSKI Henryk (KS KARABELA)
2. MUCHA Nikodem (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. WÓJCIK Antoni (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
3. IWASZKO Karol (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
5. KOSZELA Szymon (KKSZ KONIN)
6. LEWANDOWSKI Karol (UKS SZABLA BRZOZA)
7. RUSZKOWSKI Marcin (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)

Ćwierćfinały:
Kaczorowski Henryk - wolny los
Iwaszko Karol - Koszela Szymon 6/5
Mucha Nikodem - Lewandowski Karol 6/4
Wójcik Antoni - Ruszkowski Marcin 6/1

Półfinały:
Kaczorowski Henryk - Iwaszko Karol 6/4
Mucha Nikodem - Wójcik Antoni 6/3

Finał:
Kaczorowski Henryk - Mucha Nikodem 6/2


***************

(od lewej) Palmowski Błażej, Koszela Szymon, Mioduszewski Szymon i Stranc Konrad


Piguła Hanna- 2 miejsce (kategoria 2011-młodsi)


Piguła Hanna i Koszela Szymon


Stranc Konrad - 7 miejsce (kategoria 2007-2008)


Koszela Szymon - 5 miejsce (kategoria 2011-młodsi)


Mioduszewski Szumon - 2 miejsce i Palmowski Błażej - 7 miejsce (kategoria 2009/2010)




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design