Dzisiaj jest: 07.12.19. 




15.02.2008 - Turniej Walentynkowy - Konin - 14.02.2008
Turniej Walentynkowy Szkół Podstawowych
klas IV, V i VI w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 14.02.2008


Szabla dziewcząt klas IV

1 - Sylwia Matuszak (SP 6 Konin)
2 - Weronika Piskorz (SP 8 Konin)
3 - Julita Górska (SP 6 Konin)
3 - Sandra Stolarczyk (SP 8 Konin)
5 - Dominika Zioła (SP 6 Konin)
6 - Katarzyna Kaczmarek (SP 8 Konin)
7 - Martyna Dzióblewska (SP 9 Konin)
8 - Aleksandra Piasecka (SP 8 Konin)
9 - Alicja Giszter (SP 4 Konin)
10 - Oktawia Grudzień (SP 6 Konin)
11 - Patrycja Nowak (SP 6 Konin)
12 - Oliwia Drzewiecka (SP 6 Konin)

Szabla chłopców klas IV

1 - Marcin Maliński (SP 6 Konin)
2 - Jakub Józefacki (SP 6 Konin)
3 - Nicolas Bagrowski (SP 8 Konin)
3 - Dawid Ogły (SP 6 Konin)
5 - Ernest Wasilewski (SP 6 Konin)
6 - Robert Majdziński (SP 6 Konin)
7 - Patryk Michalak (SP Brzeźno)
8 - Stanisław Maciejewski (SP 12 Konin)
9 - Rafał Tuzin (SP 1 Konin)
10 - Grzegorz Ilnicki (SP 6 Konin)
11 - Mateusz Pychyński (SP 4 Konin)
12 - Dominik Figura (SP 6 Konin)
13 - Krzyszof Obroślak (SP 6 Konin)
14 - Kwiatkowski Patryk (SP 4 Konin)
15 - Paweł Matysiak (SP 4 Konin)

Szabla dziewcząt klas V

1 - Weronika Pawłowska (SP 6 Konin)
2 - Weronika Radolska (SP 6 Konin)
3 - Patrycja Michalak (SP 6 Konin)
3 - Martyna Trzmielewska (SP 9 Konin)
5 - Sara Ciesielska (SP 6 Konin)
6 - Monika Szczepaniak (SP 6 Konin)
7 - Marta Geraga (SP 15 Konin)
8 - Natalia Kurek (SP Stare Miasto)
9 - Adrianna Krygier (SP 6 Konin)
10 - Agata Pankiewicz (SP 15 Konin)
11 - Zuzanna Ryznar (SP 15 Konin)
12 - Magdalena Wrzesińska (SP 6 Konin)

Szabla chłopców klas V

1 - Krzysztof Woźny (SP 4 Konin)
2 - Jakub Chojnacki (SP 9 Konin)
3 - Mikołaj Mazur (SP 6 Konin)
3 - Janusz Zapaśnik (SP 4 Konin)
5 - Tomasz Osajda (SP 6 Konin)
6 - Kamil Siwek (SP Modła)
7 - Michał Elsner (SP 10 Konin)
8 - Stanisław Żywica (SP 9 Konin)
9 - Piotr Nowak (SP 4 Konin)
10 - Ernest Kubaszewski (SP 6 Konin)
11 - Bartłomiej Dolaszyński (SP 1 Konin)
12 - Aleksander Szymański (SP 1 Konin)
13 - Michał Dylewski (SP 10 Konin)
14 - Radosław Niestrawski (SP 6 Konin)
15 - Bartosz Mackowiak (SP 9 Konin)
16 - Emanuel Kozłowski (SP 1 Konin)

Szabla dziewcząt klas VI

1 - Gabriela Drygała (SP 12 Konin)
2 - Marta Duszyńska (SP Kawnice)
3 - Marisa Droździewicz (SP 6 Konin)
3 - Adrianna Konon (SP 12 Konin)
5 - Dominika Siekacz (SP 6 Konin)
6 - Marta Kowalska (SP 6 Konin)
7 - Sandra Kwiatkowska (SP 4 Konin)
8 - Monika Chatłas (SP 6 Konin)
9 - Patrycja Milas (SP 4 Konin)
10 - Patrycja Piotrowska (SP 6 Konin)

Szabla chłopców klas VI

1 - Kamila Goździk (SP 12 Konin)
2 - Stanisław Świerk (SP 8 Konin)
3 - Kewin Chorchowski (SP 6 Konin)
3 - Adam Pyzder (SP 5 Konin)
5 - Mateusz Zinkowski (SP 10 Konin)
6 - Dawid Kołodziejczak (SP Kawnice)
7 - Hubert Siuda (SP 10 Konin)
8 - Konrad Janiak (SP 12 Konin)
9 - Patryk Figaj (SP 6 Konin)
10 - Patryk Jankowski (SP Kawnice)

Łącznie w zawodach startowało 75 uczestników, w tym 34 zawodniczki i 41 zawodników).


Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design