Dzisiaj jest: 28.09.21. 




09.05.2021 - OTMiDz - Konin - 09.05.2021

link - zawody na żywo

link - kamera 1

link - kamera 2

Szkolmowski Kacper - 8

Cieśla Maria - 2
Piguła Hanna - 6
Zakrzewska Nikola - 7
Piskorz Anna - 8




DZIECI

Szabla dziewcząt

1. DWORNIK Oliwia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
2. CIEŚLA Maria (KKSZ KONIN)
3. WOLSKA Zofia (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
3. MATRAS Katarzyna (IKS BUSHIDO RYBNIK)
5. NIEDZIAŁEK Hanna (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
6. PIGUŁA Hanna (KKSZ KONIN)
7. ZAKRZEWSKA Nikola (KKSZ KONIN)
8. PISKORZ Anna (KKSZ KONIN)


Ćwierćfinały:
Cieśla Maria - Niedziałek Hanna 8/7
Matras Katarzyna - Piguła Hanna 8/6
Wolska Zofia - Zakrzewska Nikola 8/0
Dwornik Oliwia - Piskorz Anna 8/1

Półfinały:
Cieśla Maria - Matras Katarzyna 8/1
Dwornik Oliwia - Wolska Zofia 8/0

Finał:
Dwornik Oliwia - Cieśla Maria 8/4


Szabla chłopców

1. KARCZMARCZYK Kacper (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
2. DOMINIAK Miłosz (AZS AWF WARSZAWA)
3. BUGAJ Iwo (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. ZUBKO Dominik (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
5. MUCHA Nikodem (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
6. KACZOROWSKI Henryk (KS KARABELA)
7. HRYCAJ Ignacy (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
8. SZKOLMOWSKI Kacper (KKSZ KONIN)

Ćwierćfinały:
Dominiak Miłosz - Szkolmowski Kacper 8/6
Zubko Dominik - Mucha Nikodem 8/5
Karczmarczyk Kacper - Kaczorowski Henryk 8/3
Bugaj Iwo - Hrycaj Ignacy 8/4

Półfinały:
Dominiak Miłosz - Zubko Dominik 8/5
Karczmarczyk Kacper - Bugaj Iwo 8/6

Finał:
Kaczmarczyk Kacper - Dominika Miłosz 8/7


MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. PIENIĄŻEK Zofia (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
2. MIKULSKA-BĄK Julia (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
3. DOBIES Antonina (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. SIWEK Amelia (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
5. KUKLA Amelia (UKS SZABLA ZĄBKI)
6. NOWAK Marta (O.Ś. AZS POZNAŃ)
7. KONECKA Maja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
8. MEJŁUN Karolina (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)

Ćwierćfinały:
Dobies Antonina - Nowak Marta 12/7
Pieniążek Zofia - Mejłun Karolina12/3
Siwek Amelia - Konecka Maja 12/10
Mikulska-Bąk Julia - 12/8Kukla Amelia

Półfinały:
Pieniązek Zofia - Dobies Antonina 12/11
Mikulska-Bąk Julia - Siwek Amelia 12/9

Finał:
Pieniążek Zofia - Mikulska-Bąk Julia 12/7

Szabla chłopców

1. PĘKALA Kacper (UKS SZABLA ZĄBKI)
2. KOCZWARA Igor (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
3. KOSSUT Franciszek (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. HUDY Bartosz (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
5. MOSAK Makary (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
6. CHOMCZYK Kasper (UKS 13 BIAŁYSTOK)
7. WALCZAK Maciej (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
8. NADARZEWSKI Jędrzej (UKS SZABLA BRZOZA)

Ćwierćfinały:
Kossut Franciszek - Mosak Makary 12/9
Pękala Kacper - Nadarzewski Jędrzej 12/8
Koczwara Igor - Walczak Maciej 12/2
Hudy Bartosz - Chomczyk Kasper 12/9

Półfinały:
Pękala Kacper - Kossut Franciszek 12/2
Koczwara Igor - Hudy Bartosz 12/8

Finał:
Pękala Kacper - Koczwara Igor 12/11

************************











Szabla chłopców - dzieci




Finał - szabla chłopców - młodzik (Pękala Kacper kontra Koczwara Igor)


Szabla chłopców - młodzik


Rozgrywki dziewcząt






Finał w szabli dziewcząt - dzieci (Dwornik Oliwia kontra Cieśla Maria)




Szabla dziewcząt - dzieci


Finalistki w kategorii młodzik


Finał dziewcząt - młodzik (Pieniążek Zofia kontra Mikulska-Bąk Julia)




Szabla dziewcząt - młodzik





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design