Dzisiaj jest: 28.09.21. 




04.06.2021 - MPJ - Chotomow - 04-05.06.2021
Mistrzostwa Polski Juniorów
Chotomów, 04-05.06.2021

Stasiak Olaf - 5 miejsce

KKSZ KONIN I - srebrny medal
(Glanc Sebastian, Nowinowski Kacper, Sikorski Kamil, Stasiak Olaf)


Pełne wyniki na stronach: www.pzszerm.pl lub www.fencingtimelive.com

SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. CIEŚLAR Julia (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
2. PORADA Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
3. GAŁECKA Natalia (AZS AWF WARSZAWA)
3. ROWIŃSKA Emilia (AZS AWF WARSZAWA)
5. LENKIEWICZ Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
6. PORADA Paulina (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
7. SKONIECZNA Daria (UKS SZABLA ZĄBKI)
8. WÓJCIK Gabriela (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)

Ćwierćfinały:
Cieślar Julia - Wójcik Gabriela 15/3
Rowińska Emilia - Lenkiewicz Zuzanna 15/13
Porada Zuzanna - Porada Paulina 15/14
Gałecka Natalia - Skonieczna Daria 15/12

Półfinały:
Cieślar Julia - Rowińska Emilia 15/12
Porada Zuzanna - Gałecka Natalia 15/6

Finał:
Cieślar Julia - Porada Zuzanna 15/6


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. BRONISZEWSKI Jakub (MUKS VICTOR WARSZAWA)
2. HRYCIUK Szymon (AZS AWF KATOWICE)
3. NOWAK Franciszek (AZS AWF WARSZAWA)
3. BRONISZEWSKI Marcel (MUKS VICTOR WARSZAWA)
5. STASIAK Olaf (KKSZ KONIN)
6. DZIERNIEJKO Jakub (UKS 13 BIAŁYSTOK)
7. KAJOR Krzysztof (AZS AWF KATOWICE)
8. DENKIEWICZ Benedykt (UKS SZABLA ZĄBKI)

Ćwierćfinały:
Broniszewski Jakub - Stasiak Olaf 15/8
Broniszewski Marcel - Denkiewicz Benedykt 15/13
Nowak Franciszek - Kajor Krzysztof 15/10
Hryciuk Szymon - Dzierniejko Jakub 15/9

Półfinały:
Broniszewski Jakub - Broniszewski Marcel 15/2
Hryciuk Szymon - Nowak Franciszek 15/14

Finał:
Broniszewski Jakub - Hryciuk Szymon 15/14



SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
- HOFMAN Karolina
- LENKIEWICZ Zuzanna
- PORADA Paulina
- PORADA Zuzanna
2. ZKS SOSNOWIEC
- AKSAMIT Marta
- CIEŚLAR Julia
- KORDEL Kalina
- WÓJCIK Gabriela
3. AZS AWF WARSZAWA
- GAŁECKA Natalia
- LASKOWSKA Natalia
- ROWIŃSKA Emilia
4. KS KARABELA
5. TMS SOSNOWIEC II
6. KS DRAGON ŁÓDŹ
7. UKS SZABLA ZĄBKI
8. OŚ. AZS POZNAŃ
------------------
9. KKSZ KONIN
- Buselt Zuzanna
- Dzięcielak Martyna
- Miedzińska Julia
- Pilarska Iga

Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC I - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/19
KS KARABELA - TMS SOSNOWIEC II 45/37
AZS AWF WARSZAWA - UKS SZABLA ZĄBKI 45/37
ZKS SOSNOWIEC - ZKS DRAGON ŁÓDŹ 45/37

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC I - KS KARABELA 45/39
ZKS SOSNOWIEC - AZS AWF WARSZAWA 45/36

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - ZKS SOSNOWIEC 45/40

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA - KS KARABELA 45/39


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- BRONISZEWSKI Jakub
- BRONISZEWSKI Marcel
- KUTEK Konstanty
- RYCHTA Krzysztof
2. KKSZ KONIN I
- Glanc Sebastian
- Nowinowski Kacper
- Sikorski Kamil
- Stasiak Olaf

3. AZS AWF KATOWICE
- HRYCIUK Szymon
- KAJOR Krzysztof
- KUBICA Kacper
- ZAJĄC Kacper
4. AZS AWF WARSZAWA I
5. UKS SZABLA BRZOZA
6. TMS SOSNOWIEC
7. KKSZ KONIN II
- Hadj Bachir Sofien
- Jedwabny Gracjan
- Kaczmarczyk Adam
- Szreder Michał

8. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - UKS SZABLA BRZOZA 45/12
AZS AWF KATOWICE - UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/10
AZS AWF WARSZAWA I - TMS SOSNOWIEC 45/40
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/20

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - AZS AWF KATOWICE 45/31
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA I 45/23

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA - KKSZ KONIN I 45/39

Walka o III miejsce:
AZS AWF KATOWICE - AZS AWF WARSZAWA I 45/30

********************************








Realizacja zadania
"Szkolenie uzdolnionych sportowo w szermierce"
jest współfinansowana przez
Miasto Konin oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego





Napisał: KJ.

Komentarze
the impossible quiz
23.07.2021 o 05:40 · candymika
An excellent blog post. I am grateful for your blog post. I have found a lot of approaches after visiting your post.the impossible quiz

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design