Dzisiaj jest: 28.09.21. 




12.06.2021 - MPMl - Kobylka - 12-13.06.2021
Mistrzostwa Polski Młodzików
Kobyłka, 12-13.06.2021


Pełne wyniki na stronach: www.pzszerm.pl lub www.fencingtimelive.com

Szabla dziewcząt indywidualnie

1. TABĘDZKA Lidia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
2. SZELĄGOWSKA Julia (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. KUKLA Amelia (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. PIENIĄŻEK Zofia (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
5. KONECKA Maja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
6. GWOŹDZIŃSKA Julia(UKS SZABLA BRZOZA)
7. SIWEK Amelia TMS (ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
8. SWOBODA Alicja (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
--------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz w "32"

13. Markowska Zofia
16. Skiba Hanna
20. Witkowska Lena
29. Hańczewska Zofia

Ćwierćfinały:
Pieniążek Zofia - Siwek Amelia 12/11
Tabędzka Lidia - Konecka Maja 12/2
Kukla Amelia - Swoboda Alicja 12/6
Szelągowska Julia - Gwoździńska Julia 12/9

Półfinały:
Tabędzka Lidia - Pieniążek Zofia 12/7
Szelągowska Julia - Kukla Amelia 12/8

Finał:
Tabędzka Lidia - Szelągowska Julia 12/4


Szabla chłopców indywidualnie

1. PĘKALA Kacper (UKS SZABLA ZĄBKI)
2. FIGURSKI Maciej (IKS SZERMIERKA WOŁOMIN)
3. KOBLA Bruno (AZS AWF WARSZAWA)
3. MATEUSZUK Franciszek (UKS SZABLA ZĄBKI)
5. FLASZAK Antoni (O.Ś. AZS POZNAŃ)
6. CHOMCZYK Kasper (UKS 13 BIAŁYSTOK)
7. MASŁOWIECKI Tomasz (UKS 13 BIAŁYSTOK)
8. KOSSUT Franciszek (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
------------------------------------
miejsca zawodników KKSz w "32"

11. Sokołowski Nikodem
16. Siwik Piotr
22. Mioduszewski Szymon
32. Radoch Igor

Ćwierćfinały:
Pękala Kacper - Masłowiecki Tomasz 12/5
Mateuszuk Franciszek - Kossut Franciszek 12/9
Figurski Maciej - Chomczyk Kasper 12/2
Kobla Bruno - Flaszak Antoni 12/4

Półfinały:
Pękala Kacper - Mateuszuk Franciszek 12/6
Figurski Maciej - Kobla Bruno 12/3

Finał:
Pękala Kacper - Figurski Maciej 12/10


Szabla dziewcząt drużynowo

1. TMS SOSNOWIEC
- PIENIĄŻEK Zofia
- SIWEK Amelia
- SWOBODA Alicja
2. UKS SZABLA ZĄBKI
- KORDYASZ Oliwia
- KUKLA Amelia
- SZELĄGOWSKA Julia
- ZIÓŁKOWSKA Olga
3. O.Ś. AZS POZNAŃ
- CICHOŃ Zuzanna
- KONECKA Maja
- NOWAK Marta
4. UKS 13 BIAŁYSTOK I
5. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
6. AZS AWF WARSZAWA I
7. KOLEJARZ 24 KATOWICE
8.KKSZ KONIN I
- HAŃCZEWSKA Zofia
- MARKOWSKA Zofia
- SKIBA Hanna
- WITKOWSKA Lena

--------------------
13. KKSZ KONIN II
- KULUS Matylda
- PIETRZAK Amelia
- WIECZOREK Anna

Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC - UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 36/18
O.Ś. AZS POZNAŃ - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/29
UKS 13 BIAŁYSTOK I - KKSZ KONIN I 36/25
UKS SZABLA ZĄBKI - AZS AWF WARSZAWA I 36/16

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/21
UKS SZABLA ZĄBKI - UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/16

Finał:
TMS SOSNOWIEC - UKS SZABLA ZĄBKI 36/31

Walka o III miejsce:
O.Ś. AZS POZNAŃ - UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/30


Szabla chłopców drużynowo

1. UKS SZABLA ZĄBKI I
- DĄBROWSKI Adam
- MATEUSZUK Franciszek
- PĘKALA Kacper
- WIĘCH Krzysztof
2. KOLEJARZ 24 KATOWICE
- KOCZWARA Igor
- KRAWCZYK Borys
- ŚWIERZ Aleksander
- WALCZAK Maciej
3. GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY
- BANASIAK Ignacy
- GOLUBEV Daniel
- KOSSUT Franciszek
- MOSAK Makary
4. AZS AWF WARSZAWA
5. UKS 13 BIAŁYSTOK
6. KKSZ KONIN I
- MIODUSZEWSKI Szymon
- RADOCH Igor
- SIWIK Piotr
- SOKOŁOWSKI Nikodem

7. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
8. IKS FENCER KONSTANCIN
-------------------------
15. KKSZ KONIN II
- JÓŹWIAK Mikołaj
- KAŁECKI Adam
- NOWINOWSKI Kacper
- STRANC Konrad

Ćwierćfinały:
UKS SZABLA ZĄBKI I - IKS FENCER KONSTANCIN 36/16
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY - KKSZ KONIN I 36/29
KOLEJARZ 24 KATOWICE - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36/22
AZS AWF WARSZAWA - UKS 13 BIAŁYSTOK 36/32

Półfinały:
UKS SZABLA ZĄBKI I - GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 36/10
KOLEJARZ 24 KATOWICE - AZS AWF WARSZAWA 36/30

Finał:
UKS SZABLA ZĄBKI I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/27

Walka o III miejsce:
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY - AZS AWF WARSZAWA 36/31


************










Realizacja zadania
"Szkolenie uzdolnionych sportowo w szermierce"
jest współfinansowana przez
Miasto Konin oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego





Napisał: KJ.

Komentarze
candy
23.07.2021 o 05:51 · candymika
Game Little Alchemy helps you relieve stress and relax, play Little Alchemy online for free here:Little Alchemy

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design