Dzisiaj jest: 28.09.21. 




28.06.2021 - OOM - Lodz - 28-30.06.2021
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Łódź, 28-30.06.2021

Drużyna dziewcząt 7 miejsce
(BUSELT Zuzanna, GRAUPEN Inez, PILARSKA Iga i SKIBA Hanna)

Pierwsza drużna chłopców 5 miejsce
(KACZMARCZYK Adam, KACZMARCZYK Wojciech, MALCER Kacper i RADOCH Filip)


Pełne wyniki na stronach: www.pzszerm.pl lub www.fencingtimelive.com

SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. PORADA Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
2. HABRYN Emilia (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
3. KORDEL Kalina (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
3. LENKIEWICZ Zuzanna (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
5. KOZŁOWSKA Aniela (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
6. PORADA Paulina (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
7. WASILEWSKA Ewa (UKS 13 BIAŁYSTOK)
8. HOFMAN Karolina (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
-------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz w "32"

14. Buselt Zuzanna
30. Skiba Hanna

Ćwierćfinały:
Kordel Kalina - Kozłowska Aniela 15/12
Habryn Emilia - Hofman Karolina 15/6
Lenkiewicz Zuzanna - Porada Paulina 15/8
Porada Zuzanna - Wasilewska Ewa 15/3

Półfinały:
Habryn Emilia - Kordel Kalina 15/11
Porada Zuzanna - Lenkiewicz Zuzanna 15/13

Finał:
Porada Zuzanna - Habryn Emilia - przez wycofanie


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. BRONISZEWSKI Marcel (MUKS VICTOR WARSZAWA)
2. DENKIEWICZ Benedykt (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. DOWGIERD Krzysztof (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. JÓZEFOWSKI Filip (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
5. RACZYŃSKI Kajetan (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
6. KUSAK Oskar (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
7. POLAKOWSKI Korneliusz (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
8. WESOŁOWSKI Jakub (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
-----------------------------------------
miejsca zawodników KKSz w "32"

10. Kaczmarczyk Wojciech
13. Malcer Kacper
17. Kaczmarczyk Adam
23. Radoch Filip
26. Mańczak Mateusz
32. Malcer Albert

Ćwierćfinały:
Broniszewski Marcel - Wesołowski Jakub 15/4
Józefowski Filip - Raczyński Kajetan 15/13
Denkiewicz Benedykt - Polakowski Korneliusz 15/8
Dowgierd Krzysztof - Kusak Oskar 15/11

Półfinały:
Broniszewski Marcel - Józefowski Filip 15/4
Denkiewicz Benedykt - Dowgierd Krzysztof 15/7

Finał:
Broniszewski Marcel - Denkiewicz Benedykt 15/6


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
- PILEWSKA Julia
- PORADA Paulina
- PORADA Zuzanna
- SIWEK Amelia
2. UKS SZABLA ZĄBKI
- KUKLA Amelia
- SZELĄGOWSKA Julia
- WIĘCKIEWICZ Maria
3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
- AKSAMIT Marta
- KORDEL Kalina
- SAJNÓG Agata
- WÓJCIK Gabriela
4. O.Ś. AZS POZNAŃ
5. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
6. UKS 13 BIAŁYSTOK I
7. KKSZ KONIN
- BUSELT Zuzanna
- GRAUPEN Inez
- PILARSKA Iga
- SKIBA Hanna

8. TMS SOSNOWIEC II

Ćwierćfinały:
UKS SZABLA ZĄBKI - TMS SOSNOWIEC II – przez wycofanie
O.Ś. AZS POZNAŃ - UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/38
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/40
TMS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN 45/14

Półfinały:
UKS SZABLA ZĄBKI - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/44
TMS SOSNOWIEC I - ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/29

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - UKS SZABLA ZĄBKI 45/40

Walka o III miejsce:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/36


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- BRONISZEWSKI Marcel
- KUTEK Konstanty
- MOCZYDŁOWSKI Kajetan
2. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
- DOWGIERD Krzysztof
- KOWALCZYK Łukasz
- KUSAK Oskar
3. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
- MARKER Bartosz
- PARDELA Michał
- RACZYŃSKI Kajetan
- STEFAŃSKI Mateusz
4. UKS SZABLA ZĄBKI
5. KKSZ KONIN I
- KACZMARCZYK Adam
- KACZMARCZYK Wojciech
- MALCER Kacper
- RADOCH Filip

6. UKS RIPOSTA OLSZTYN
7. UKS 13 BIAŁYSTOK
8. UKS SZABLA BRZOZA
---------------------
9. KKSZ KONIN II
- KACPRZAK Igor
- MALCER Albert
- MAŃCZAK Mateusz
- RADKE Paweł

Ćwierćfinały:
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKS SZABLA BRZOZA 45/37
MUKS VICTOR WARSZAWA - UKS RIPOSTA OLSZTYN 45/21
UKS SZABLA ZĄBKI - KKSZ KONIN I 45/41
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/34

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA - TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45/32
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN - UKS SZABLA ZĄBKI45/44

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA - UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/29

Walka o III miejsce:
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKS SZABLA ZĄBKI 45/37


**********************
Realizacja zadania
"Szkolenie uzdolnionych sportowo w szermierce"
jest współfinansowana przez
Miasto Konin oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego





Napisał: KJ.

Komentarze
super
16.08.2021 o 03:21 · rafal66
super
Awesome!
05.08.2021 o 13:42 · wernereegranad75
Hi zvter, it's been a week since I joined this site and I find this articles that was being shared by other members to be useful. I hope that more people can see this article because it contains a lot of awesome information. By the way, it looks like you are a fellow gamer like me. I wanted to invite to this game that I'm playing and it is called hustle castle fantasy kingdom. visit site to download the latest version of the game.

https://www.emulatorpc.com/lord-of-heroes/
Tool free
02.07.2021 o 11:46 · zvter
This is a free online tool that helps you win word games: find a word!

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design