Dzisiaj jest: 21.01.22. 




21.11.2021 - OTM Warszawa 21.11.2021
Ogólnopolski Turniej Młodzików
Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Puchar Burmistrza Pragi - Południe
Warszawa, 21.11.2021


Witkowska Lena - 5
Hańczewska Zofia - 6


SZABLA DZIEWCZĄT

1. OSTROWSKA Amelia (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
2. BARTOSZ Eliza (DRAGON ŁÓDŹ)
3. JAŚKIEWICZ Nadia (UKS 13 BIAŁYSTOK)
3. HAPONIK Amelia (UKS 13 BIAŁYSTOK)
5. WITKOWSKA Lena (KKSZ KONIN)
6. HAŃCZEWSKA Zofia (KKSZ KONIN)

7. MROZEK Maja (MUKS VICTOR WARSZAWA)
8. MASŁOWIECKA Martyna (UKS 13 BIAŁYSTOK)

Ćwierćfinały:
Jaśkiewicz Nadia - Mrozek Maja 12/5
Bartosz Eliza - Witkowska Lena 12/3
Ostrowska Amelia - Hańczewska Zofia 12/8
Haponik Amelia - Masłowiecka Martyna 12/4

Półfinały:
Bartosz Eliza - Jaśkiewicz Nadia 12/11
Ostrowska Amelia - Haponik Amelia 12/10

Finał:
Ostrowska Amelia - Bartosz Eliza 12/5


SZABLA CHŁOPCÓW

1. PALKOWSKI Damian (PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK)
2. KOSSUT Franciszek (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. WIĘCH Krzysztof (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. NADARZEWSKI Jędrzej (UKS SZABLA BRZOZA)
5. LEWKOWSKI Wiktor (UKS 13 BIAŁYSTOK)
6. SIKORA RUDNICKI Piotr (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
7. KIECA Jakub (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
8. GOLUBEV Daniel (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
-----------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin
14. Mioduszewski Szymon
26. Radoch Igor
28. Nowinowski Bartosz
29. Palmowski Błażej

Ćwierćfinały:
Palkowski Damian - Sikora Rudnicki Piotr 12/1
Więch Krzysztof - Lewkowski Wiktor 12/10
Nadarzewski Jędrzej - Golubev Danie 12/9
Kossut Franciszek - Kieca Jakub 12/9

Półfinały:
Palkowski Damian - Więch Krzysztof 12/9
Kossut Franciszek - Nadarzewski Jędrzej 12/4

Finał:
Palkowski Damina - Kossut Franciszek 12/9


***************





Napisał: KJ.

Komentarze
Harris1
13.12.2021 o 09:16 · Harris1
Thanks for sharing such a helpful instruction, really appreciate for your article.

MyBalanceNow

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design