Dzisiaj jest: 19.05.22. 




11.12.2021 - Turniej Mikolajkowy Brzoza 11.12.2021
VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy
Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych
Brzoza, 11.12.2021

DZIECI
Michalski Wojciech - 7

MŁODZIK
Witkowska Lena - 5
Mioduszewski Szymon - 6

JUNIOR MŁODSZY
Pilarska Iga - 7
Radoch Filip - 3


DZIECI

Szabla dziewcząt

1. NIEDZIAŁEK Hanna (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
2. CZEREBIEJ Róża (UKS SZABLA BRZOZA)
3. KUKAWKA Nela (UKS SZABLA BRZOZA)
3. PISOŃ Patrycja (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
5. BACHÓRZ Liliana (O.Ś. AZS POZNAŃ)
6. CZYŻ Weronika (UKS SZABLA BRZOZA)
7. FLASZAK Antonina (O.Ś. AZS POZNAŃ)
8. SZLACHTA Maria (UKS RIPOSTA OLSZTYN)


Szabla chłopców

1. WÓJCIK Antoni (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
2. RUSZKOWSKI Marcin (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
3. KOKORNIAK Antoni (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. MUCHA Nikodem (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
5. KOŚNIK Leon (IKS SZERMIERKA WOŁOMIN)
6. LEWANDOWSKI Karol (UKS SZABLA BRZOZA)
7. MICHALSKI Wojciech (KKSZ KONIN)
8. JANOWIAK Sebastian (UKS SZABLA BRZOZA)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. KOSZELA Szymon


MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. OSTROWSKA Amelia (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
2. DOBIES Antonina (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. MASZEWSKA Nela (AZS AWF WARSZAWA)
3. BARTOSZ Eliza (DRAGON ŁÓDŹ)
5. WITKOWSKA Lena (KKSZ KONIN)
6. RUSAK Anna (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
7. KROT Olga (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
8. DWORNIK Oliwia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. HAŃCZEWSKA Zofia
13. WIECZOREK Anna


Szabla chłopców

1. KOSSUT Franciszek (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
2. GOLUBEV Daniel (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. BUDKIEWICZ Olgierd (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. RATAJ Tomasz (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
5. SIKORA - RUDNICKI Piotr (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
6. MIODUSZEWSKI Szymon (KKSZ KONIN)
7. BRUZIK Roch (DRAGON ŁÓDŹ)
8. KRYCH Alan (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
--------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz

10. PALMOWSKI Błażej
16. NOWINOWSKI Bartosz
19. KAŁECKI Adam


JUNIOR MŁODSZY

Szabla dziewcząt

1. RYMASZEWSKA Antonina (O.Ś. AZS POZNAŃ)
2. KONECKA Maja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3. MEJŁUN Elżbieta (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. CICHOŃ Zuzanna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
5. GWOŹDZIŃSKA Julia (UKS SZABLA BRZOZA)
6. NOWAK Marta (O.Ś. AZS POZNAŃ)
7. PILARSKA Iga (KKSZ KONIN)
8. DERLATKA Małgorzata (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. MARKOWSKA Zofia
10. LEWANDOWSKA Milena
11. MIEDZIŃSKA Julia
12. KURCZEWSKA Michalina
14. SKIBA Hanna


Szabla chłopców

1. PRZYBYLSKI Mikołaj (UKS SZABLA BRZOZA)
2. ZASTAWNY Paweł (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. RADOCH Filip (KKSZ KONIN)
3. FLASZAK Antoni (O.Ś. AZS POZNAŃ)
5. OBNISKI Bartłomiej (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
6. FIEDOROWICZ Mikołaj (UKS SZABLA BRZOZA)
7. BIEDACHA Wojciech (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
8. KOCZWARA Igor (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

17. SIWIK Piotr


***************












Napisał: KJ.

Komentarze
17.12.2021 o 10:12 · aw719
wow!!
candymika
17.12.2021 o 03:37 · candymika
Good post! This is a very good blog that I will definitely come back to many more times this year! Thanks for the informative post. earn to die
Shirley
15.12.2021 o 09:23 · Shirley
Thanks for sharing, I am very impressed with your post.

RapidFS

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design