Dzisiaj jest: 19.05.22. 




19.12.2021 - OTM Poznan 19.12.2021
Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików w szabli
I Memoriał Leszka Tylkowskiego
Poznań, 19.12.2021

Radoch Filip - 7 miejsce


JUNIOR MŁODSZY

Szabla dziewcząt

1. HOFMAN Karolina (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
2. TABĘDZKA Lidia (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
3. RYMASZEWSKA Antonina (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3. KONECKA Maja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
5. NOWAK Marta (O.Ś. AZS POZNAŃ)
6. SZELĄGOWSKA Julia (UKS SZABLA ZĄBKI)
7. GWOŹDZIŃSKA Julia (UKS SZABLA BRZOZA)
8. KUKLA Amelia (UKS SZABLA ZĄBKI)
----------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

12. Skiba Hanna
13. Miedzińska Julia
14. Pilarska Iga
16. Markowska Zofia
19. Mioduszewska Martyna


Szabla chłopców

1. DENKIEWICZ Benedykt (UKS SZABLA ZĄBKI)
2. DENKIEWICZ Aleksander (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. BIEDACHA Wojciech (UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN)
3. FIEDOROWICZ Mikołaj (UKS SZABLA BRZOZA)
5. PARDELA Michał (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
6. DĄBROWSKI Antoni (UKS SZABLA ZĄBKI)
7. RADOCH Filip (KKSZ KONIN)
8. OBNISKI Bartłomiej (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Malcer Kacper
11. Kaczmarczyk Adam
16. Radke Tomasz
18. Radke Paweł
28. Sokołowski Nikodem


MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. HAPONIK Amelia (UKS 13 BIAŁYSTOK)
2. SIWEK Amelia (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)
3. KORDYASZ Oliwia (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. KROT Olga (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
5. JAŚKIEWICZ Nadia (UKS 13 BIAŁYSTOK)
6. LEDUC Emilie (AZS AWF WARSZAWA)
7. WASILEWSKA Patrycja (UKS 13 BIAŁYSTOK)
8. URBASZEK Nicole (UKS SZABLA ZĄBKI)
------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

9. Hańczewska Zofia
13. Witkowska Lena


Szabla chłopców
1. PALKOWSKI Damian (PTS Jagiellończyk Białystok)
2. DĄBROWSKI Szymon (UKS 13 BIAŁYSTOK)
3. KORZENIOWSKI Mikołaj (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
3. WIĘCH Krzysztof (UKS SZABLA ZĄBKI)
5. KIECA Jakub (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
6. KRYCH Alan (UKS RIPOSTA OLSZTYN)
7. DĄBROWSKI Adam (UKS SZABLA ZĄBKI)
8. GOLUBEV Daniel (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY)
----------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

9. Palmowski Błażej
12. Radoch Igor
13. Mioduszewski Szymon
27. Kałecki Adam

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design