Dzisiaj jest: 18.11.19. 




02.10.2008 - wyniki MMM - 01-03.10.2008 Konin
MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W SZEMIERCE
KONIN - 01-03.10.2008


(wyniki)

SZABLA DZIEWCZĄT - KONIN 01.10.08

Klasyfikacja końcowa

1 . FABISZAK Alicja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
2 . WASYLUK Magdalena (MKS KUSY SZCZECIN)
3 . DŁUGOSZ Martyna (MKS KUSY SZCZECIN)
3 . SIEKACZ Dominika (KKSZ KONIN)
5 . DĄBEK Katarzyna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
6 . SOLARCZYK Jolanta (AZS AWF POZNAŃ)
7 . SZCZEŚNIAK Agata (AZS AWF POZNAŃ)
8 . DRYGAŁA Gabriela (KKSZ KONIN)
9 . MALIŃSKA Justyna (AZS AWF POZNAŃ)
10. SZKLAR Aleksandra (UKS GRYFEK SZCZECIN)
11. GARDZIŃSKA Pamela (MKS KUSY SZCZECIN)
12. TRZMIELEWSKA Martyna (KKSZ KONIN)
13. TOMKÓW Karolina (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
14. WIADEREK Alicja (MKS KUSY SZCZECIN)
15. PIOTROWSKA Patrycja (KKSZ KONIN)
16. SUDNIK Ada (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
17. KSIĄDZ Ewa (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
18. GERAGA Marta (KKSZ KONIN)
19. KWIATKOWSKA Sandra (KKSZ KONIN)
20. SIERCZYŃSKA Magdalena (AZS AWF POZNAŃ)
21. BIROSZ Alicja (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
22. DUSZYŃSKA Marta (KKSZ KONIN)
23. WRÓBLEWSKA Alicja (MKS KUSY SZCZECIN)
24. MAĆKOWIAK Sandra (MKS KUSY SZCZECIN)
25. KONON Ada (KKSZ KONIN)
26. WIATROWSKA Magdalena (KKSZ KONIN)
27. CIESIELSKA Sara (KKSZ KONIN)
28. MILAS Patrycja (KKSZ KONIN)
29. SZABLEWSKA Urszula (UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK)
30. SKOTARCZAK Milena (O.Ś. AZS POZNAŃ)
---------------------------------------------------------------
31. CHATŁAS Monika (KKSZ KONIN)
32. SROKA Oliwia (MKS KUSY SZCZECIN)
33. PAWŁOWSKA Weronika (KKSZ KONIN)
34. PIĄTKOWSKA Eliza (UKS GRYFEK SZCZECIN)
35. JANASIK Donata (KKSZ KONIN)
36. RADOLSKA Weronika (KKSZ KONIN)
37. RYGIELSKA Justyna (UKS GRYFEK SZCZECIN)
38. BACŁAWSKA Paulina (MKS KUSY SZCZECIN)

Półfinały:
FABISZAK Alicja - DŁUGOSZ Martyna 12/11
WASYLUK Magdalena - SIEKACZ Dominika 12/11

Finał:
FABISZAK Alicja - WASYLUK Magdalena 12/6

SZABLA CHŁOPCÓW - KONIN 01.10.08

Klasyfikacja końcowa

1. PYZDER Adam (KKSZ KONIN)
2. ŚWIERK Stanisław (KKSZ KONIN)
3. LADORSKI Konrad (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3. MAĆKOWIAK Kacper (MKS KUSY SZCZECIN)
5. GOŹDZIK Kamil (KKSZ KONIN)
6. KIPPER Bartłomiej (O.Ś. AZS POZNAŃ)
7. LADORSKI Adam (O.Ś. AZS POZNAŃ)
8. WOŹNY Krzysztof (KKSZ KONIN)
9. KORCZAKOWSKI Sebastian (KKSZ KONIN)
10. PRACZ Maksymilian (O.Ś. AZS POZNAŃ)
11. KOŁODZIEJCZAK Dawid (KKSZ KONIN)
12. SIWEK Kamil (KKSZ KONIN)
13. ZAPAŚNIK Janusz (KKSZ KONIN)
14. CHORCHOWSKI Kewin (KKSZ KONIN)
15. ZINKOWSKI Mateusz (KKSZ KONIN)
16. ELSNER Michał (KKSZ KONIN)
17. JANKOWSKI Błażej (UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK)
18. ZYWICA Stanisław (KKSZ KONIN)
19. SWATOWSKI Hubert (MKS KUSY SZCZECIN)
20. MIMIER Aleksander (KKSZ KONIN)
21. SZYMAŃSKI Aleksander (KKSZ KONIN)
22. MUSIAŁEK Tomasz (O.Ś. AZS POZNAŃ)
23. MAJKUT Filip (MKS KUSY SZCZECIN)
24. NOWAK Martin (MKS KUSY SZCZECIN)
25. JANKOWSKI Patryk (KKSZ KONIN)
26. MAZUR Mikołaj (KKSZ KONIN)
-------------------------------------------------------
27. CHOJNACKI Jakub (KKSZ KONIN)
28. OSAJDA Tomasz (KKSZ KONIN)
29. JASKOT Jakub (O.Ś. AZS POZNAŃ)
30. NOWAK Piotr (KKSZ KONIN)
31. KUBASZEWSKI Ernest (KKSZ KONIN)
32. MICUŁA Filip (AZS AWF POZNAŃ)
33. MACHOWSKI Jakub (MKS KUSY SZCZECIN)

Półfinały:
PYZDER Adam - LADORSKI Konrad 12/6
ŚWIERK Stanisław - MAĆKOWIAK Kacper 12/8

Finał:
PYZDER Adam - ŚWIERK Stanisław 12/11

DRUŻYNOWA SZABLA DZIEWCZĄT - KONIN 01.10.2008.

Klasyfikacja końcowa

1. MKS KUSY SZCZECIN I
2. AZS AWF POZNAŃ
3. KKSZ KONIN I
4. O.Ś. AZS POZNAŃ
5. UKS DZIKA ŚWIERZNO
6. KKSZ KONIN II
7. MKS KUSY SZCZCEIN II
8. UKS GRYFEK SZCZECIN

Zawodniczki (30)

MALIŃSKA Martyna (AZS AWF POZNAŃ)
SIERCZYŃSKA Magdalena (AZS AWF POZNAŃ)
SOLARCZYK Jolanta (AZS AWF POZNAŃ)
SZCZEŚNIAK Agata (AZS AWF POZNAŃ)
DRYGAŁA Gabriela (KKSZ KONIN I)
PIOTROWSKA Patrycja (KKSZ KONIN I)
SIEKACZ Dominika (KKSZ KONIN I)
TRZMIELEWSKA Martyna (KKSZ KONIN I)
GERAGA Marta (KKSZ KONIN II)
KONON Adrianna (KKSZ KONIN II)
KWIATKOWSKA Sandra (KKSZ KONIN II)
WIATROWSKA Magdalena (KKSZ KONIN II)
DŁUGOSZ Martyna (MKS KUSY SZCZECIN I)
GARDZINSKA Pamela (MKS KUSY SZCZECIN I)
WASYLUK Magda (MKS KUSY SZCZECIN I)
WIADEREK Alicja (MKS KUSY SZCZECIN I)
BACŁAWSKA Paulina (MKS KUSY SZCZCEIN II)
MACKOWIAK Sandra (MKS KUSY SZCZCEIN II)
SROKA Alicja (MKS KUSY SZCZCEIN II)
WRÓBLEWSKA Alicja (MKS KUSY SZCZCEIN II)
DĄBEK Katarzyna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
FABISZAK Alicja (O.Ś. AZS POZNAŃ)
SKOTARCZAK Milena (O.Ś. AZS POZNAŃ)
BIROSZ Alicja (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
KSIĄDZ Ewa (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
SUDNIK Ewa (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
TOMKÓW Karolina (UKS DZIKA ŚWIERZNO)
PIĄTKOWSKA Eliza (KS GRYFEK SZCZECIN)
RYGIELSKA Justyna (UKS GRYFEK SZCZECIN)
SZKLAR Aleksandra (UKS GRYFEK SZCZECIN)

MKS KUSY SZCZCEIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/21
AZS AWF POZNAŃ - KKSZ KONIN I 36/31
MKS KUSY SZCZCEIN I - AZS AWF POZNAŃ 36/32 (walka o I miejsce)
KKSZ KONIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/22 (walka o III miejsce)

DRUŻYNOWA SZABLA CHŁOPCÓW - KONIN.01.10.2008

Klasyfikacja końcowa

1. KKSZ KONIN I
2. O.Ś. AZS POZNAŃ I
3. O.Ś.AZS POZNAŃ II
4. KKSZ KONIN II
5. MKS KUSY SZCZECIN

Zawodnicy (18)

GOŹDZIK Kamil (KKSZ KONIN I)
ŚWIERK Stanisław (KKSZ KONIN I)
PYZDER Adam (KKSZ KONIN I)
WOŻNY Krzysztof (KKSZ KONIN I)
CHORCHOWSKI Kewin (KKSZ KONIN II)
KORCZAKOWSKI Sebastian (KKSZ KONIN II)
KOŁODZIEJCZAK Dawid (KKSZ KONIN II)
SIWEK Kamil (KKSZ KONIN II)
MACKOWIAK Maciej (MKS KUSY SZCZECIN)
MAJKUT Filip (MKS KUSY SZCZECIN)
NOWAK Martin (MKS KUSY SZCZECIN)
SWATOWSKI Hubert (MKS KUSY SZCZECIN)
KIPPER Bartłomiej (O.Ś. AZS POZNAŃ I)
LADORSKI Adam (O.Ś. AZS POZNAŃ I)
LADORSKI Konrad (O.Ś. AZS POZNAŃ I)
JASKOT Jakub (.Ś.AZS POZNAŃ II)
MUSIAŁEK Tomasz (O.Ś.AZS POZNAŃ II)
PRACZ Maksymilian (O.Ś.AZS POZNAŃ II)

KKSZ KONIN I - O.Ś.AZS POZNAŃ II 36/19
O.Ś. AZS POZNAŃ I - KKSZ KONIN II 36/25
KKSZ KONIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ I 36/18 (walka o I miejsce)
O.Ś.AZS POZNAŃ II - KKSZ KONIN II 36/35 (walka o III miejsce)


SZPADA DZIEWCZĄT - KONIN 02.10.08

Klasyfikacja końcowa

1. WASYLUK Magdalena (MKS KUSY SZCZECIN)
2. DŁUGOSZ Martyna (MKS KUSY SZCZECIN)
3. MAĆKOWIAK Sandra (MKS KUSY SZCZECIN)
3. PIETRZAK Zuzanna (UKS IRWIN MANIECZKI)
5. SZKLAR Aleksandra (UKS GRYFEK SZCZECIN)
6. ŁOPUCH Katarzyna (FLESZ ŚWIDNICA)
7. GARDZIŃSKA Pamela (MKS KUSY SZCZECIN)
8. DEMAJ Aleksandra (FLESZ ŚWIDNICA)
9. JAKUBIAK Julita (UKS IRWIN MANIECZKI)
10. LEMANIK Julia (FLESZ ŚWIDNICA)
11. WIŚNIEWSKA Marcelina (MKS KUSY SZCZECIN)
12. WRÓBLEWSKA Alicja (MKS KUSY SZCZECIN)
13. WIADEREK Alicja (MKS KUSY SZCZECIN)
14. WITKOWSKA Jagoda (AZS AWF POZNAŃ)
15. POKORSKA Aleksandra (UKS IRWIN MANIECZKI)
16. SZABLEWSKA Marta (UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK)
17. WIECZOREK Zuzanna (AZS AWF POZNAŃ)
18. PIATKOWSKA Eliza (UKS GRYFEK SZCZECIN)
19. SROKA Oliwia (MKS KUSY SZCZECIN)
20. KMIECIAK Nina (UKS IRWIN MANIECZKI)
21. RATUSZEWSKA Michalina (IKS LESZNO)
22. RYGIELSKA Justyna (UKS GRYFEK SZCZECIN)
-------------------------------------------------------------
23. BACŁAWSKA Paulina (MKS KUSY SZCZECIN)
24. OLIWA Katarzyna (FLESZ ŚWIDNICA)
25. VETULANI Maria (WARTA POZNAŃ)
26. MEJZA Agnieszka (WARTA POZNAŃ)
27. WOJTKO Amanda (IKS LESZNO)
28. LIMAŃSKA Patrycja (UKS IRWIN MANIECZK)

Półfinały:
DŁUGOSZ Martyna - MAĆKOWIAK Sandra 12/5
WASYLUK Magdalena - PIETRZAK Zuzanna 12/9

Finał:
WASYLUK Magdalena - DŁUGOSZ Martyna 12/10

SZPADA CHŁOPCÓW - 02.10.2008 KONIN

Klasyfikacja końcowa

1. GARBAT Aleks (WARTA POZNAŃ)
2. MACKOWIAK Kacper (MKS KUSY SZCZECIN)
3. CEGIELSKI Bartosz (IKS LESZNO)
3. SWATOWSKI Hubert (MKS KUSY SZCZECIN)
5. MAJKUT Filip (MKS KUSY SZCZECIN)
6. CZARNUL Maciej (IKS LESZNO)
7. KUCHARCZYK Jacek (FLESZ ŚWIDNICA)
8. NOWAK Martin (MKS KUSY SZCZECIN)
9. WITKOWSKI Wiktor (UKS IRWIN MANIECZKI)
10. KASPRZYK Dawid (WARTA POZNAŃ)
11. MAŁECKI Hubert (UKS IRWIN MANIECZKI)
12. MACHOWSKI Jakub (MKS KUSY SZCZECIN)
13. ZAŁUSKI Rafał (UKS IRWIN MANIECZKI)
-------------------------------------------------------
14. KARPICKI Marcin (WARTA POZNAŃ)
15. JANOWSKI Hubert (WARTA POZNAŃ
16. DARDA Mateusz (UKS RONDO SZCZECIN)

Półfinały:
MAĆKOWIAK Kacper - SWATOWSKI Hubert 12/10
GARBAT Aleks - CEGIELSKI Bartosz 12/10

Finał:
GARBAT Aleks - MAĆKOWIAK Kacper 12/7

DRUŻYNOWA SZPADA DZIEWCZĄT - 02.10.08 KONIN

Klasyfikacja końcowa

1. MKS KUSY SZCZECIN I
2. UKS IRWIN MANIECZKI
3. FLESZ SWIDNICA
4. MKS KUSY SZCZECIN II
5. UKS GRYFEK SZCZECIN

Zawodniczki (19)

DEMAJ Aleksandra (FLESZ SWIDNICA)
LEMANIK Julia (FLESZ SWIDNICA)
OLIWA Katarzyna (FLESZ SWIDNICA)
ŁOPUCH Katarzyna (FLESZ SWIDNICA)
DŁUGOSZ Martyna (MKS KUSY SZCZECIN I)
GARDZIŃSKA Pamela (MKS KUSY SZCZECIN I)
MACKOWIAK Sandra (MKS KUSY SZCZECIN I)
WASYLUK Marta (MKS KUSY SZCZECIN I)
SROKA Oliwia (MKS KUSY SZCZECIN II)
WIADEREK Alicja (MKS KUSY SZCZECIN II)
WIŚNIEWSKA Marcelina (MKS KUSY SZCZECIN II)
WRÓBLEWSKA Alicja (MKS KUSY SZCZECIN II)
PIĄTKOWSKA Eliza (UKS GRYFEK SZCZECIN)
RYGIELSKA Justyna (UKS GRYFEK SZCZECIN)
SZKLAR Aleksandra (UKS GRYFEK SZCZECIN)
JAKUBIAK Julita (UKS IRWIN MANIECZKI)
KMIECIAK Nina (UKS IRWIN MANIECZKI)
PIETRZAK Zuzanna (UKS IRWIN MANIECZKI)
POKORSKA Aleksandra (UKS IRWIN MANIECZKI)

MKS KUSY SZCZECIN I - MKS KUSY SZCZECIN II 36/22
UKS IRWIN MANIECZKI - FLESZ SWIDNICA 36/26
MKS KUSY SZCZECIN I - UKS IRWIN MANIECZKI 45/29 (walka o I miejsce)
FLESZ SWIDNICA - MKS KUSY SZCZECIN II 45/33 (walka o III miejsce)

DRUŻYNOWA SZPADA CHŁOPCÓW - 02.10.08 KONIN

Klasyfikacja końcowa

1. MKS KUSY SZCZECIN
2. WARTA POZNAŃ
3. UKS IRWIN MANIECZKI

Zawodnicy (11)

MACKOWIAK Kacper (MKS KUSY SZCZECIN)
MAJKUT Filip (MKS KUSY SZCZECIN)
NOWAK Martin (MKS KUSY SZCZECIN)
SWATOWSKI Hubert (MKS KUSY SZCZECIN)
MAŁECKI Hubert (UKS IRWIN MANIECZKI)
WITKOWSKI Wiktor (UKS IRWIN MANIECZKI)
ZAŁUSKI Rafał (UKS IRWIN MANIECZKI)
GARBAT Aleks (WARTA POZNAŃ)
JANOWSKI Hubert (WARTA POZNAŃ)
KARPICKI Marcin (WARTA POZNAŃ)
KASPRZYK Dawid (WARTA POZNAŃ)

WARTA POZNAŃ - UKS IRWIN MANIECZKI 36/30
MKS KUSY SZCZECIN - WARTA POZNAŃ 36/24 (walka o I miejsce)


FLORET DZIEWCZĄT - 03.10.08 KONIN

Klasyfikacja końcowa

1. WASYLUK Magdalena (MKS KUSY SZCZECIN)
2. DŁUGOSZ Martyna (MKS KUSY SZCZECIN)
3. GARDZIŃSKA Pamela (MKS KUSY SZCZECIN)
3. WITKOWSKA Jagoda (AZS AWF POZNAŃ)
5. WIADEREK Alicja (MKS KUSY SZCZECIN)
6. WIECZOREK Zuzanna (AZS AWF POZNAŃ)
7. VETULANI Maria (WARTA POZNAŃ)
8. ADAMSKA Klaudia (AZS AWF POZNAŃ)
9. MEJZA Aleksandra (WARTA POZNAŃ)
10. SZYMAŃSKA Joanna (AZS AWF POZNAŃ)
11. SZKLAR Aleksandra (UKS GRYFEK SZCZECIN)
12. MACKOWIAK Sandra (MKS KUSY SZCZECIN)
13. MATUSZEWSKA Michalina (IKS LESZNO)
14. SROKA Oliwia (MKS KUSY SZCZECIN)
15. LACHMAN Katarzyna (AZS AWF POZNAŃ)
16. WRÓBLEWSKA Alicja (MKS KUSY SZCZECIN)
17. WOJTKO Amanda (IKS LESZNO)
18. BACŁAWSKA Paulina (MKS KUSY SZCZECIN)
-------------------------------------------------------------------------
19. BANASZAK Magdalena (AZS AWF POZNAŃ)
20. WALCZAK Maja (WARTA POZNAŃ)
21. BÓRKOWSKA Michalina (KS POLONIA 1912 LESZNO)
22. WIŚNIEWSKA Marcelina (MKS KUSY SZCZECIN)
23. PIĄTKOWSKA Eliza (UKS GRYFEK SZCZECIN)

Półfinały:
DŁUGOSZ Martyna - WITKOWSKA Jagoda 5/3
WASYLUK Magdalena - GARDZIŃSKA Pamela 12/3

Finał:
WASYLUK Magdalena - DŁUGOSZ Martyna 9/8

FLORET CHŁOPCÓW - KONIN 02.10.2008

Klasyfikacja końcowa

1. GARBAT Aleks (WARTA POZNAŃ)
2. SWATOWSKI Hubert (MKS KUSY SZCZECIN)
3. CEGIELSKI Bartosz (IKS LESZNO)
3. CZARNUL Maciej (IKS LESZNO)
5. MACKOWIAK Kacper (MKS KUSY SZCZECIN)
6. KOPER Krystian (AZS AWF POZNAŃ)
7. MIĘTKI Maciej (KS POLONIA 1912 LESZNO)
8. KARPICKI Marcin (WARTA POZNAŃ)
9. JANOWSKI Hubert (WARTA POZNAŃ)
10. KASPRZYK Dawid (WARTA POZNAŃ)
11. PALUSZKIEWICZ Kasper (AZS AWF POZNAŃ)
12. NOWAK Marcin (MKS KUSY SZCZECIN)
13. MACHOWSKI Jakub (MKS KUSY SZCZECIN)
14. RYGUS Mikołaj (KS POLONIA 1912 LESZNO)
-------------------------------------------------------------------------
15. MAJKUT Filip (MKS KUSY SZCZECIN)
16. MICHALCZAK Krzysztof (AZS AWF POZNAŃ)
17. JANHZ Maksymilian (AZS AWF POZNAŃ)
18. DARDA Mateusz (UKS RONDO SZCZECIN)

Półfinały:
SWATOWSKI Hubert - CEGIELSKI Bartosz 12/8
GARBAT Aleks - CZARNUL Maciej 12/6

Finał:
GARBAT Aleks - SWATOWSKI Hubert 12/4

DRUZYNOWY FLORET DZIEWCZAT - 03.10.2008 KONIN

Klasyfikacja końcowa

1. MKS KUSY SZCZECIN I
2. AZS AWF POZNAŃ I
3. MKS KUSY SZCZECIN II
4. WARTA POZNAŃ
5. AZS AWF POZNAŃ II

Zawodniczki (17)

ADAMSKA Karolina (AZS AWF POZNAŃ I)
WIECZOREK Zuzanna (AZS AWF POZNAŃ I)
WITKOWSKA Jagoda (AZS AWF POZNAŃ I)
BANASZAK Magdalena (AZS AWF POZNAŃ II)
LACHMAN Katarzyna (AZS AWF POZNAŃ II)
SZYMAŃSKA Joanna (AZS AWF POZNAŃ II)
DŁUGOSZ Martyna (MKS KUSY SZCZECIN I)
GARDZIŃSKA Pamela (MKS KUSY SZCZECIN I)
WASYLUK Magdalena (MKS KUSY SZCZECIN I)
WIADEREK Alicja (MKS KUSY SZCZECIN I)
MACKOWIAK Sandra (MKS KUSY SZCZECIN II)
SROKA Oliwia (MKS KUSY SZCZECIN II)
WIŚNIEWSKA Marcelina (MKS KUSY SZCZECIN II)
WRÓBLEWSKA Alicja (MKS KUSY SZCZECIN II)
MEJZA Aleksandra (WARTA POZNAŃ)
VETULANI Aleksandra (ARTA POZNAŃ)
WALCZAK Maja (WARTA POZNAŃ)

MKS KUSY SZCZECIN I - MKS KUSY SZCZECIN II 36/8
AZS AWF POZNAŃ I - WARTA POZNAŃ 36/22
MKS KUSY SZCZECIN I - AZS AWF POZNAŃ I 36/19 (walka o I miejsce)
MKS KUSY SZCZECIN II - WARTA POZNAŃ 27/25 (walka o III miejsce)

DRUŻYNOWY FLORET CHŁOPCÓW - 03.1.2008 KONIN

Klasyfikacja końcowa

1. WARTA POZNAŃ
2. MKS KUSY SZCZECIN
3. AZS AWF POZNAŃ
4. KKSZ KONIN

Zawodnicy (16)

JANHZ Maksymilian (AZS AWF POZNAŃ)
KOPER Krystian (AZS AWF POZNAŃ)
MICHALCZAK Krzysztof (AZS AWF POZNAŃ)
PALUSZKIEWICZ Kasper (AZS AWF POZNAŃ)
CHOJNACKI Jakub (KKSZ KONIN)
KUBASZEWSKI Ernest (KKSZ KONIN)
NOWAK Piotr (KKSZ KONIN)
OSAJDA Tomasz (KKSZ KONIN)
MACHOWSKI Jakub (MKS KUSY SZCZECIN)
MACKOWIAK Kacper (MKS KUSY SZCZECIN)
NOWAK Marcin (MKS KUSY SZCZECIN)
SWATOWSKI Hubert (KS KUSY SZCZECIN)
GARBAT Aleks (WARTA POZNAŃ)
JANOWSKI Hubert (WARTA POZNAŃ)
KARPICKI Marcin (WARTA POZNAŃ)
KASPRZYK Dawid (WARTA POZNAŃ)

WARTA POZNAŃ - KKSZ KONIN 36/14
MKS KUSY SZCZECIN - AZS AWF POZNAŃ 31/23
WARTA POZNAŃ - MKS KUSY SZCZECIN 36/19 (walka o I miejsce)
AZS AWF POZNAŃ - KKSZ KONIN 29/22 (walka o III miejsce)



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design