Dzisiaj jest: 18.09.19. 




15.10.2008 - Dzień Edukacji Narodowej - Konin - 15.10.2008
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szkół Podstawowych klas V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin , 15.10.2008


(wyniki)


Szabla dziewcząt klas V

1. Katarzyna Kaczmarek (SP 8 Konin)
2. Aleksandra Piasecka (SP 8 Konin)
3. Oktawia Grudzień (SP 6 Konin)
3. Sylwia Matuszak (SP 6 Konin)
5. Martyna Dziublewska (SP 8 Konin)
6. Sandra Stolarczyk (SP 8 Konin)
7. Alicja Giszter (SP 4 Konin)
8. Julita Górska (SP 6 Konin)
9. Agnieszka Kacprzak (SP 4 Konin)

Półfinały:
Aleksandra Piasecka - Oktawia Grudzień 12/9
Katarzyna Kaczmarek - Sylwia Matuszak 12/8

Finał:
Katarzyna Kaczmarek - Aleksandra Piasecka 12/8

Szabla chłopców klas V

1. Rafał Tuzin (SP 1 Konin)
2. Mikołaj Rusin (SP 6 Konin)
3. Mateusz Pychyński (SP 4 Konin)
3. Adam Rychlewski (SP 4 Konin)
5. Marcin Maliński (SP 6 Konin)
6. Jakub Józefacki (SP 6 Konin)
7. Ernest Wasilewski (SP 6 Konin)
8. Nikolas Bagrowski (SP 8 Konin)
9. Dominik Figura (SP 6 Konin)
10. Dawid Ogły (SP 6 Konin)

Półfinały:
Mikołaj Rusin - Mateusz Pychyński 12/8
Rafał Tuzin - Adam Rychlewski 12/7

Finał:
Rafał Tuzin - Mikołaj Rusin 12/8

Szabla dziewcząt klas VI

1. Martyna Trzmielewska (SP 9 Konin)
2. Sara Ciesielska (SP 15 Konin)
3. Marta Geraga (SP 15 Konin)
3. Agata Pankiewicz (SP 15 Konin)
5. Weronika Radolska (SP 6 Konin)
6. Marta Stachowska (SP 15 Konin)
7. Marta Pankiewicz (SP 15 Konin)
8. Weronika Pawłowska (SP 6 Konin)
9. Patrycja Michalak (SP 6 Konin)
10. Zuzanna Ryznar (SP 15 Konin)
11. Monika Tarczewska (SP 4 Konin)
12. Monika Woźniak (SP 4 Konin)

Półfinały:
Martyna Trzmielewska - Marta Geraga 12/6
Sara Ciesielska - Agata Pankiewicz 12/3

Finał:
Martyna Trzmielewska - Sara Ciesielska 12/10

Szabla chłopców klas VI

1. Krzysztof Woźny (SP 4 Konin)
2. Tomasz Osajda (SP 6 Konin)
3. Aleksander Mimier (SP 4 Konin)
3. Janusz Zapaśnik (SP 4 Konin)
5. Ernest Kubaszewski (SP 6 Konin)
6. Kamil Siwek (SP Modła)
7. Michał Grabowski (SP 6 Konin)
8. Mikołaj Mazur (SP 6 Konin)
9. Michał Elsner (SP 10 Konin)
10. Patryk Okrój (SP 6 Konin)
11. Piotr Nowak (SP 4 Konin)
12. Aleksander Szymański (SP 1 Konin)
13. Jakub Konopacki (SP 6 Konin)
14. Rafał Golewski (SP 5 Konin)

Półfinały:
Krzysztof Woźny - Janusz Zapaśnik 12/1
Tomasz Osajda - Aleksander Mimier 12/11

Finał:
Krzysztof Woźny - Tomasz Osajda 12/5


Napisał: KJ.

Komentarze
21.10.2008 o 17:12 · Mixy
Jestem ja XB Pozdro XB XB :P :X

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design