Dzisiaj jest: 18.09.19. 




17.11.2008 - III PP do lat 17 - Łódź - 15.11.2008
III Puchar Polski do lat 17
Łódź – 15.11.2008


SZABLA DZIEWCZĄT

1. Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
2. Pamela Warszawska (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3. Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
3. Marta Marchwicka (Dragon Łódź)
5. Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)
6. Marika Rzepka
7. Monika Gieryn
8. Martyna Łuczak (wszystkie KKSz Konin)

-------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

14. Angelika Trzmielewska
22. Martyna Malińska
31. Daria Kamińska
33. Magdalena Nadworna
35. Agata Jasiczek
36. Maja Szczerbakowska
42. Natalia Turkiewicz
47. Patrycja Dzióbczyńska
48. Milena Skibińska
49. Magdalena Mazur
51. Martyna Simińska

Startowały 53 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Weronika Maciejewska - Monika Gieryn 15/9
Martyna Wątora - Marika Rzepka 15/10
Marta Marchwicka - Aleksandra Gałczyńska 15/11
Pamela Warszawska - Martyna Łuczak 15/7

Półfinały:
Martyna Wątora - Weronika Maciejewska 15/9
Pamela Warszawska - Marta Marchwicka 15/10

Finał:
Martyna Wątora - Pamela Warszawska 15/8

SZABLA CHŁOPCÓW

1. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
2. Kamil Marzec (TMS Zagłębie Sosnowiec)
3. Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
3. Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
5. Filip Jastrzębski (KKsz Konin)
6. Krystian Stępień (OŚ AZS Poznań)
7. Michał Tomasiak (UKS Victor Warszawa)
8. Stanisław Zieliński (AZS AWF Warszawa)
---------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Daniel Till
11. Mateusz Walicki
12. Adam Janasik
17. Aleksander Majcherski
21. Mariusz Mańczak
39. Adam Kacprzak
40. Piotr Dynowski
41. Daniel Ciesielski
49. Artur Ćwik
51. Damian Dzwoniarski
53. Bartosz Grodzki
55. Bartosz Borkiewicz
56. Łukasz Krygier
60. Mateusz Rachuba
65. Jan Kubaszewski
68. Damian Szczepaniak
69. Kamil Grudzień
71. Artur Staszak
74. Artur Milas
76. Michał Mikuła

Startowało 78 zawodników

Ćwierćfinały:
Adam Sęczek - Filip Jastrzębski 15/8
Kamil Marzec - Michał Tomasiak 15/13
Piotr Koniusz - Krystian Stępień 15/8
Mariusz Wróbel - Stanisław Zieliński 15/7

Półfinały:
Kamil Marzec - Adam Sęczek 15/10
Piotr Koniusz - Mariusz Wróbel 15/14

Finał:
Piotr Koniusz - Kamil Marzec 15/13


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design