Dzisiaj jest: 18.09.19. 




24.11.2008 - OT do lat 13 i 15 - Konstancin - 22.11.2008
Ogólnopolski turniej w szabli do lat 13 i 15
22 listopada 2008, Konstancin


SZABLA DZIEWCZĄT do lat 15

1. Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
2. Katarzyna Tomczuk (SKS Konstancin)
3. Martyna Bonisławska (AZS AWF Warszawa)
3. Patrycja Palczyńska (SKS Konstancin)
5. Patrycja Pełka (Kolejarz 24 Katowice)
6. Dominika Siekacz
7. Monika Gieryn (obie KKSz Konin)
8. Agnieszka Rupińska (SKS Konstancin)
-----------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Magdalena Nadworna
13. Patrycja Dzióbczyńska
21. Adrianna Konon
23. Sandra Kwiatkowska
25. Magdalena Mazur

Startowało 28 zawodniczek

SZABLA DZIEWCZĄT do lat 13

1. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
2. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
3. Kamila Derlatka
3. Zofia Kwiatkowska (obie SKS Konstancin)
5. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
6. Klaudia Pasternak (Kolejarz 24 Katowice)
7. Sylwia Matuszak
8. Marta Geraga (obie KKSz Konin)
---------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Michalina Kostrzewa
10. Weronika Pawłowska
11. Weronika Radolska
13. Katarzyna Kaczmarek
14. Agata Pankiewicz
15. Marta Pankiewicz
19. Aleksandra Piasecka
21. Alicja Giszter

Startowało 21 zawodniczek

SZABLA CHŁOPCÓW do lat 15

1. Krzysztof Kanarek
2. Hubert Szczepaniak (obaj AZS AWF Warszawa)
3. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
3. Marcin Wystel
5. Aleksander Pień (obaj Kolejarz 24 Katowice)
6. Adam Janasik (KKSz Konin)
7. Maciej Kobeszko (PTS Białystok)
8. Mateusz Olejniczak (Dragon Łódź)
------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Artur Milas
11. Bartosz Borkiewicz
13. Damian Dzwoniarski
15. Adam Pyzder
16. Kamil Goździk
17. Kewin Chorchowski
19. Sebastian Korczakowski
20. Stanisław Świerk
24. Artur Ćwik

Startowało 28 zawodników


SZABLA CHŁOPCÓW do lat 13

1. Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
2. Michał Różycki (SKS Konstancin)
3. Sebastian Nguyen Van (UKS Victor Warszawa)
3. Janusz Zapaśnik
5. Michał Elsner
6. Aleksander Mimier (wszyscy KKSz Konin)
7. Michał Pater (SKS Konstancin)
8. Jędrzej Suszek (UKS Hajduczek Olsztyn)
------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Kamil Siwek
11. Piotr Nowak
14. Aleksander Szymański
15. Mateusz Pychyński
17. Mikołaj Rusin
18. Mikołaj Mazur
24. Rafał Tuzin
25. Dawid Ogły

Startowało 32 zawodników


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design