Dzisiaj jest: 18.09.19. 




01.12.2008 - II PPJ - Konin - 29.11.2008
II PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W SZABLI
KONIN, 29.11.2008


SZABLA KOBIET

Klasyfikacja końcowa

1. PUDA Marta (TMS SOSNOWIEC)
2. KĘDZIORA Katarzyna (O.¦. AZS POZNAŃ)
3. PASTERNAK Magdalena (KS KOLEJARZ 24 KATOWICE)
3. RZEPKA Marika (KKSZ KONIN)
5. RAK Katarzyna (TMS SOSNOWIEC)
6. OSTOJSKA Matylda (DRAGON ŁÓD¬)
7. KŁODAWSKA Kaja (DRAGON ŁÓD¬)
8. WAGNER Paulina (AZS AWF WARSZAWA)
9. GRONIECKA Małgorzata (TMS SOSNOWIEC)
10. ŁUCZAK Martyna (KKSZ KONIN)
11. WATORA Marta (AZS AWF WARSZAWA)
12. TUREK Małgorzata (IKS BUSHIDO RYBNIK)
13. TUREK Natalia (IKS BUSHIDO RYBNIK)
14. KAWALIŁO Maja (TMS SOSNOWIEC)
15. KAZIMIERAK Zofia (DRAGON ŁÓD¬)
16. TONIARZ Paulina (TMS SOSNOWIEC)
17. MEJER Magdalena (O.¦. AZS POZNAŃ)
18. WˇTOR Angelika (TMS SOSNOWIEC)
19. TRZMIELEWSKA Angelika (KKSZ KONIN)
20. WARSZAWSKA Pamela (MS SOSNOWIEC)
21. TOMCZUK Katarzyna (SKS KONSTANCIN)
22. MACIEJEWSKA Weronika (KKSZ KONIN)
23. BIJAK Sylwia (TMS SOSNOWIEC)
24. SULIK Agnieszka (UKS 13 BIAŁYSTOK)
25. WÓJCIK Jagna (TMS SOSNOWIEC)
26. KOWNACKA Marta (AZS AWF WARSZAWA)
27. WALCZAK Karolina (TMS SOSNOWIEC)
28. DRÓŻDŻ Kinga (TMS SOSNOWIEC)
29. MAZUR Barbara (O.¦. AZS POZNA)
30. GAŁCZYŃSKA Aleksandra (UKS 13 BIŁYSTOK)
31. KAMIŃSKA Daria (KKSZ KONIN)
32. ZIAŁACKA Bogna (O.¦. AZS POZNAŃ)
33. ROSINSKA Aleksandra (DRAGON ŁÓD¬)
34. SZUMILAS Nikola (MKS KUSY SZCZECIN)
35. KALICKA Agata (AZS AWF POZNAŃ)
36. KAŁKA Paulina (MKS KUSY SZCZECIN)
37. LANGNER Katarzyna (MKS KUSY SZCZECIN)
38. RAKOWSKA Maja (UKS 13 BIAŁYSTOK)
39. MARCHWICKA Marta (DRAGON ŁÓD¬)
40. OLBRYSZ Anna (SKS KONSTANCIN)
41. MAZUR Magdalena (KKSZ KONIN)
42. NADWORNA Magdalena (KKSZ KONIN)
-------------------------------------------------------
43. SZUMILAS Samanta (DRAGON ŁÓD¬)
44. PLUTA Izabela (SKS KONSTANCIN)
45. MALIŃSKA Martyna (KKSZ KONIN)
46. DZIÓBCZYŃSKA Patrycja (KKSZ KONIN)
47. COŁTA Agnieszka (O.¦. AZS POZNAŃ)
48. SZCZERBAKOWSKA Maja (KKSZ KONIN)
49. GIERYN Monika (KKSZ KONIN)
50. JASICZEK Agata (KKSZ KONIN)
51. SIMIŃSKA Martyna (KKSZ KONIN)
52. TURKIEWICZ Natalia (KKSZ KONIN)
53. SKIBIŃSKA Milena (KKSZ KONIN

Ćwierćfinały:
RZEPKA Marika - RAK Katarzyna 15/12
KĘDZIORA Katarzyna - KŁODAWSKA Kaja 15/9
PASTERNAK Magdalena - OSTOJSKA Matylda 15/13
PUDA Marta - WAGNER Paulina 15/6

Półfinały:
KĘDZIORA Katarzyna - RZEPKA Marika 15/8
PUDA Marta - PASTERNAK Magdalena 15/13

Finał:
PUDA Marta - KĘDZIORA Katarzyna 15/11

SZABLA MĘŻCZYZN

Klasyfikacja końcowa

1. REGULEWSKI Maciej (TMS SOSNOWIEC)
2. KACPRZAK Jakub (KKSZ KONIN)
3. TOMASIAK Michał (UKS VICTOR WARSZAWA)
3. WIĘCH Sebastian (AZS AWF WARSZAWA)
5. ŻELECHOWSKI Szymon (O.¦. AZS POZNAŃ)
6. MAZUR Bartosz (TMS SOSNOWIEC)
7. JASIŃSKI Mateusz (AZS AWF WARSZAWA)
8. KONIUSZ Bartosz (AZS AWF KATOWICE)
9. WOJNOWSKI Jan (O.¦. AZS POZNAŃ)
10. KO¦CIELNIAKOWSKI Marcin (AZS AWF WARSZAWA)
11. JASKÓLSKI Kacper (O.¦. AZS POZNAŃ)
12. GAL Michał (KKSZ KONIN)
13. JASTRZĘBSKI Bartosz (KKSZ KONIN)
14. PIŃSKI Przemysław (AZS AWF KATOWICE)
15. WICHER Mateusz (TMS SOSNOWIEC)
16. GRYCKIEWICZ Łukasz (PTS JAGIELLOŃCZYK)
17. SKUBISZEWSKI Damian (TMS SOSNOWIEC)
18. JOBS Dawid (AZS AWF WARSZAWA)
19. SĘCZEK Adam (UKS VICTOR WARSZAWA)
20. SZYMIK Ryszard (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
21. ZIELIŃSKI Stanisław (AZS AWF WARSZAWA)
22. KONIUSZ Piotr (AZS AWF KATOWICE)
23. MAJCHERSKI Aleksander (KKSZ KONIN)
24. WRÓBEL Mariusz (AZS AWF WARSZAWA)
25. MARZEC Kamil (TMS SOSNOWIEC)
26. TILL Daniel (KKSZ KONIN)
27. PTASIŃSKI Norbert (AZS AWF WARSZAWA)
28. SZMIGIELSKI Bartosz (AZS AWF WARSZAWA)
29. KOCHAN Michał (TMS SOSNOWIEC)
30. JASTRZĘBSKI Filip (KKSZ KONIN)
31. WALICKI Mateusz (KKSZ KONIN)
32. ŁYSIK Bartłomiej (TMS SOSNOWIEC)
33. ZAJˇC Paweł (MKS PAŁAC MODZIEŻY KATOWICE)
34. WEGLIŃSKI Paweł (AZS AWF WARSZAWA)
35. STĘPIEŃ Krystian (O.¦. AZS POZNAŃ)
36. RYNKOWSKI Kornel (PTS JAGIELLOŃCZYK)
37. KRAWCZYK Piotr (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
38. SEWERYN Bartosz (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
39. DZWONIARSKI Damian (KKSZ KONIN)
40. SYLA Patryk (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
41. PYTEL Tomasz (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
42. OCIŃSKI Jakub (DRAGON ŁÓD¬)
43. KRYGIER Łukasz (KKSZ KONIN)
44. LISAJ Maciej (MKS KUSY SZCZECIN)
45. SĘCZEK Aleksander (UKS VICTOR WARSZAWA)
46. MAŃCZAK Mariusz (KKSZ KONIN)
47. WARZYCH Szymon (O.¦. AZS POZNAŃ)
48. JUDA Łukasz (TMS SOSNOWIEC)
49. KOMASA Hubert (AZS AWF POZNAŃ)
50. BADZIELEWSKI Wojciech (AZS AWF WARSZAWA)
51. KOWALEWSKI Kamil (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
52. JANASIK Adam (KKSZ KONIN)
53. DUDEK Maciej (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
54. SZCZĘSNY Mateusz (KS KUSY SZCZECIN)
---------------------------------------------------------
55. ZIOŁA Damian (KKSZ KONIN)
56. GRACZYKOWSKI Mateusz (DRAGON ŁÓD¬)
57. KUBACKI Sebastian (DRAGON ŁÓD¬)
58. SZCZEPANIAK Damian (KKSZ KONIN)
59. MATUSZAK Sebastian (KKSZ KONIN)
60. CIESIELSKI Daniel (KKSZ KONIN)
61. GOLA Bartłomiej (DRAGON ŁÓD¬)
62. KACPRZAK Adam (KKSZ KONIN)
63. MARCINIAK Łukasz (O.¬. AZS POZNAŃ)
64. ZABIEGAŁA Daniel (TMS SOSNOWIEC)
65. DYNOWSKI Piotr (KKSZ KONIN)
66. RACHUBA Mateusz (KKSZ KONIN)
67. LANGNER Konrad (MKS KUSY SZCZECIN)

Ćwierćfinały:
REGULEWSKI Maciej - JASIŃSKI Mateusz 15/12
WIĘCH Sebastian - ŻELECHOWSKI Szymon 15/14
TOMASIAK Michał - MAZUR Bartosz 15/14
KACPRZAK Jakub - KONIUSZ Bartosz 15/9

Półfinały:
REGULEWSKI Maciej - WIĘCH Sebastian 15/13
KACPRZAK Jakub - TOMASIAK Michał 15/12

Finał:
REGULEWSKI Maciej - KACPRZAK Jakub 15/14





Imprezę współfinansował Urz±d Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design