Dzisiaj jest: 18.09.19. 




04.12.2008 - Turniej Mikołajkowy - Konin - 03.12.2008
Turniej Mikołajkowy Szkół Podstawowych klas IV, V i VI
Konin, 03.12.2008


Szabla dziewcząt klas IV

1. Julita Wojciechowska (SP 12 Konin)
2. Marta Kochańska (SP 6 Konin)
3. Aleksandra Musiał (SP 12 Konin)
3. Karolina Walczak (SP 12 Konin)
5. Weronika Orczyk (SP 15 Konin)
6. Kamila Karmowska (SP 12 Konin)
7. Vanessa Musielak (SP 12 Konin)
8. Natalia Strucińska (SP 12 Konin)
9. Martyna Kołacka (SP 8 Konin)
10. Martyna Joachimiak (SP 12 Konin)
11. Magdalena Matuszewska (SP 12 Konin)
12. Daria Lasecka (SP 12 Konin)
13. Milena Boruszczak (SP 15 Konin)
14. Julia Szymczak (SP 12 Konin)

Szabla chłopców klas IV

1. Jakub Burda (SP 12 Konin)
2. Cezary Wojciechowski (SP 12 Konin)
3. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)
3. Dominik Sztuba (SP 1 Konin)
5. Filip Jaskólski (SP 12 Konin)
6. Adrian But (SP 6 Konin)
7. Adrian Karpiński (SP 12 Konin)
8. Julian Kołodziejczak (SP 1 Konin)
9. Tomasz Dopierała (SP 6 Konin)
10. Mateusz Kwit (SP 6 Konin)
11. Patryk Opalach (SP 12 Konin)
12. Konrad Majchrowski (SP 3 Konin)
13. Jakub Jaskólski (SP 8 Konin)
14. Mateusz Duczmal (SP 3 Konin)
15. Mateusz Brzoski (SP 8 Konin)

Szabla dziewcząt klas V

1. Katarzyna Kaczmarek (SP 8 Konin)
2. Aleksandra Piasecka (SP 8 Konin)
3. Katarzyna Lengowska (SP 1 Konin)
3. Sylwia Matuszak (SP 6 Konin)
5. Martyna Dziublewska (SP 9 Konin)
6. Weronika Piskorz (SP 8 Konin)
7. Alicja Giszter (SP 4 Konin)
8. Marta Tarczewska (SP 8 Konin)
9. Sandra Stolarczyk (SP 8 Konin)
10. Paulina Brzoska (SP 8 Konin)
11. Oliwia Drzewiecka (SP 6 Konin)
12. Magdalena Kubacik (SP 8 Konin)

Szabla chłopców klas V

1. Jakub Józefacki (SP 6 Konin)
2. Adam Czajka (SP 1 Konin)
3. Marcin Maliński (SP 6 Konin)
3. Bartosz Strejza (SP 8 Konin)
5. Mikołaj Rusin (SP 6 Konin)
6. Rafał Tuzin (SP 1 Konin)
7. Matuesz Pychyński (SP 4 Konin)
8. Paweł Ignasiak (SP 1 Konin)
9. Adam Rychlewski (SP 4 Konin)
10. Ernest Wasilewski (SP 6 Konin)
11. Stanisław Maciejewski (SP 12 Konin)
12. Bogdan Kubś (SP Stare Miasto)
13. Dawid Ogły (SP 6 Konin)
14. Nicolas Bagrowski (SP 8 Konin)
15. Szymon Suberski (SP 12 Konin)
16. Damian Wyglądarski (SP 1 Konin)

Szabla dziewcząt klas VI

1. Sara Ciesielska (SP 15 Konin)
2. Martyna Trzmielewska (SP 9 Konin)
3. Marta Geraga (SP 15 Konin)
3. Marta Stachowska (SP 15 Konin)
5. Weronika Radolska (SP 6 Konin)
6. Weronika Pawłowska (SP 6 Konin)
7. Michalina Kostrzewa (SP 1 Konin)
8. Monika Tarczewska (SP 8 Konin)
9. Agata Pankiewicz (SP 15 Konin)
10. Marta Pankiewicz (SP 15 Konin)
11. Patrycja Michalak (SP 6 Konin)
12. Zuzanna Ryznar (SP 15 Konin)
13. Donata Janasik (SP 1 Konin)

Szabla chłopców klas VI

1. Krzysztof Woźny (SP 4 Konin)
2. Kamil Siwek (SP Modła)
3. Aleksander Mimier (SP 4 Konin)
3. Janusz Zapaśnik (SP 4 Konin)
5. Michał Elsner (SP 10 Konin)
6. Mazur Mikołaj (SP 6 Konin)
7. Michał Grabowski (SP 6 Konin)
8. Piotr Nowak (SP 4 Konin)
9. Stanisław Żywica (SP 9 Konin)
10. Aleksander Szymański (SP 1 Konin)
11. Ernest Kubaszewski (SP 6 Konin)
12. Tomasz Osajda (SP 6 Konin)
13. Krzysztof Turkiewicz (SP 6 Konin)
14. Jakub Konopacki (SP 6 Konin)
15. Mariusz Antkowiak (SP 1 Konin)
16. Mateusz Borowiak (SP 3 Konin)
17. Bartosz Wojdęcki (SP 6 Konin)
18. Jakub Chojnacki (SP 9 Konin)
19. Rafał Golewski (SP 1 Konin)
20. Adrian Rybarczyk (SP 1 Konin)
21. Patryk Okrój (SP 6 Konin)


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design