Dzisiaj jest: 15.11.19. 




10.12.2008 - wyniki I PPS - Konin - 06.12.2008
I PUCHAR POLSKI SENIORÓW W SZABLI KOBIET I MĘŻCZYZN
XV MEMORIAŁ ZENONA RYSZEWSKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KONINA
KONIN, 06.12.2008



SZABLA KOBIET

1. JÓŹWIAK Bogna (O.Ś AZS POZNAŃ)
2. KOZACZUK Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
3. CIWONIUK Anna (UKS 13 BIAŁYSTOK)
3. KĘDZIORA Katarzyna (O.Ś AZS POZNAŃ)
5. WĄTOR Marta (TMS SOSNOSWIEC)
6. ZDROJEWSKA Agnieszka (O.Ś AZS POZNAŃ)
7. WIĘCKOWSKA Irena (AZS AWF WARSZAWA)
8. WĄTORA Martyna (AZS AWF WARSZAWA)
9. KARPIŃSKA Katarzyna (KKSZ KONIN)
10. KŁODAWSKA Kaja (DRAGON ŁÓDŹ)
11. SOŁTYS Lidia (TMS SOSNOSWIEC)
12. PUDA Marta (TMS SOSNOSWIEC)
13. BUDNA Karolina (KKSZ KONIN)
14. TONIARZ Paulina (TMS SOSNOSWIEC)
15. OSTOJSKA Matylda (DRAGON ŁÓDŹ)
16. SAJEWICZ Izabela (AZS AWF WARSZAWA)
17. RZEPKA Marika (KKSZ KONIN)
18. ROSIAK Marta (AZS AWF WARSZAWA)
19. RAK Katarzyna (TMS SOSNOSWIEC)
20. RÓŹYCKA Katarzyna (O.Ś AZS POZNAŃ)
21. STEFAŃSKA Marta (AZS AWF WARSZAWA)
22. PASTERNAK Magdalena (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
23. MEJER Magdalena (O.Ś AZS POZNAŃ)
24. KOWNACKA Marta (AZS AWF WARSZAWA)
25. MACIEJEWSKA Weronika (KKSZ KONIN)
26. SULIK Agnieszka (UKS 13 BIAŁYSTOK)
27. SZUMILAS Nikola (MKS KUSY SZCZECIN)
28. TUREK Małgorzata (IKS BUSHIDO RYBNIK)
--------------------------------------------------------------------
29. OWCZAREK Ewelina (O.Ś AZS POZNAŃ)
30. KAŁKA Paulina (MKS KUSY SZCZECIN)
31. WAGNER Paulina (AZS AWF WARSZAWA)
32. ŁUCZAK Martyna (KKSZ KONIN)
33. WÓJCIK Jagna (TMS SOSNOSWIEC)
34. TRZMIELEWSKA Angelika (KKSZ KONIN)
35. GAŁCZYŃSKA Aleksandra (UKS 13 BIAŁYSTOK)

Ćwierćfinały:
JÓŹWIAK Bogna - WIĘCKOWSKA Irena 15/5
KĘDZIORA Katarzyna - ZDROJEWSKA Agnieszka 15/14
KOZACZUK Małgorzata - WĄTOR Marta 15/13
CIWONIUK Anna - WĄTORA Martyna 15/5

Półfinały:
JÓŹWIAK Bogna - KĘDZIORA Katarzyna 15/7
KOZACZUK Małgorzata - CIWONIUK Anna 15/10

Finał:,/i>
JÓŹWIAK Bogna - KOZACZUK Małgorzata 15/6

SZABLA MĘŻCZYZN

1. KONIUSZ Marcin (AZS AWF KATOWICE)
2. OLEJNIK Bartosz (AZS AWF WARSZAWA)
3. GÓRSKI Mateusz (KSZ KONIN)
3. STANISŁAWSKI Adrian (KKSZ KONIN

5. DOMINIK Grzegorz (TMS SOSNOWIEC)
6. SKRODZKI Adam (AZS AWF KATOWICE)
7. GAL Łukasz (KKSZ KONIN)
8. SKUBISZEWSKI Damian (TMS SOSNOWIEC)
9. PAŁASZ Patryk (KKSZ KONIN)
10. REGULEWSKI Maciej (TMS SOSNOWIEC)
11. JASIŃSKI Mateusz (AZS AWF WARSZAWA)
12. STANISŁAWSKI Albert (KKSZ KONIN)
13. CIESZKOWSKI Filip (LEGIA WARSZAWA)
14. WIĘCH Sebastian (AZS AWF WARSZAWA)
15. WRÓBEL Mariusz (AZS AWF WARSZAWA)
16. KOSMAN Michał (AZS AWF WARSZAWA)
17. KACPRZAK Jakub (KKSZ KONIN)
18. WOJNOWSKI Jan (O.Ś. AZS POZNA)
19. DZIUNIKOWSKI Rafał (AZS AWF KATOWICE)
20. BRONIARCZYK Jakub (KKSZ KONIN)
21. OCHALSKI Marcin (AZS AWF WARSZAWA)
22. SĘCZEK Adam (UKS VICTOR WARSZAWA)
23. KARKOSZ Jan (AZS AWF KATOWICE)
24. MARCZAK Wojciech (AZS AWF KATOWICE)
25. KONIUSZ Bartosz (AZS AWF KATOWICE)
26. KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin (AZS AWF WARSZAWA)
27. CERANOWICZ Jakub (AZS AWF KATOWICE)
28. TRZEBIŃSKI Karol (TMS SOSNOWIEC)
29. DANIŁOWSKI Bartłomiej (AZS AWF POZNAŃ)
30. ŻELECHOWSKI Szymon (O.Ś. AZS POZNAŃ)
31. GAL Michał (KKSZ KONIN)
32. MARCINIAK Marcin (O.Ś. AZS POZNAŃ)
33. GOLDA Marcin (AZS AWF KATOWICE)
34. RADWAŃSKI Maciej (AZS AWF KATOWICE)
35. JASTRZĘBSKI Bartosz (KKSZ KONIN)
36. MAJCHERSKI Aleksander (KKSZ KONIN)
37. PIŃSKI Przemysław (AZS AWF KATOWICE)
38. OŁDYŃSKI Bartosz (PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK)
39. MAZUR Bartosz (TMS SOSNOWIEC)
40. KONIUSZ Piotr (AZS AWF KATOWICE)
-------------------------------------------------------------------
41. JASKÓLSKI Kacper (O.Ś. AZS POZNAŃ)
42. SZMIGIELSKI Bartosz (AZS AWF WARSZAWA)
43. TOMASIAK Michał (UKS VICTOR WARSZAWA)
44. WĘGLIŃSKI Paweł (AZS AWF WARSZAWA)
45. KALISZAN Maciej (O.Ś. AZS POZNAŃ)
46. TILL Daniel (KKSZ KONIN)
47. JASTRZEBSKI Filip (KKSZ KONIN)
48. PTASIŃSKI Norbert (AZS AWF WARSZAWA)
49. ZIELIŃSKI Stanisław (AZS AWF WARSZAWA)
50. BADZIELEWSKI Wojciech (AZS AWF WARSZAWA)

Ćwierćfinały:
OLEJNIK Bartosz - SKRODZKI Adam 15/10
STANISŁAWSKI Adrian - SKUBISZEWSKI Damian 15/8
KONIUSZ Marcin - GAL Łukasz 15/7
GÓRSKI Mateusz - DOMINIK Grzegorz 15/8

Półfinały:
OLEJNIK Bartosz - STANISŁAWSKI Adrian 157
KONIUSZ Marcin - GÓRSKI Mateusz 15/12

Finał:
KONIUSZ Marcin - OLEJNIK Bartosz 15/9


Imprezę współfinansował Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design