Dzisiaj jest: 15.09.19. 




16.03.2009 - MPJ (do lat 20) - Kraków - 13-15.03.2009
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 20)
Kraków, 13-15.03.2009 r.

Złoto i brąz dla Konina


SZABLA KOBIET

1. Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
2. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
3. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
3. Katarzyna Szczypińska
5. Katarzyna Rak (obie TMS Sosnowiec)
6. Kaja Kłodawska (Dragon Łódź)
7. Marta Stefańska (AZS AWF Warszawa)
8. Nicola Szumilas (MKS Kusy Szczecin)
----------------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

26. Weronika Maciejewska
30. Marika Rzepka
31. Trzmielewska Angelika
37. Martyna Łuczak

Ćwierćfinały:
Katarzyna Kędziora - Marta Stefańska 15/2
Magdalena Pasternak - Katarzyna Rak 15/8
Marta Puda - Kaja Kłodawska 15/8
Katarzyna Szczypińska - Nicola Szumilas 15/11

Półfinały:
Katarzyna Kędziora – Magdalena Pasternak 15/14
Marta Puda – Katarzyna Szczypińska 15/6

Finał:
Katarzyna Kędziora – Marta Puda 15/7

Startowały 43 zawodniczki.


SZABLA MĘŻCZYZN

1. Michał Gal (KKSz Konin)
2. Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
3. Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
3. Marcin Marciniak (OŚ AZS Poznań)
5. Sebastian Więch
6. Mariusz Wróbel (obaj AZS AWF Warszawa)
7. Piotr Koniusz
8. Bartosz Koniusz (obaj AZS AWF Katowice)
------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Bartosz Jastrzębski
25. Aleksander Majcherski
29. Filip Jastrzębski
30. Mateusz Walicki
31. Mariusz Mańczak
32. Damian Dzwoniarski
35. Daniel Till

Ćwierćfinały:
Michał Gal - Piotr Koniusz 15/14
Marcin Kościelniakowski - Mariusz Wróbel 15/13
Marcin Marciniak - Bartosz Koniusz 15/6
Damian Skubiszewski - Sebastian Więch 15/12

Półfinały:
Michał Gal – Marcin Kościelniakowski 15/11
Damian Skubiszewski – Marcin Marciniak 15/3

Finał:
Michał Gal – Damian Skubiszewski 15/14

Startowało 46 zawodników.


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS Sosnowiec II
- Paulina Toniarz
- Karolina Walczak
- Pamela Warszawska
- Angelika Wątor

2. AZS AWF Warszawa
- Marta Kownacka
- Marta Stefańska
- Paulina Wagner
- Martyna Wątor

3. O.Ś. AZS Poznań
- Katarzyna Kędziora
- Barbara Mazur
- Bogna Ziałacka

4. KKSz Konin
- Martyna Łuczak
- Weronika Maciejewska
- Marika Rzepka
- Angelika Trzmielewska
5. TMS Sosnowiec
6. MKS Kusy Szczecin
7. AZS AWF Katowice
8. Dragon Łódź
9. UKS 13 Białystok
10. IKS Busido Rybnik

Ćwierćfinały:
KKSz Konin - TMS Sosnowiec 45/41
TMS Sosnowiec II - AZS AWF Katowice 45/37
O.Ś. AZS Poznań - Dragon Łódź 45/35
AZS AWF Warszawa - MKS Kusy Szczecin 45/41

Półfinały:
TMS Sosnowiec II – KKSz Konin 45/30
AZS AWF Warszawa – O.Ś. AZS Poznań 45/37

Finał:
TMS Sosnowiec II - AZS AWF Warszawa 45/41

Walka o III miejsce:
O.Ś. AZS Poznań - KKSz Konin 45/39


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. TMS Sosnowiec I
- Kamil Marzec
- Bartosz Mazur
- Maciej Regulewski
- Damian Skubiszewski

2. AZS AWF Warszawa I
- Mateusz Jasiński
- Marcin Kościelniakowski
- Sebastian Więch
- Mariusz Wróbel

3. KKSz Konin I
- Michał Gal
- Bartosz Jastrzębski
- Filip Jastrzębski
- Mateusz Walicki


4. O.Ś. AZS Poznań
5. AZS AWF Warszawa II
6. AZS AWF Katowice
7. KKSZ Konin II
- Damian Dzwoniarski
- Aleksander Majcherski
- Mariusz Mańczak
- Daniel Till
8. TMS Sosnowiec II
9. Pałac Młodzieży Katowice
10. Dragon Łódź

Ćwierćfinały:
AZS AWF Warszawa - KKsz Konin II 45/17
KKSz Konin - AZS AWF Katowice 45/26
O.Ś. AZS Poznań - AZS AWF Warszawa II 45/28
TMS Sosnowiec - TMS Sosnowiec II 45/28

Półfinały:
AZS AWF Warszawa - KKsz Konin 45/36
TMS Sosnowiec – O.Ś. AZS Poznań 45/36

Finał:
TMS Sosnowiec - AZS AWF Warszawa 45/42

O trzecie miejsce:
KKSz Konin – O.Ś. AZS Poznań 45/28




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design