Dzisiaj jest: 15.09.19. 




26.03.2009 - Challenge Wratislavia - Wrocław - 25.03.2009
XXXII Międzynarodowy Turniej Szermierczy
"Challenge Wratislavia"
Wrocław, 25.03.2009


Szabla dziewcząt – młodziczki

1. Ann-Sophie Kindler (Niemcy, Fechtclub Goeppingen)
2. Anastasiya Kochetova (Rosja, Moskwa Zelenograd)
3. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
3. Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)
5. Milena Mamedova (Rosja, Chimki)
6. Pia Van Gen Hassend (Niemcy, FC Tauberbischofsheim)
7. Zofia Kwiatkowska (SKS Konstancin)
8. Ksenia Bodrova (Rosja, Chimki)
-----------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

17. Martyna Trzmielewska
23. Weronika Radolska
28. Sara Ciesielska
30. Marta Geraga

Startowały 52 zawodniczki


Szabla dziewcząt - juniorki młodsze

1. Lisa Freudenberger (Niemcy, FC Tauberbischofsheim)
2. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
3. Martyna Bonisławska (AZS AWF Warszawa)
3. Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
5. Nicola Szumilas (MKS Kusy Szczecin)
6. Małgorzata Turek (IKS Busido Rybnik)
7. Luca Laszlo (Węgry, Uniqa-UTE)
8. Katarzyna Tomczuk (SKS Konstancin)
----------------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

14. Daria Kamińska
19. Dominika Siekacz
21. Patrycja Dzióbczyńska
22. Gabriela Drygała
27. Adrianna Konon
32. Magdalena Nadworna
37. Marta Duszyńska
44. Sandra Kwiatkowska
46. Natalia Turkiewicz
52. Magdalena Mazur
53. Patrycja Piotrowska
56. Patrycja Milas
65. Monika Chatłas

Startowało 69 zawodniczek


Szabla chłopców – młodziki

1. Balint Kossuth (Węgry, Uniqa-UTE)
2. Aleksander Stepanov (Rosja, DTU Sant-Petersburg)
3. Jonathan Sauer (Niemcy, Fechterring Nurnberg)
3. Nikita Yakovenko (Rosja, Saratow)
5. Wasily Shirshov (Rosja, Chimki)
6. Kevin Kainz (Niemcy, FC Tauberbischofsheim)
7. Jiri Ploner (Czechy, SK Houstka)
8. Bensamin Vass (Wegry, Uniqa-UTE)
--------------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

16. Kamil Siwek
18. Krzysztof Woźny
30. Aleksander Mimier
39. Janusz Zapaśnik

Startowało 71 zawodników


Szabla chłopców - juniorzy młodsi

1. Igor Andreev (Rosja, OS Sant-Petersburg)
2. Thomas Gorzen (Niemcy, Fechtclub Goeppingen)
3. M. Gorskiy (Rosja, OS Sant-Petersburg)
3. Robert Sernikov (Rosja, KSZVSM SPB)
5. Sandor Mate (Węgry, Uniqa UTE)
6. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
7. S. Talya (Rosja, OS Sant-Petersburg)
8. Nikolay Brailovskiy (Rosja, KSZVSM SPB)
-----------------------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

22. Bartosz Borkiewicz
25. Damian Dzwoniarski
27. Artur Milas
31. Damian Zioła
32. Artur Staszak
34. Artur Ćwik
36. Sebastian Matuszak
38. Piotr Dynowski
48. Łukasz Krygier
51. Kamil Goździk
54. Stanisław Świerk
56. Jan Kubaszewski
58. Kewin Chorchowski
59. Patryk Jankowski
60. Dawid Kołodziejczak
61. Adam Pyzder
63. Sebastian Korczakowski

Startowało 73 zawodników



Napisał: KJ.

Komentarze
wow
31.03.2009 o 18:43 · Kinia
widzę ze sosnowiecki szable dały czadu.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design