Dzisiaj jest: 23.07.19. 




07.04.2009 - Mistrzostwa Miasta Konina - Konin - 07.04.2009
Otwarte Mistrzostwa Miasta Konina
Szkół Gimnazjalnych i Szkół Podstawowych
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 07.04.2009


Szabla dziewcząt - SG

1. Daria Kamińska
2. Agata Jasiczek
3. Gabriela Drygała
3. Patrycja Dzióbczyńska
5. Milena Skibińska
6. Natalia Turkiewicz
7. Magdalena Mazur
8. Sandra Kwiatkowska
9. Dominika Siekacz
10. Adrianna Konon
11. Monika Chatłas
12. Magdalena Nadworna
13. Magdalena Wiatrowska
14. Patrycja Piotrowska
15. Patrycja Milas
16. Marta Duszyńska

wszystkie zawodniczki - GIM 6 Konin


Szabla chłopców - SG

1. Filip Jastrzębski
2. Piotr Dynowski
3. Damian Dzwoniarski
3. Adam Janasik
5. Mariusz Mańczak
6. Adam Kacprzak
7. Artur Staszak
8. Bartosz Borkiewicz
9. Damian Zioła
10. Jarosław Zapaśnik
11. Mateusz Rachuba
12. Bartosz Grodzki
13. Stanisław Świerk
14. Kewin Chorchowski
15. Adam Kołodziejczak
16. Sebastian Korczakowski
17. Artur Milas
18. Kamil Goździk
19. Adam Pyzder
20. Łukasz Krygier
21. Sebastian Matuszak
22. Artur Ćwik

Piotr Dynowski – GIM 5 Konin, pozostali - GIM 6 Konin


Szabla dziewcząt klas IV - SP

1. Julia Jankowska (SP 1 Konin)
2. Karolina Walczak (SP 12 Konin)
3. Marta Kochańska (SP 6 Konin)
3. Oliwia Robak (SP 12 Konin)
5. Weronika Goździk (SP 12 Konin)
6. Aleksandra Musiał (SP 12 Konin)
7. Dominika Kałkowska (SP 6 Konin)
8. Natalia Strucińska (SP 12 Konin)
9. Julia Szymczak (SP 12 Konin)
10. Weronika Orczyk (SP 15 Konin)
11. Aneta Brzuszczak (SP 12 Konin)
12. Milena Boruszczak (SP 15 Konin)
13. Zuzanna Bolczyk (SP 3 Konin)


Szabla chłopców klas IV -SP

1. Jakub Burda (SP 12 Konin)
2. Mateusz Duczmal (SP 3 Konin)
3. Adrian But (SP 6 Konin)
3. Filip Jaskólski (SP 12 Konin)
5. Dominik Sztuba (SP 1 Konin)
6. Maciej Kołacz (SP 12 Konin)
7. Kamil Szymański (SP 6 Konin)
8. Patryk Opalach (SP 12 Konin)
9. Tobiasz Dopierała (SP 6 Konin)
10. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)
11. Adam Górski (SP 1 Konin)
12. Adrian Karpiński (SP 12 Konin)
13. Konrad Majchrowski (SP 3 Konin)
14. Mateusz Brzoski (SP 8 Konin)
15. Mateusz Kwit (SP 6 Konin)


Szabla dziewcząt klas V - SP

1. Aleksandra Piasecka (SP 8 Konin)
2. Katarzyna Kaczmarek (SP 8 Konin)
3. Martyna Dziublewska (SP 9 Konin)
3. Katarzyna Lengowska (SP 1 Konin)
5. Alicja Giszter (SP 4 Konin)
6. Sandra Radzimska (SP Krągola)
7. Paulina Brzoska (SP 8 Konin)
8. Magdalena Kubacik (SP 8 Konin)


Szabla chłopców klas V - SP

1. Ernest Wasilewski (SP 6 Konin)
2. Adam Rychlewski (SP 4 Konin)
3. Dawid Ogły (SP 6 Konin)
3. Mateusz Pychyński (SP 4 Konin)
5. Mikołaj Rusin (SP 6 Konin)
6. Patryk Jaskulski (SP 3 Konin)
7. Damian Wyglądarski (SP 1 Konin)
8. Adrian Dzwoniarski (SP Brzeźno)
9. Jakub Józefacki (SP 6 Konin)
10. Bogdan Kubś (SP Stare Miasto)
11. Bartosz Strejza (SP 8 Konin)
12. Dawid Szczeciński (SP 1 Konin)
13. Kamil Wyglądarski (SP 1 Konin)
14. Kamil Klimek (SP 3 Konin)
15. Szymon Suberski (SP 12 Konin)


Szabla dziewcząt klas VI - SP

1. Sara Ciesielska (SP 15 Konin)
2. Michalina Kostrzewa (SP 1 Konin)
3. Marta Geraga (SP 15 Konin)
3. Weronika Pawłowska (SP 6 Konin)
5. Weronika Radolska (SP 6 Konin)
6. Donata Janasik (SP 1 Konin)


Szabla chłopców klas VI - SP

1. Kamil Siwek (SP Modła)
2. Krzysztof Woźny (SP 4 Konin)
3. Mikołaj Mazur (SP 6 Konin)
3. Janusz Zapaśnik (SP 4 Konin)
5. Aleksander Mimier (SP 4 Konin)
6. Piotr Nowak (SP 4 Konin)
7. Cezary Rogala (SP Żychlin)
8. Tomasz Osajda (SP 6 Konin)
9. Stanisław Żywica (SP 9 Konin)
10. Aleksander Szymański (SP 1 Konin)
11. Rafał Golewski (SP 5 Konin)
12. Adrian Rybarczyk (SP 1 Konin)


Klasyfikacja Szkół Podstawowych
(miejsce/szkoła/ilość punktów)

1. SP 6 Konin - 19 pkt.
2. SP 12 Konin - 16 pkt.
3. SP 4 Konin - 13 pkt.
4. SP 1 Konin - 12 pkt.
5. SP 8 Konin - 9 pkt.
6. SP 15 Konin - 6 pkt.
7. SP Modła - 4 pkt.
7. SP 3 Konin - 4 pkt.
8. SP 9 Konin - 2 pkt.
9. SP Krągola - 1 pkt.
9. SP Żychlin - 1 pkt.
9. SP Brzeźno - 1 pkt.
10. SP 5 Konin - 0 pkt.
10. SP Stare Miasto - 0 pkt.


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design