Dzisiaj jest: 19.09.19. 




22.04.2009 - MMP - Worcław - 17-18.04.2009
Indywidualne i drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w szabli
Wrocław, 17-18.04.2009

Złoto, srebro i dwa brązowe medale dla KKSz Konin


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Izabela Sajewicz (AZS AWF Warszawa)
2. Lidia Sołtys (TMS Sosnowiec)
3. Katarzyna Karpińska (KKSz Konin)
3. Agnieszka Zdrojewska (O.Ś. AZS Poznań)
5. Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
6. Ewelina Owczarek (O.Ś. AZS Poznań)
7. Karolina Budna (KKSz Konin)
8. Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
9. Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
10. Katarzyna Różycka (O.Ś. AZS Poznań)
11. Marta Karmowska (KKSz Konin)
12. Katarzyna Fidziukiewicz (UKS 13 Białystok)
13. Marta Rosiak (AZS AWF Warszawa)
14. Anna Cisowska (UKS 13 Białystok)

Ćwierćfinały:
Katarzyna Karpińska - Anna Ciwoniuk 15/12
Lidia Sołtys - Karolina Budna 15/10
Izabela Sajewicz - Ewelina Owczarek 15/5
Agnieszka Zdrojewska - Marta Wątor 15/6

Półfinały:
Lidia Sołtys - Katarzyna Karpińska 15/5
Izabela Sajewicz - Agnieszka Zdrojewska 15/13

Finał:
Izabela Sajewicz - Lidia Sołtys 15/13


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Jakub Ceranowicz (AZS AWF Katowice)
2. Adrian Stanisławski (KKSz Konin)
3. Filip Cieszkowski
3. Michał Kosman (obaj AZS AWF Warszawa)
5. Albert Stanisławski
6. Łukasz Gal (obaj KKSz Konin)

7. Jan Karkosz (AZS AWF Katowice)
8. Łukasz Kutek (TMS Sosnowiec)
9. Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
10. Bartłomiej Daniłowski (AZS AWF Poznań)
11. Maciej Radwański
12. Marcin Golda (obaj AZS AWF Katowice)
13. Karol Trzebiński
14. Paweł Kwiatkowski (obaj TMS Sosnowiec)
15. Michał Adamek (AZS AWF Wrocław)
16. Marek Majzel (AZS AWF Katowice)
17. Bartosz Ołdyński (PTS Jagiellończyk Białystok)
18. Bartosz Osetek
19. Michał Staszak
20. Piotr Nemec (wszyscy trzej AZS AWF Wrocław)

Ćwierćfinały:
Adrian Stanisławski - Łukasz Kutek 15/7
Michał Kosman - Jan Karkosz 15/14
Jakub Ceranowicz - Łukasz Gal 15/10
Filip Cieszkowski - Albert Stanisławski 15/14

Półfinały:,/i>
Adrian Stanisławski - Michał Kosman 15/11
Jakub Ceranowicz - Filip Cieszkowski 15/7

Finał:,/i>
Jakub Ceranowicz - Adrian Stanisławski 15/12


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC
- Małgorzata Groniecka
- Lidia Sołtys
- Katarzyna Szczypińska

2. AZS AWF WARSZAWA
- Małgorzata Kozaczuk
- Marta Rosiak
- Izabela Sajewicz

3. KKSZ KONIN
- Karolina Budna
- Marta Karmowska
- Katarzyna Karpińska


4. O.Ś AZS POZNAŃ
- Ewelina Owczarek
- Katarzyna Różycka
- Agnieszka Zdrojewska

5. UKS 13 BIAŁYSTOK
- Anna Cisowska
- Anna Ciwoniuk
- Katarzyna Fidziukiewicz

Półfinały:
TMS Sosnowiec - O.Ś. AZS Poznań 45/36
AZS AWF Warszawa - KKSz Konin 45/38

Finał:
TMS Sosnowiec - AZS AWF Warszawa 45/44

Walka o 3 miejsce:
KKSz Konin – O.Ś. AZS Poznań 45/40


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN
- Łukasz Gal
- Michał Gal
- Adrian Stanisławski
- Albert Stanisławski


2. AZS AWF WARSZAWA
- Filip Cieszkowski
- Michał Kosman
- Daniel Olejnik
- Sebastian Więch

3. AZS AWF KATOWICE
- Jakub Ceranowicz
- Marcin Golda
- Jan Karkosz
- Maciej Radwański

4. TMS SOSNOWIEC
- Łukasz Kutek
- Paweł Kwiatkowski
- Damian Skubiszewski
- Karol Trzebiński

Półfinały:
KKSz Konin - TMS Sosnowiec 45/21
AZS AWF Warszawa - AZS AWF Katowice 45/33

Finał:
KKSz Konin - AZS AWF Warszawa 45/25

Walka o 3 miejsce:
AZS AWF Katowice - TMS Sosnowiec 45/37


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design