Dzisiaj jest: 23.07.19. 




26.04.2009 - MP S - Opole - 24-25.04.2009
LXXX Indywidualne i LIII Drużynowe
Mistrzostwa Polski Seniorów w szabli
Opole, 24-25.04.2009 r.

Brąz i dwa srebrne medale dla KKSz Konin




SZABLA KOBIET

1. Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa)
2. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań)
3. Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
3. Irena Więckowska (AZS AWF Warszawa)
5. Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
6. Karolina Budna (KKSz Konin)
7. Izabela Sajewicz (AZS AWF Warszawa)
8. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
-----------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Katarzyna Karpińska
12. Marika Rzepka
23. Weronika Maciejewska

Startowały 24 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Katarzyna Kędziora - Izabela Sajewicz 15/8
Irena Więckowska - Anna Ciwoniuk 15/13
Aleksandra Socha - Karolina Budna 15/10
Marta Wątor - Magdalena Pasternak 15/14

Półfinały:
Katarzyna Kędziora - Irena Więckowska 15/5
Aleksandra Socha - Marta Wątor 15/6

Finał:
Aleksandra Socha - Katarzyna Kędziora 15/14


SZABLA MĘŻCZYZN

1. Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
2. Bartłomiej Olejnik (AZS AWF Warszawa)
3. Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
3. Adrian Stanisławski
5. Łukasz Gal (obaj KKSz Konin)

6. Grzegorz Dominik (TMS Sosnowiec)
7. Jan Karkosz (AZS AWF Katowice)
8. Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
---------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

11. Mateusz Górski
13. Patryk Pałasz
14. Jakub Broniarczyk
21. Jakub Kacprzak
25. Michał Gal
26. Albert Stanisławski

Startowało 38 zawodników

Ćwierćfinały:
Adam Skrodzki- Daniel Olejnik 15/6
Adrian Stanisławski - Grzegorz Dominik 15/5
Bartłomiej Olejnik - Łukasz Gal 15/11
Marcin Koniusz - Jan Karkosz 15/7

Półfinały:
Adam Skrodzki – Adrian Stanisławski 15/7
Bartłomiej Olejnik – Marcin Koniusz 15/14

Finał:
Adam Skrodzki – Bartłomiej Olejnik


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. AZS AWF WARSZAWA I
- Małgorzata Kozaczuk
- Izabela Sajewicz
- Aleksandra Socha
- Irena Więckowska

2. KKSZ KONIN
- Karolina Budna
- Katarzyna Karpińska
- Weronika Maciejewska
- Marika Rzepka


3. O.Ś. AZS Poznań
- Katarzyna Kędziora
- Ewelina Owczarek
- Katarzyna Różycka
- Agnieszka Zdrojewska

4. TMS SOSNOWIEC
5. AZS AWF WARSZAWA II

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA I - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/34
KKSZ KONIN - TMS SOSNOWIEC 45/40

Finał:
AZS AWF WARSZAWA I - KKSZ KONIN 45/31

Walka o 3 miejsce:
O.Ś. AZS POZNAŃ - TMS SOSNOWIEC 45/41


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. AZS AWF KATOWICE I
- Jakub Ceranowicz
- Jan Karkosz
- Marcin Koniusz
- Adam Skrodzki

2. KKSZ KONIN II
- Jakub Broniarczyk
- Michał Gal
- Jakub Kacprzak
- Albert Stanisławski


3. TMS SOSNOWIEC
- Grzegorz Dominik
- Bartosz Mazur
- Maciej Regulewski
- Damian Skubiszewski

4. KKSZ KONIN I
- Łukasz Gal
- Mateusz Górski
- Patryk Pałasz
- Adrian Stanisławski

5. AZS AWF WARSZAWA I
6. O.Ś. AZS POZNAŃ
7. AZS AWF WARSZAWA II
8. AZS AWF KATOWICE II

Półinały:
AZS AWF KATOWICE I - TMS SOSNOWIEC 45/25
KKSZ KONIN II - KKSZ KONIN I 45/44

Finał:
AZS AWF KATOWICE I - KKSZ KONIN II 45/34

Walka o 3 miejsce:
TMS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN I 45/28




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design