Dzisiaj jest: 23.07.19. 




27.04.2009 - MOJM - Konin - 26.04.2009
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 26.04.2009 r.


SZABLA DZIEWCZĄT

1. Marika Rzepka (KKSZ KONIN)
2. Weronika Maciejewska (KKSZ KONIN)
3. Bogna Ziałacka (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3. Martyna Łuczak (KKSZ KONIN)
5. Martyna Malińska (KKSZ KONIN)
6. Angelika Trzmielewska (KKSZ KONIN)
7. Monika Gieryn (KKSZ KONIN)
8. Gabriela Drygała (KKSZ KONIN)
9. Daria Kamińska (KKSZ KONIN)
10. Agata Jasiczek (KKSZ KONIN)
11. Agnieszka Cołta (O.Ś. AZS POZNAŃ)
12. Magdalena Nadworna (KKSZ KONIN)
13. Dominika Siekacz (KKSZ KONIN)
14. Jolanta Solarczyk (AZS AWF POZNAŃ)
15. Justyna Malińska (AZS AWF POZNAŃ)
16. Adrianna Konon (KKSZ KONIN)
17. Milena Skibińska (KKSZ KONIN)
18. Patrycja Piotrowska (KKSZ KONIN)
19. Monika Chatłas (KKSZ KONIN)
20. Patrycja Dzióbczyńska (KKSZ KONIN)
21. Magdalena Mazur (KKSZ KONIN)
22. Marta Duszyńska (KKSZ KONIN)
23. Magdalena Sierczyńska (AZS AWF POZNAŃ)
24. Sandra Kwiatkowska (KKSZ KONIN)

Startowały 24 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Martyna Łuczak - Gabriela Drygała 15/10
Weronika Maciejewska - Angelika Trzmielewska 15/13
Bogna Ziałacka - Martyna Malińska 15/13
Marika Rzepka - Monika Gieryn 15/3

Półfinały:
Weronika Maciejewska - Martyna Łuczak 15/9
Marika Rzepka - Bogna Ziałacka 15/5

Finał:
Marika Rzepka - Weronika Maciejewska 15/8


SZABLA CHŁOPCÓW

1. Aleksander Majcherski (KKSZ KONIN)
2. Mateusz Walicki (KKSZ KONIN)
3. Filip Jastrzębski (KKSZ KONIN)
3. Daniel Till (KKSZ KONIN)
5. Damian Dzwoniarski (KKSZ KONIN)
6. Mariusz Mańczak (KKSZ KONIN)
7. Szymon Warzych (O.Ś. AZS POZNAŃ)
8. Bartosz Borkiewicz (KKSZ KONIN)
9. Adam Janasik (KKSZ KONIN)
10. Adam Kacprzak (KKSZ KONIN)
11. Filip Lorewicz (O.Ś. AZS POZNAŃ)
12. Piotr Dynowski (KKSZ KONIN)
13. Damian Zioła (KKSZ KONIN)
14. Hubert Komasa (AZS AWF POZNAŃ)
15. Kamil Goździk (KKSZ KONIN)
16. Artur Staszak (KKSZ KONIN)
17. Łukasz Marciniak (O.Ś. AZS POZNAŃ)
18. Stanisław Świerk (KKSZ KONIN)
19. Bartosz Grodzki (KKSZ KONIN)
20. Dawid Kołodziejczak (KKSZ KONIN)
21. Sebastian Matuszak (KKSZ KONIN)
22. Łukasz Krygier (KKSZ KONIN)
23. Kewin Chorchowski (KKSZ KONIN)
24. Adam Pyzder (KKSZ KONIN)
25. Patryk Jankowski (KKSZ KONIN)

Startowało 25 zawodników

Ćwierćfinały:
Aleksander Majcherski - Bartosz Borkiewicz 15/7
Filip Jastrzębski - Damian Dzwoniarski 15/13
Mateusz Walicki - Mariusz Mańczak 15/11
Daniel Till - Szymon Warzych 15/12

Półfinały:
Aleksander Majcherski - Filip Jastrzębski 15/7
Mateusz Walicki - Daniel Till 15/13

Finał:
Aleksander Majcherski - Mateusz Walicki 15/14



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design