Dzisiaj jest: 28.05.20. 
27.04.2009 - Kurs Menedżera Sportu
Komunikat Biura Obsługi Studenta WSEwS

Kurs Menedżera Sportu w Wiśle


Szanowni Państwo,
Zapraszamy Państwa do udziału w państwowym Kursie Menedzera Sportu organizowanym w Wiśle w pięciu sesjach zjazdowych / soboty i niedziele / w terminie : od 30 maja do 28 czerwca 2009.
Organizatorem kursu jest Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Wiśle. Organizator zapewnia nadanie najwyższych uprawnień państwowych - DYPLOM MENEDŻERA SPORTU wraz z certyfikatem w języku angielskim. Koszt kursu dla uczestnika wynosi 1600 złotych. Całkowity koszt udziału jednej osoby wynosi 2600 złotych - powstałą różnicę tj. 1000 złotych dofinansowuje Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w ramach Regionalnego Programu "Kariera dla menedżera".
Ilość miejsc na kursie jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin zgłoszeń na kurs menedżerski upływa w dniu 22 maja 2009.
W załączniku do niniejszejgo komunikatu zamieszczono formularz zgłoszeniowy oraz materiał informujący o kursie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kursymenedzerskie.pl
Jednocześnie informujemy Państwa o Warsztacie menedżerów sportu na który zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką w dniu 6 czerwca 2009 w Wiśle Sala konferencyjna Hotel Gołębiewski. Termin zgłoszeń na Warsztat upływa w dniu 26 maja 2009.
Koszt udziału w warsztacie wynosi 250 złotych.
Szczegóły dotyczące Warsztatu menedżerskiego znajdą Państwo na stronie www.kursymenedzerskie.pl
Uczestnicy Kursu Menedzera Sportu nie ponoszą dodatkowo kosztu udziału w Warsztacie, który jest integralną częścią Kursu.

Zapraszamy,

Wyższa Szkoła Edukacja w SporcieNapisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.


© KKSz Konin

Admin WebArt Design