Dzisiaj jest: 07.12.19. 




11.05.2009 - OOM - Warszawa - 09-10.05.2009
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
w szabli dziewcząt i chłopców
(Mistrzostwa Polski do lat 17)
Warszawa, 09-10.05.2009

KKSZ KONIN NAJLEPSZYM KLUBEM SZERMIERCZYM W POLSCE


SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Martyna Wątora (AZS AWF WARSZAWA)
2. Marika Rzepka (KKSZ KONIN)
3. Karolina Walczak (TMS SOSNOWIEC)
4. Pamela Warszawska (TMS SOSNOWIEC)
5. Małgorzata Turek (IKS BUSHIDO RYBNIK)
6. Angelika Trzmielewska (KKSZ KONIN)
7. Angelika Wątor (TMS SOSNOWIEC)
8. Sylwia Bijak (TMS SOSNOWIEC)
----------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSZ KONIN

10. Daria Kamińska
12. Martyna Łuczak
13. Magdalena Nadworna
18. Weronika Maciejewska
19. Maja Szczerbakowska
20. Martyna Malińska
27. Monika Gieryn
37. Natalia Turkiewicz
39. Agata Jasiczek
41. Magdalena Mazur
47. Patrycja Dzióbczyńska
48. Milena Skibińska

Startowało 48 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Marika Rzepka – Sylwia Bijak 15/7
Karolina Walczak – Angelika Trzmielewska – 15/12
Martyna Wątora – Małgorzata Turek 15/13
Pamela Warszawska – Anglelika Wątor 15/9

Półfinały:
Marika Rzepka – Karolina Walczak 15/9
Martyna Wątora – Pamela Warszawska 15/11

Finał:
Martyna Wątora – Marika Rzepka 15/12


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Mariusz Wróbel (AZS AWF WARSZAWA)
2. Adam Sęczek (UKS VICTOR WARSZAWA)
3. Piotr Koniusz (AZS AWF KATOWICE)
3. Mateusz Walicki (KKSZ KONIN)
5. Paweł Węgliński (AZS AWF WARSZAWA)
6. Aleksander Majcherski
7. Filip Jastrzębski (obaj KKSZ KONIN)

8. Ryszard Szymik (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
------------------------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSZ KONIN

10. Adam Janasik
17. Daniel Till
21. Mariusz Mańczak
30. Adam Kacprzak
31. Damian Dzwoniarski
36. Damian Zioła

Startowało 48 zawodników

Ćwierćfinały:
Piotr Koniusz – Filip Jastrzębski 15/14
Adam Sęczek – Ryszard Szymik 15/12
Mariusz Wróbel – Paweł Węgliński 15/12
Mateusz Walicki – Aleksander Majcherski 15/14

Półfinały:
Adam Sęczek – Piotr Koniusz 15/8
Mariusz Wróbel – Mateusz Walicki 15/8

Finał:
Mariusz Wróbel – Adam Sęczek 15/9


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
- Sylwia Bijak
- Karolina Walczak
- Pamela Warszawska
- Angelika Wątor

2. KKSZ KONIN I
- Martyna Łuczak
- Weronika Maciejewska
- Marika Rzepka
- Angelika Trzmielewska


3. MKS KUSY SZCZECIN I
- Paulina Kałka
- Halina Ptak
- Nicola Szumilas
- Agata Świtalska

4. KKSZ KONIN II
- Monika Gieryn
- Daria Kamińska
- Martyna Malińska
- Magdalena Nadworna


5. UKS 13 BIAŁYSTOK I
6. AZS AWF WARSZAWA
7. DRAGON ŁÓDŹ
8. TMS SOSNOWIEC II

Startowało 12 drużyn

Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC I – AZS AWF WARSZAWA 45/44
KKSZ KONIN II – DRAGON ŁÓDŹ 45/35
MKS KUSY SZCZECIN I – TMS SOSNOWIEC II 45/38
KKSZ KONIN I – UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/29

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC I – KKSZ KONIN II 45/33
KKSZ KONIN I – MKS KUSY SZCZECIN I 45/44

Finał:
TMS SOSNOWIEC I – KKSZ KONIN I 45/38

Walka o 3 miejsce:
MKS KUSY SZCZECIN I – KKSZ KONIN II 45/35


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. UKS VICTOR WARSZAWA
- Bartłomiej Brożyna
- Mikołaj Grzegorek
- Adam Sęczek
- Michał Tomasiak

2. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE I
- Kamil Kowalewski
- Tomasz Pytel
- Patryk Syla
- Ryszard Szymik

3. AZS AWF WARSZAWA I
- Jakub Kuczyński
- Paweł Węgliński
- Mariusz Wróbel
- Stanisław Zieliński

4. KKSZ KONIN I
- Filip Jastrzębski
- Aleksander Majcherski
- Daniel Till
- Mateusz Walicki


5. TMS SOSNOWIEC

6. KKSZ KONIN II
- Bartosz Borkiewicz
- Damian Dzwoniarski
- Adam Janasik
- Mariusz Mańczak


7. O.Ś. AZS POZNAŃ
8. MKS KUSY SZCZECIN

Startowało 12 drużyn

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I – MKS KUSY SZCZECIN 45/38
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE I – TMS SOSNOWIEC 45/44
AZS AWF WARSZAWA I – KKSZ KONIN II 45/29
UKS VICTOR WARSZAWA – O.Ś. AZS POZNAŃ 45/31

Półfinały:
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE I – KKSZ KONIN I 45/42
UKS VICTOR WARSZAWA – AZS AWF WARSZAWA I 45/37

Finał:
UKS VICTOR WARSZAWA – PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE I 45/40

Walka o 3 miejsce:
AZS AWF WARSZAWA I – KKSZ KONIN I 45/39


Klasyfikacja klubowa
(miejsce, nazwa klubu, punkty)

1. KKSZ KONIN – 100
2. AZS AWF WARSZAWA – 95
3. SIETOM AZS-AWFiS GDAŃSK – 89
4. MKS KUSY SZCZECIN – 86,34
5. AZS AWF POZNAŃ – 84
6. BUDOWLANI TORUŃ – 73
7. TMS SOSNOWIEC – 60
8. KKS KRAKÓW – 47

Startowało 48 klubów


Klasyfikacja województw
(miejsce, województwo, punkty)

1. ŚLĄSKIE – 247
2. MAZOWIECKIE – 241
3. WIELKOPOLSKIE – 212
4. POMORSKIE – 108
5. ZACHODNIOPOMORSKIE – 98
6. DOLNOŚLĄSKIE – 74
7. KUJAWSKO-POMORSKIE – 73
8. MAŁOPOLSKIE – 57

Startowało 13 województw



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design