Dzisiaj jest: 19.09.19. 




10.07.2009 - Uniewrsjada 2009
XXV LETNIA UNIWERSJADA
BELGRAD 2009 (Serbia)


SZABLA MĘŻCZYZN (02.07.2009)

Kolejność:
1. Jingzhi Wang (Chiny)
2. Aleksander Bujkiewicz (Białoruś)
3. Luigi Samele (Włochy)
3. Zhong Man (Chiny)
5. Gil Gu Bon (Korea Południowa)
6. Tiberiu Dolniceanu (Rumunia)
7. Beniamin Reszetnikow (Rosja)
8. Dmytro Pundyk (Ukraina)
-------------------------------------------------------------
25. Patryk Pałasz (Polska, KKSz Konin, AH-E Łódź)
27. Adam Skrodzki (Polska, AZS AWF Katowice, AWF Katowice)
29. Marcin Koniusz (Polska, AZS AWF Katowice, AWF Katowice)
33. Adrian Stanisławski (Polska, KKSz Konin, PWSZ Konin)

Startowało 48 zawodników


Ćwierćfinały:
Aleksander Bujkiewicz - Gil Gu Bon 15/14
Luigi Samele - Tiberiu Dolniceanu 15/7
Zhong Man - Beniamin Reszetnikow 15/9
Jingzhi Wang - Dmytro Pundyk 15/6

Półfinały:
Aleksander Bujkiewicz - Luigi Samele 15/11
Jingzhi Wang - Zhong Man 15/8

Finał:
Jingzhi Wang - Aleksander Bujkiewicz 15/14

Walki Polaków:
1/32
Patryk Pałasz - zwolniony
Adam Skrodzki - Csanad Gemesi (Węgry) 15/11
Marcin Koniusz - Xiao Liu (Chiny) 15/4
Adrian Stanisławski - Jae Kim Sang (Korea Południowa) 8/15

1/16
Patryk Pałasz - Aleksander Bujkiewicz (Białoruś) 5/15
Adam Skrodzki - Luigi Samele (Włochy) 6/15
Marcin Koniusz - Jingzhi Wang (Chiny) 11/15


SZABLA KOBIET (04.07.2009)

Kolejność:
1. Hye Lim Kim (Korea Południowa)
2. Yingying Bao
3. Xue Tan
3. Hong Ni (wszystkie trzy Chiny)
5. Siobhan Byrne (Irlandia)
6. Cecilia Berder (Francja)
7. Flora Palu (Francja)
8. Olga Kisielowa (Rosja)
-----------------------------------------------------------
11. Katarzyna Kędziora (Polska, OŚ AZS Poznań)
14. Aleksandra Socha (Polska, AZS AWF Warszawa, LSW Warszawa)
25. Anna Ciwoniuk (Polska, UKS 13 Białystok, WSWFiT Białystok)
27. Matylda Ostojska (Polska, Dragon Łódź, Politechnika Łódzka)

Startowało 50 zawodniczek


Ćwierćfinały:
Xue Tan - Siobhan Byrne 15/7
Hye Lim Kim - Olga Kisielowa 15/5
Hong Ni - Cecilia Berder 15/14
Yingying Bao - Flora Palu 15/12

Półfinały:
Hye Lim Kim - Xue Tan 15/14
Yingying Bao - Hong Ni 15/9

Finał:
Hye Lim Kim - Yingying Bao 15/11

Walki Polek:
1/32
Katarzyna Kędziora - zwolniona
Aleksandra Socha - zwolniona
Anna Ciwoniuk - zwolniona
Matylda Ostojska - zwolniona

1/16
Katarzyna Kędziora - Anna Łarionowa (Rosja) 15/14
Aleksandra Socha - Elena Munteanu (Rumunia) 15/12
Anna Ciwoniuk - Hye Lim Kim (Korea Południowa) 7/15
Matylda Ostojska - Siobhan Byrne (Irlandia) 14/15

1/8
Katarzyna Kędziora - Olga Kisielowa (Rosja) 13/15
Aleksandra Socha - Hong Ni (Chiny) 14/15


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO (05.07.2009)

Kolejność:
1. Chiny
2. Włochy
3. Węgry
3. Rumunia
5. Rosja
6. Ukraina
7. Francja
8. Polska

Startowało 10 drużyn

Ćwierćfinały:
Chiny - Polska 45/38
Węgry - Ukraina 45/42
Włochy - Francja 45/41
Rumunia - Rosja 45/27

Półfinały:
Chiny - Węgry 45/43
Włochy - Rumunia 45/24

Walka o 3 miejsce:
Węgry - Rumunia 45/41

Finał:
Chiny - Włochy 45/42

Mecze Polaków:
1/8
Polska - Japonia 45/25


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO (07.07.2009)

Kolejność:
1. Ukraina
2. Rosja
3. Korea
4. Rumunia
5. Chiny
6. Francja
7. Włochy
8. Polska

Startowało 12 drużyn


Ćwierćfinały:
Korea - Chiny 45/44
Rosja - Polska 45/44
Ukraina - Włochy 45/41
Rumunia - Francja 45/36

Półfinały:
Rosja - Korea 45/35
Ukraina - Rumunia 45/35

Walka o 3 miejsce:
Korea - Rumunia 45/35

Finał:
Ukraina - Rosja 45/30


Wsparcia finansowego udzieliło Miasto Konin



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design