Dzisiaj jest: 20.07.19. 




15.07.2009 - Mistrzostwa Europy - Płowdiw - 13-19.07.2009
Mistrzostwa Europy w Szermierce
Płowdiw (Bułgaria), 13-19.07.2009


SZABLA MĘŻCZYZN - indywidualnie (14.07.2009)

Kolejność:
1. Beniamin Reszetnikow (Rosja)
2. Julien Pilllet (Francja)
3. Gianpiero Pastore (Włochy)
3. Björn Hübner (Niemcy)
5. Nicolas Limbach (Niemcy)
6. Jorge Pina (Hiszpania)
7. Dimitrij Łapkies (Białoruś)
8. Nikołaj Kowalew (Rosja)
----------------------------------------------------------
10. Marcin Koniusz (Polska, AZS AWF Katowice)
26. Adam Skrodzki (Polska, AZS AWF Katowice)
43. Mateusz Górski (Polska, KKSz Konin
48. Jakub Ceranowicz (Polska, AZS AWF Katowice)

Startowało 59 zawodników

Ćwierćfinały:
Beniamin Reszetnikow - Dimitrij Łapkies 15/10
Gianpiero Pastore - Nicolas Limbach 15/14
Björn Hübner - Jorge Pina 15/10
Julien Pilllet - Nikołaj Kowalew 15/6

Półfinały:
Beniamin Reszetnikow - Gianpiero Pastore 15/6
Julien Pilllet - Björn Hübner 15/13

Finał:
Beniamin Reszetnikow - Julien Pillet 15:14

Walki Polaków:
1/32
Marcin Koniusz - zwolniony
Adam Skrodzki - Mateusz Górski 15/14

1/16
Marcin Koniusz - Alexander O’Connell (Wielka Brytania) 15/12
Adam Skrodzki - Nicolae Alexandru Sireteanu (Rumunia) 12/15

1/8:
Marcin Koniusz - Dimitrij Łapkies (Białoruś) 13/15



Wsparcia finansowego udzieliło Miasto Konin



SZABLA KOBIET – indywidualnie (16.07.2009)

Kolejność:
1. Olga Charłan (Ukraina)
2. Jekaterina Diaczenko (Rosja)
3. Solenne Mary (Francja)
3. Galina Pundyk (Ukraina)
5. Vassiliki Vougiouka (Grecja)
6. Irena Więckowska (Polska, AZS AWF Warszawa)
7. Andreea Pelei (Rumunia)
8. Katarzyna Kędziora (Polska, OŚ AZS Poznań)
---------------------------------------------------------
10. Aleksandra Socha (Polska, Sietom AZS AWF Warszawa)
31. Matylda Ostojska (Polska, Dragon Łódź)

Startowało 46 zawodniczek.

Ćwierćfinały:
Solenne Mary (Francja) - Irena Więckowska 15/12
Jekaterina Diaczenko (Rosja) - Vassiliki Vougiouka (Grecja) 15/3
Olga Charłan (Ukraina) - Katarzyna Kędziora 15/9
Galina Pundyk (Ukraina) - Andreea Pelei (Rumunia) 15/11

Półfinały:
Jekaterina Diaczenko - Solenne Mary 15/11
Olga Charłan - Galina Pundyk 15/7

Finał:
Olga Charłan - Jekaterina Diaczenko 15/10

Walki Polek
1/32:
Irena Więckowska - zwolniona
Katarzyna Kędziora - zwolniona
Aleksandra Socha - zwolniona
Matylda Ostojska - Bianca Pascu (Rumunia) 15/8

1/16:
Irena Więckowska - Reka Peto (Węgry) 15/6
Katarzyna Kędziora - Anna Limbach (Niemcy) 15/10
Aleksandra Socha - Matylda Ostojska 15/6

1/8:
Irena Więckowska - Sandra Marcos (Hiszpania) 15/9
Katarzyna Kędziora - Araceli Navarro (Hiszpania) 15/10
Aleksandra Socha - Andreea Pelei (Rumunia) 13/15


SZABLA MĘŻCZYZN - drużynowo (17.07.2009)

Kolejność:
1. Włochy
2. Rumunia
3. Francja
4. Węgry
5. Białoruś
6. Rosja
7. Niemcy
8. Hiszpania
----------
9. Polska
- Jakub Ceranowicz
- Marcin Koniusz
- Adam Skrodzki (wszyscy trzej AZS AWF Katowice)
- Mateusz Górski (KKSz Konin)

Startowało 13 drużyn

Ćwierćfinały:
Francja - Niemcy 45/37
Rumunia - Białoruś 45/40
Węgry - Rosja 45/40
Włochy - Hiszpania 45/32

Półfinały:
Rumunia - Francja 45/25
Włochy - Węgry 45/31

Finał:
Włochy - Rumunia 45/39

Walka o 3 miejsce:
Francja - Węgry 45/40

Mecze Polaków
1/8: Polska - Niemcy 41/45
O miejsca 9-12: Polska – Bułgaria 45/34
O miejsce 9: Polska - Ukraina 45/33


SZABLA KOBIET - drużynowo (19.07.2009)

Kolejność:
1. Ukraina
2. Rosja
3. Włochy
4. Węgry
5. Francja
6. Polska
- Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań)
- Matylda Ostojska (Dragon Łódź)
- Aleksandra Socha
- Irena Więckowska (obie AZS AWF Warszawa)
7. Niemcy
8. Rumunia

Startowało 10 drużyn

Ćwierćfinały:
Ukraina - Rumunia 45/22
Węgry - Francja 45/43
Włochy - Polska 45/38
Rosja - Niemcy 45/36

Półfinały:
Ukraina - Węgry 45/36
Rosja - Włochy 45/29

Finał:
Ukraina - Rosja 44/31

Walka o 3 miejsce:
Włochy - Węgry 45/40

Mecze Polek
o miejsca 5-8: Polska - Niemcy 45/31
O miejsce 5: Polska - Francja 31/45



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design