Dzisiaj jest: 15.09.19. 




07.09.2009 - wyniki IV PPS - Konin, 05.09.2009
IV Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn
XVI Memoriał Zenona Ryszewskiego
pod Patronatem Prezydenta Miasta Konina
Konin, 05.09.2009 r.


wyniki turnieju

SZABLA KOBIET

1. SOCHA Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)
2. KOZACZUK Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
3. WĄTORA Martyna (AZS AWF WARSZAWA)
3. KĘDZIORA Katarzyna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
5. OSTOJSKA Matylda (DRAGON ŁÓDŹ)
6. WĄTOR Marta (TMS SOSNOWIEC)
7. KARPIŃSKA Katarzyna (KKSZ KONIN)
8. SOŁTYS Lidia (TMS SOSNOWIEC)
9. ZDROJEWSKA Agnieszka (O.Ś. AZS POZNAŃ)
10. RZEPKA Marika (KKSZ KONIN)
11. CIWONIUK Anna (UKS 13 BIAŁYSTOK)
12. WIĘCKOWSKA Irena (AZS AWF WARSZAWA)
13. BUDNA Karolina (KKSZ KONIN)
14. PASTERNAK Magdalena (AZS AWF KATOWICE)
15. STEFAŃSKA Marta (AZS AWF WARSZAWA)
16. WAGNER Paulina (AZS AWF WARSZAWA)
17. PUDA Marta (TMS SOSNOWIEC)
18. SAJEWICZ Izabela (AZS AWF WARSZAWA)
19. SZCZYPIŃSKA Katarzyna (TMS SOSNOWIEC)
20. MACIEJEWSKA Weronika (KKSZ KONIN)
21. RAK Katarzyna (TMS SOSNOWIEC)
22. MALIŃSKA Martyna (KKSZ KONIN)
23. GRONIECKA Małgorzata (TMS SOSNOWIEC)
24. TUREK Małgorzata (IKS BUSHIDO RYBNIK)
25. SZUMILAS Nicola (AZS AWF WARSZAWA)
26. ROSIŃSKA Aleksandra (DRAGON ŁÓDŹ)
27. KŁODAWSKA Kaja (DRAGON ŁÓDŹ)
28. GAŁCZYŃSKA Aleksandra (UKS 13 BIAŁYSTOK)
29. TRZMIELEWSKA Angelika (KKSZ KONIN)
30. SULIK Agnieszka (UKS 13 BIAŁYSTOK)
-------------------------------------------------------------------
31. KOWNACKA Marta (AZS AWF WARSZAWA)
32. KAMIŃSKA Daria (KKSZ KONIN)
33. TUREK Natalia (IKS BUSHIDO RYBNIK)
34. MARCHWICKA Marta (DRAGON ŁÓDŹ)
35. ZIAŁACKA Bogna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
36. RAKOWSKA Maja (UKS 13 BIAŁYSTOK)
37. GIERYN Monika (KKSZ KONIN)
38. COŁTA Agnieszka (O.Ś. AZS POZNAŃ)

Ćwierćfinały:
Martyna Wątora - Matylda Ostojska 15/12
Małgorzata Kozaczuk - Marta Wątor 15/7
Aleksandra Socha - Katarzyna Karpińska 15/2
Katarzyna Kędziora - Lidia Sołtys 15/8

Półfinały:
Małgorzata Kozaczuk - Martyna Wątora 15/13
Aleksandra Socha - Katarzyna Kędziora 15/11

Finał:
Aleksandra Socha - Małgorzata Kozaczuk 15/10


SZABLA MĘŻCZYZN

1. SKRODZKI Adam (AZS AWF KATOWICE)
2. CIESZKOWSKI Filip (AZS AWF WARSZAWA)
3. SKUBISZEWSKI Damian (TMS SOSNOWIEC)
3. STANISŁAWSKI Adrian (KKSZ KONIN)
5. CERANOWICZ Jakub (AZS AWF KATOWICE)
6. STANISŁAWSKI Albert (KKSZ KONIN)
7. GAL Łukasz (KKSZ KONIN)

8. KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin (AZS AWF WARSZAWA)
9. KACPRZAK Jakub (KKSZ KONIN)
10. PAŁASZ Patryk (KKSZ KONIN)
11. GÓRSKI Mateusz (KKSZ KONIN)

12. TOMASIAK Michał (UKS VICTOR WARSZAWA)
13. JASKÓLSKI Kacper(O.Ś. AZS POZNAŃ)
14. OLEJNIK Daniel (AZS AWF WARSZAWA)
15. MAZUR Bartosz (TMS SOSNOWIEC)
16. OCHALSKI Marcin (AZS AWF WARSZAWA)
17. REGULEWSKI Maciej (TMS SOSNOWIEC)
18. PIŃSKI Przemysław (AZS AWF KATOWICE)
19. MARCZAK Wojciech (AZS AWF KATOWICE)
20. GAL Michał (KKSZ KONIN)
21. KARKOSZ Jan (AZS AWF KATOWICE)
22. JASTRZĘBSKI Filip (KKSZ KONIN)
23. OŁDYŃSKI Bartosz(PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK)
24. OLEJNIK Bartłomiej (AZS AWF WARSZAWA)
25. KOSMAN Michał (AZS AWF WARSZAWA)
26. MARCINIAK Marcin (O.Ś. AZS POZNAŃ)
27. KONIUSZ Piotr (AZS AWF KATOWICE)
28. SĘCZEK Adam (UKS VICTOR WARSZAWA)
29. ZIELIŃSKI Stanisław (AZS AWF WARSZAWA)
30. KONIUSZ Bartosz (AZS AWF KATOWICE)
31. JANASIK Adam (KKSZ KONIN)
32. JASTRZĘBSKI Bartosz (KKSZ KONIN)
33. MAJCHERSKI Aleksander (KKSZ KONIN)

34. WĘGLIŃSKI Paweł (AZS AWF WARSZAWA)
35. MAŃCZAK Mariusz (KKSZ KONIN)
36. OCIŃSKI Jakub (DRAGON ŁÓDŹ)
37. ŻELECHOWSKI Szymon (O.Ś. AZS POZNAŃ)
38. KOWALEWSKI Kamil (AZS AWF KATOWICE)
39. DZWONIARSKI Damian (KKSZ KONIN)
40. SZYMIK Ryszard (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
---------------------------------------------------------------------------
41. PYTEL Tomasz (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
42. STĘPIEŃ Krystian (O.Ś. AZS POZNAŃ)
43. TOMASIAK Paweł (UKS VICTOR WARSZAWA)
44. WALICKI Mateusz (KKSZ KONIN)
45. RYNKOWSKI Kornel (PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK)
46. GRYCKIEWICZ Łukasz (PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK)
47. ŁYSIK Bartłomiej (TMS SOSNOWIEC)
48. GOLA Bartłomiej (DRAGON ŁÓDŹ)
49. KWIATKOWSKI Paweł (TMS SOSNOWIEC)
50. BRONOWSKI Waldemar (STSZERM LEGIA WARSZAWA)

Ćwierćfinały:
Adam Skrodzki - Jakub Ceranowicz 15/10
Adrian Stanisławski - Albert Stanisławski 15/9
Filip Cieszkowski - Marcin Kościelniakowski 15/7
Damian Skubiszewski - Łukasz Gal 15/11

Półfinały:
Adam Skrodzki - Adrian Stanisławski 15/14
Filip Cieszkowski - Damian Skubiszewski 15/13

Finał:
Adam Skrodzki - Filip Cieszkowski 15/6


Turniej rozegrany w Koninie był czwartym i ostatnim turniejem z cyklu Pucharu Polski. W generalnej klasyfikacji pań zwyciężyła Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań) i to ona otrzymała pamiątkowy Puchar Polski Seniorek. W szabli mężczyzn Puchar Polski Seniorów wywalczył Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice).



Organizatorzy turnieju: Polski Związek Szermierczy, Miasto Konin, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (wszystkie trzy instytucje wsparły klub finansowo), Koniński Klub Szermierczy






...tuż przed walkami finałowymi







trofea sportowe czekają







Aleksadra Socha odbiera puchar i gratulacje od Prezydenta Miasta Konina - Kazimierza Pałasza







Podium w szabli kobiet (od lewej): Aleksandra Socha, Małgorzata Kozaczuk, Martyna Wątora, Katarzyna Kędziora i najlepsza koninianka - Katarzyna Karpińska







Adam Skrodzki odbera przechodnią szablę z rąk Pani Edyty Ryszewskiej







Podium w szabli mężczyzn (od lewej): Adam Skrodzki, Filip Cieszkowski, Damian Skubiszewski i Adrian Stanisławski




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design