Dzisiaj jest: 18.09.19. 




12.09.2009 - Puchar Europy Kadetów w szabli,Konin 12-13/09/2009

Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 12.09.2009

X Międzynarodowy Drużynowy Turniej Katetów w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 13.09.2009

pod Patronatem Prezydenta Miasta Konina


(wyniki)

II Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 12.09.2009


SZABLA KOBIET


Miejsce - Nazwisko i imię - Klub - Kraj - Data urodzenia

1 VARHELYI Kata BVSC HUN 1993-03-14
2 MERZA Celina USA USA 1993-07-01
3 EGORIAN Yana NATIONAL TEAM RUS 1993-12-20
3 PAK Sarah USA USA 1993-06-08
5 KOMASHUK Alina NETISHYN UKR 1993-04-24
6 WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1993-09-14
7 RIDEL Maria NATIONAL TEAM RUS 1993-03-11
8 ANTONOVA Daria NATIONAL TEAM RUS 1993-07-29
9 MCDONALD Margaret USA USA 1994-04-29
10 RULEVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1993-05-18
11 SZUMILAS Nikola AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-08-13
12 MARTON Anna BSE HUN 1995-03-31
13 KINDLER Ann-Spohie TSG - EISLINGEN GER 1996-01-25
14 GOMEZ Alisha USA USA 1995-10-14
15 WATOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 1994-02-19
16 HAMMER Klaudia BVSC HUN 1993-06-29
17 SEMENKO Maryna CHERKASSY UKR 1993-01-08
18 WEHLING Pia KSC KOBLENZ GER 1993-09-30
19 POWERS Skyla USA USA 1559-08-13
20 BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC POL 1993-10-27
21 TUREK Małgorzata AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-04-20
22 MAMONTOVA Oleksandra NIKOLAEV UKR 1994-07-24
23 DRAJKO Lili KARPATI VE HUN 1996-03-18
24 LASZLO Luca UTE HUN 1994-03-24
25 KOSONOGOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1993-05-13
26 ENACHE-MIJA Bianca KSC KOBLENZ GER 1993-10-12
27 KANUKOVA Ella NATIONAL TEAM RUS 1994-08-02
28 BELYAKOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1996-08-28
29 JELACHI Aliona SCOALA DE SCRIMA MDA 1994-03-12
30 GALCZYNSKA Aleksandra UKS 13 BIALYSTOK POL 1993-04-24
31 ZADZINSKA Blanka KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1994-06-03
32 WOROSZYLO Julia UKS 13 BIALYSTOK POL 1993-04-26
33 BOLSHAKOVA Valeria NATIONAL TEAM RUS 1995-07-13
34 RAPP Elizabeth USA USA 1993-02-26
35 ZALEVSKA Diana NIKOLAEV UKR 1996-08-20
36 FEJES Flavia KARPATI HUN 1993-06-11
37 WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC POL 1993-11-29
38 SMIRNOVA Alena NATIONAL TEAM RUS 1994-09-17
49 KUYBARK Viktoria NATIONAL TEAM RUS 1994-09-29
40 DROZDZ Kinga TMS SOSNOWIEC POL 1994-09-06
41 PROKUDA Olena NIKOLAEV UKR 1994-11-28
42 GRISHKO Yulia NATIONAL TEAM RUS 1995-05-24
43 RUSSO Francesca USA USA 1995-11-27
44 JUHASZ Anna UNIQA-UTE HUN 1993-03-25
45 MATVEEVA Irina NATIONAL TEAM RUS 1993-07-03
46 GIERYN Monika KKSZ KONIN POL 1994-04-04
46 KULMACZ Claudia USA USA 1995-11-17
46 YERMOLOVYCH Anastasiya CHERKASSY UKR 1993-05-24
49 HENSEN Kayli RAPIER NED 1993-02-09
50 KEREKES Regina UTE HUN 1993-07-21
51 ROTZ Lindsee USA USA 1993-05-05
52 DUBROVINA Irina NATIONAL TEAM RUS 1994-07-25
53 SZLAMA Dorottya DIAK VE HUN 1994-08-16
54 MIHALIK Nora BSE HUN 1995-05-25
55 VIRAG Andrea BVSC HUN 1993-05-12
56 KATONA Renata UTE HUN 1994-02-20
57 GROSHEVA Diana NATIONAL TEAM RUS 1993-06-30
58 GORPENKO Lada NATIONAL TEAM RUS 1993-06-17
59 ZELENINA Ekaterina NATIONAL TEAM RUS 1993-06-22
60 KOVER Csenge DIAK VE HUN 1994-06-20
61 ONODI SZABO Veronika KARPATI HUN 1994-04-06
62 SAVOSTYEYEVA Sofiya KHMELNICKIY UKR 1994-11-18
63 KURYS Valentina NATIONAL TEAM RUS 1995-02-16
64 KARBOLINA Evgeniya NATIONAL TEAM RUS 1994-03-06
65 KOVALSKAYA Viktoria NATIONAL TEAM RUS 1993-03-11
66 BENEDEK Dora KARPATI VE HUN 1993-02-21
67 KAMINSKA Daria KKSZ KONIN POL 1994-11-21
68 PENZES Borbala KARPATI HUN 1993-05-08
69 PALCZYNSKA Patrycja IKS KONSTANCIN POL 1995-03-20
70 ZIALACKA Bogna OS AZS POZNAŃ POL 1993-03-13
71 VOYTYUK Alyona NIKOLAEV UKR 1993-05-05
72 KEEHAN Emma USA USA 1994-03-11
73 SETALO Mirella BVSC HUN 1995-09-25
74 KHOLODOVA Daria NATIONAL TEAM RUS 1994-12-25
75 VOROBIEVA Ekaterina NATIONAL TEAM RUS 1995-01-19
76 WOLDAN Katarzyna KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1995-07-03
77 ROSINSKA Aleksandra KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1993-06-08
78 FULOP Krisztina KARPATI HUN 1995-03-14
78 GORG Marie KSC KOBLENZ GER 1996-03-10
80 SZILAGYI Eva Viktoria DVSE HUN 1995-07-26
81 KERKOVICS Nora KARPATI HUN 1994-01-29
82 BANSZKY Dorottya KARPATI VE HUN 1994-01-24
83 RAKOWSKA Maja UKS 13 BIALYSTOK POL 1993-11-01
84 TOMCZUK Katarzyna IKS KONSTANCIN POL 1994-04-13
85 DZIOBCZYNSKA Patrycja KKSZ KONIN POL 1994-09-03
85 MAKHMET Nataliya KHMELNICKIY UKR 1993-01-09
87 TOROK Reka KARPATI HUN 1993-06-07
88 PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN POL 1995-05-27
89 GRZEGORZEWSKA Katarzyna KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1995-01-04
90 CSUTORKA Liliana UTE HUN 1995-05-20
91 TURKIEWICZ Natalia KKSZ KONIN POL 1994-08-20
92 KHAKIMOVA Lola NATIONAL TEAM RUS 1995-09-17
93 TEODORA Kakhiani TBILISI GEO 1993-10-14
93 BONDAREVA Alina NATIONAL TEAM RUS 1993-05-30
95 VERES Amarilla DKSE HUN 1993-07-01
95 KORDAS Aleksandra IKS BUSHIDO RYBNIK POL 1996-03-13
97 BAZZAL Sacha USA USA 1994-12-08
98 BIRTEL Calla COBLENZER TURNGESELLSCHAFT GER 1997-03-12
99 ALEXANDROVA Diana NATIONAL TEAM RUS 1994-03-30
100 NADWORNA Magdalena KKSZ KONIN POL 1994-08-06
101 FABISZAK Alicja OS AZS POZNAŃ POL 1995-04-07
102 LYATO Oleksandra ODESSA UKR 1993-11-29
103 PELKA Patrycja KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1995-05-16
104 LEE Allison USA USA 1995-10-18
105 DRYGALA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11
106 BONISLAWSKA Martyna AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-04-03
-------------------------------------------------------------
107 REDUCHA Urszula UKS 13 BIALYSTOK POL 1995-10-02
108 KARPENKO Valeria NATIONAL TEAM RUS 1995-03-10
108 CHATLAS Monika KKSZ KONIN POL 1995-10-14
110 BARASHKOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1995-08-23
111 VERETYK Darya CHERKASSY UKR 1994-02-24
111 BARTH Julia KSC KOBLENZ GER 1997-01-20
113 OLBRYSZ Anna IKS KONSTANCIN POL 1993-03-10
113 KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIALYSTOK POL 1994-08-12
115 PRINZ Carina TS - GOPPINGEN GER 1994-09-05
116 SZUMILAS Samanta KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1994-04-12
117 WALENDOWSKA Weronika KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1995-01-31
118 GODLEWSKA Zuzanna UKS 13 BIALYSTOK POL 1993-10-19
119 BEREZHNAYA Anastasiya KHMELNICKIY UKR 1996-01-02
120 KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN POL 1995-03-12
121 VITAL Vivien BSE HUN 1993-07-10
122 WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIALYSTOK POL 1995-08-14
123 SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 1995-03-07
124 KONON Adrianna KKSZ KONIN POL 1995-11-29

124 BŁASZCZYK Aleksandra UKS 13 BIALYSTOK POL 1995-07-08
126 SZCZERBAKOWSKA Maja KKSZ KONIN POL 1993-01-10
126 JASICZEK Agata KKSZ KONIN POL 1993-05-22
126 MAZUR Magdalena KKSZ KONIN POL 1994-07-15
129 DUSZYNSKA Marta KKSZ KONIN POL 1995-05-23

129 OZEROVA Daria CHERKASSY UKR 1995-10-25
129 DABEK Katarzyna OS AZS POZNAŃ POL 1995-05-01
129 WIATROWSKA Magdalena KKSZ KONIN POL 1995-01-02
133 SULATSKA Anna ODESSA UKR 1998-11-17

Ćwierćfinały:
Yana Egorian - Karolina Walczak 15/9
Celina Merza - Daria Antonova 15/13
Sarah Pak - Alina Komashuk 15/14
Kata Varhelyi - Maria Ridel 15/12

Półfinały:
Celina Merza - Yana Egorian 15/13
Kata Varhelyi - Sarah Pak 15/12

Finał:
Kata Varhelyi - Celina Merza 15/9


SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce - Nazwisko i imię - Klub - Kraj - Data urodzenia

1 SZATMARI Andras VASAS HUN 1993-02-03
2 RYJIK Alexander USA USA 1993-07-21
3 STARSHINOV Maksim NATIONAL TEAM RUS 1994-12-25
3 RASKOSOV Dmytro KIEV UKR 1993-07-21
5 SPEAR Will USA USA 1993-04-17
6 ZAPOROJCENCO Nicolai SCOALA DE SCRIMA MDA 1994-10-13
7 SZLAMA Akos DIAK VE HUN 1994-08-16
8 KAPTAIN Emiliano USA USA 1993-03-30
9 ANDREEV Ilya NATIONAL TEAM RUS 1995-02-13
10 KOVACS Vince VASAS HUN 1993-04-15
11 HALLSTEN John USA USA 1994-08-05
12 SCHNELLER Alex USA USA 1993-07-30
13 LARSEN Jeffrey USA USA 1993-05-13
14 CSABA Marton Bence VASAS HUN 1993-06-24
15 SZABO Tony BSE HUN 1994-07-03
16 PISETSKIY Aleksey NATIONAL TEAM RUS 1993-10-27
17 KOROBKO Andrey NATIONAL TEAM RUS 1994-08-29
18 JOSEPHS Michael USA USA 1993-04-02
19 KIM Daniel USA USA 1993-12-12
20 OKUNEV Artur NATIONAL TEAM RUS 1993-05-19
21 SINGER Martin BSE HUN 1994-10-24
22 KESSLER Dennis CTG KOBLENZ GER 1993-02-24
23 OCINSKI Jakub KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1993-03-30
23 BARANOVSKIY Alexander NATIONAL TEAM RUS 1994-08-27
25 GORZEN Thomas FC - GOPPINGEN GER 1994-08-02
26 GORSKIY Mikhail NATIONAL TEAM RUS 1994-03-14
27 SYDORENKO Roman CHERKASSY UKR 1993-09-07
28 BURNEV Lyuboslav SVECHNIKOV BUL 1994-01-26
29 STATSENKO Oleksiy KIEV UKR 1994-03-17
30 MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC POL 1993-10-07
31 DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 1994-03-10
32 COPTI Charles USA USA 1993-06-26
33 POLOVYI Vasyl KHMELNICKIY UKR 1993-03-25
34 CHUNG Eugene USA USA 1993-08-06
35 GRZEGOREK Mikolaj UKS VIKTOR WARSZAWA POL 1994-07-22
35 STEPIEN Krystian OS AZS POZNAŃ POL 1993-01-24
37 BAZADZE Sandro KUTAISI GEO 1993-07-29
38 EHREMANN Alexander FC - GOPPINGEN GER 1993-06-03
39 PETROV Artem NATIONAL TEAM RUS 1994-11-01
39 KUSHNERENKO Alexander NATIONAL TEAM RUS 1994-09-25
39 PASKOV Pancho SLAVIA BUL 1994-05-09
42 DANILENKO Dmitriy NATIONAL TEAM RUS 1995-05-29
43 SANDOR Mate UTE HUN 1994-07-19
44 BOTNARI Igori CHISINAU MDA 1993-02-14
45 MATEISIN Piotr SCOALA DE SCRIMA MDA 1994-04-17
46 SZCZEPANIAK Hubert AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-09-11
46 MORAN Sean USA USA 1993-04-15
48 KOSSUTH Balint UTE HUN 1996-07-28
49 GAVRILOV Ivan NATIONAL TEAM RUS 1993-04-12
50 RYNKOWSKI Kornel KS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 1993-03-05
51 TURNER Sean USA USA 1993-02-22
52 KUN Kolos BVSC HUN 1993-04-26
53 DONZELLO Riccardo KSC KOBLENZ GER 1994-03-20
54 PYTEL Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-08-23
55 SZYMIK Ryszard PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-04-28
56 OLEJNICZAK Mateusz KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1994-01-09
57 CSJERNYIK Janos GEAC HUN 1993-03-19
58 KANAREK Krzysztof AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-05-19
59 KOSHCHEEV Sergey NATIONAL TEAM RUS 1994-07-17
60 ISKANDAROV Vyacheslav NATIONAL TEAM RUS 1993-07-31
61 RAMZHAEV Vladimir NATIONAL TEAM RUS 1994-03-30
62 GRYCKIEWICZ Łukasz KS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 1993-11-21
63 VINOKURTSEV Mikhail NATIONAL TEAM RUS 1995-02-19
64 BRAILOVSKIY Nikolay NATIONAL TEAM RUS 1994-02-01
65 JANASIK Adam KKSZ KONIN POL 1994-05-08
66 OBERKIRCH Yannick KSC KOBLENZ GER 1994-11-23
67 LUBLOVARI Soma KARPATI VE HUN 1994-07-03
68 KACPRZAK Adam KKSZ KONIN POL 1993-10-13
68 MANCZAK Mariusz KKSZ KONIN POL 1993-05-21

70 PIEN Aleksander KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1994-09-12
71 SHYMKO Oleksiy KHMELNICKIY UKR 1993-12-22
72 KRAWCZYK Piotr PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-11-29
73 RACZ Viktor KARPATI VE HUN 1994-05-14
74 SHABANOV Ilya NATIONAL TEAM RUS 1994-03-17
75 STUMPP Julian TSG - EISLINGEN GER 1993-04-06
76 STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 1994-03-18
77 MURADYAN Artur NATIONAL TEAM RUS 1995-05-06
78 SERIKOV Robert NATIONAL TEAM RUS 1994-08-15
79 TALYA Sergey NATIONAL TEAM RUS 1994-01-02
79 JASTRZEBSKI Filip KKSZ KONIN POL 1993-04-01
81 KOCHAN Michal TMS SOSNOWIEC POL 1993-08-16
82 VAN DUYN Florian KARPATI VE HUN 1995-01-09
83 KORSHUNOV Andrey NATIONAL TEAM RUS 1994-04-30
84 PERESKOKOV Ilya NATIONAL TEAM RUS 1995-03-30
85 BRAININ Alexander NATIONAL TEAM RUS 1994-06-25
86 VOROS Balint BVSC HUN 1995-03-02
87 KOZIEL Lukasz KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1993-12-11
88 WYSTEL Marcin KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1994-12-03
89 LATZKO Bastian TSG - EISLINGEN GER 1995-05-09
90 BAIDACHENKO Vadym CHERKASSY UKR 1994-08-14
91 CZARKOWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1993-01-30
92 MARDALEISHVILI Mikheil KUTAISI GEO 1994-06-07
93 BORKIEWICZ Bartosz KKSZ KONIN POL 1994-02-03
94 WARZYCH Szymon OS AZS POZNAŃ POL 1993-03-28
95 TOTH Bence UTE HUN 1993-02-28
96 DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN POL 1994-08-14
97 PLAZIY Vadym KHMELNICKIY UKR 1994-02-07
98 HORVATH Domonkos VASAS HUN 1994-02-21
99 DUDEK Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-04-02
100 KOBESZKO Maciej KS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 1995-03-09
101 HAUX Felix FC - GOPPINGEN GER 1993-02-16
102 LAZAR Kamil UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1993-06-18
103 SLAGERS Ivo DEVENTER SV NED 1994-02-06
103 STUCHLIK Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1994-05-27
105 ZIOLA Damian KKSZ KONIN POL 1994-10-15
106 KIPPER Bartlomiej OS AZS POZNAŃ POL 1995-10-21
107 SKWARA Jerzy PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-09-13
108 MARCINIAK Lukasz OS AZS POZNAŃ POL 1994-06-25
108 KORTVELYESI Lorinc BSE HUN 1994-05-05
110 SURVILLO Miroslav NATIONAL TEAM RUS 1995-05-29
111 KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 1995-04-28
112 NIKITIN Iurii CHERKASSY UKR 1996-09-25
113 PLATONOV Sergiy NIKOLAEV UKR 1995-07-18
114 VORONOV Kostyantyn NIKOLAEV UKR 1996-09-17
115 SYLA Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-09-20
116 MOLNAR Mark UTE HUN 1994-04-25
117 ZHITAREV Leonid NATIONAL TEAM RUS 1995-09-05
118 JAROMIN Pawel KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1994-02-15
119 GOZDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03
120 GRUDZIEN Kamil KKSZ KONIN POL 1994-10-16

---------------------------------------------------
121 REGULSKI Marcin PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1994-09-04
122 TUREK Maksymilian TMS SOSNOWIEC POL 1995-01-14
123 MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1994-01-12
124 MATUSZAK Sebastian KKSZ KONIN POL 1994-11-29
125 ALKONYI Vilmos BVSC HUN 1995-10-24
126 MARCZEWSKI Dominik AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-10-25
127 BERDIY Ivan NATIONAL TEAM RUS 1995-12-05
128 HORVATH Barnabas KARPATI VE HUN 1995-07-13
129 JASKOT Jakub OS AZS POZNAŃ POL 1995-09-02
130 KUBACKI Sebastian KS DRAGON ŁÓD¬ POL 1993-02-03
131 KAZARYAN Alexander NATIONAL TEAM RUS 1996-04-28
132 PYZDER Adam KKSZ KONIN POL 1995-02-28
133 BIALECKI Andrzej AZS-AWF WARSZAWA POL 1994-09-24
134 SMOLSKIY Vladyslav ODESSA UKR 1998-03-18
135 PUSHKIN Ilya NATIONAL TEAM RUS 1995-05-15
136 PLATONOV Bogdan NIKOLAEV UKR 1996-10-12
137 SWIERK Stanislaw KKSZ KONIN POL 1995-11-04
137 KOLODZIEJCZAK Dawid KKSZ KONIN POL 1995-09-11

139 LABEDA Paweł OS AZS POZNAŃ POL 1995-01-28
139 KOZYARCHUK Sergiy ODESSA UKR 1996-05-30
141 TYRKIN Gleb NATIONAL TEAM RUS 1995-08-24
142 KAPUSTYAN Yevheniy CHERKASSY UKR 1995-12-05
143 LADORSKI Konrad OS AZS POZNAŃ POL 1995-11-28
143 JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1995-11-01
145 CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 1995-02-16

145 KOWALEWSKI Aleksander AZS-AWF WARSZAWA POL 1995-04-19
147 MURLYAN Mykyta NIKOLAEV UKR 1995-12-16
147 LADORSKI Adam OS AZS POZNAŃ POL 1995-11-28
147 KRYGIER Lukasz KKSZ KONIN POL 1994-05-05
150 DOBRYTSKIY Dmytro ODESSA UKR 1996-08-06

Ćwierćfinały:
Maksim Starshinov - Emiliano Kaptain 15/8
Alexander Ryjik - Will Spear 15/12
Dmytro Raskosov - Akos Szlama 15/2
Andras Szatmari - Nicolai Zaporojcenco 15/13

Półfinały:
Alexander Ryjik -Maksim Starshinow 15/13
Andras Szatmari - Dmytro Raskosow 15/7

Finał:
Andras Szatmari – Alexander Ryjik 15/7


X Międzynarodowy Druzynowy Turniej Kadetów
w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 13.09.2009

SZABLA KOBIET


Miejsce - Drużyna - Kraj
1 RUSSIA I RUS
2 USA I USA
3 POLSKA POL
4 NATIONAL TEAM UKR UKR
5 MOSKWA I RUS
6 USA II USA
7 UTE - BUDAPEST HUN
8 NOWOSIBIRSK RUS
9 TMS SOSNOWIEC POL
10 KSC KOBLENZ GER
11 UKS 13 BIAŁYSTOK I POL
12 NIKOLAEV-ODESSA UKR
13 MOSKWA III RUS
14 MOSKWA II RUS
15 RUSSIA II RUS
16 SMS GIM 6 KONIN I POL
17 NETISHIN UKR
18 USA III USA
19 KKSZ KONIN I POL
20 CHERKASY UKR
21 O.¦. AZS POZNAŃ POL
22 UKS 13 BIAŁYSTOK II POL
23 SMS GIM 6 KONIN II POL
24 MOS KONIN POL



RUSSIA I - UTE- BUDAPEST 45/37
NATIONAL TEAM UKR - MOSKWA I 45/35
USA I - USA II 45/34
POLSKA - NOWOSIBIRSK 45/40

RUSSIA I - NATIONAL TEAM UKR 45/37
USA I - POLSKA - 45/33

RUSSIA I - USA I 45/35 (walka o I miejsce)
POLSKA - NATIONAL TEAM UKR przez rezygnacje (walka o III miejsce)



Nazwisko i imię - Kraj - Drużyna
BARTH Julia GER KSC KOBLENZ
ENACHE-MIJA Bianca GER KSC KOBLENZ
GORG Marie GER KSC KOBLENZ
WEHLING Pia GER KSC KOBLENZ
JUHASZ Anna HUN UTE - BUDAPEST
KATONA Renata HUN UTE - BUDAPEST
KEREKES Regina HUN UTE - BUDAPEST
LASZLO Luca HUN UTE - BUDAPEST
BIJAK Sylwia POL TMS SOSNOWIEC
CHATLAS Monika POL SMS GIM 6 KONIN II
DABEK Katarzyna POL O.¦. AZS POZNAŃ
DROZDZ Kinga POL TMS SOSNOWIEC
DRYGALA Gabriela POL KKSZ KONIN I
DUSZYNSKA Marta POL SMS GIM 6 KONIN II
DZIOBCZYNSKA Patrycja POL SMS GIM 6 KONIN I

FABISZAK Alicja POL O.¦. AZS POZNAŃ
GALCZYNSKA Aleksandra POL UKS 13 BIAŁYSTOK I
GIERYN Monika POL SMS GIM 6 KONIN I
GODLEWSKA Zuzanna POL UKS 13 BIAŁYSTOK II
JASICZEK Agata POL MOS KONIN
KAMINSKA Daria POL SMS GIM 6 KONIN I
KONON Adrianna POL KKSZ KONIN I

KULIKOWSKA Laura POL UKS 13 BIAŁYSTOK I
KWIATKOWSKA Sandra POL SMS GIM 6 KONIN II
MAZUR Magdalena POL MOS KONIN
NADWORNA Magdalena POL SMS GIM 6 KONIN I
PIOTROWSKA Patrycja POL KKSZ KONIN I

RAKOWSKA Maja POL UKS 13 BIAŁYSTOK I
REDUCHA Urszula POL UKS 13 BIAŁYSTOK II
SZCZERBAKOWSKA Maja POL MOS KONIN
SZUMILAS Nikola POL POLSKA
TUREK Małgorzata POL POLSKA
TURKIEWICZ Natalia POL KKSZ KONIN I
WALCZAK Karolina POL POLSKA
WARSZAWSKA Pamela POL TMS SOSNOWIEC
WASILEWSKA Izabella POL UKS 13 BIAŁYSTOK II
WATOR Angelika POL POLSKA
WIATROWSKA Magdalena POL MOS KONIN
WOROSZYLO Julia POL UKS 13 BIAŁYSTOK I
ZIALACKA Bogna POL O.¦. AZS POZNAŃ
ALEXANDROVA Diana RUS MOSKWA III
ANTONOVA Daria RUS RUSSIA I
BELYAKOVA Anastasia RUS MOSKWA III
BOLSHAKOVA Valeria RUS MOSKWA II
BONDAREVA Alina RUS RUSSIA II
DUBROVINA Irina RUS RUSSIA I
EGORIAN Yana RUS RUSSIA I
GORPENKO Lada RUS MOSKWA I
GRISHKO Yulia RUS MOSKWA III
KANUKOVA Ella RUS MOSKWA II
KARBOLINA Evgeniya RUS RUSSIA II
KARPENKO Valeria RUS MOSKWA II
KHAKIMOVA Lola RUS MOSKWA III
KHOLODOVA Daria RUS MOSKWA I
KOSONOGOVA Anastasia RUS MOSKWA I
KOVALSKAYA Viktoria RUS NOWOSIBIRSK
KUYBARK Viktoria RUS NOWOSIBIRSK
MATVEEVA Irina RUS RUSSIA II
RIDEL Maria RUS RUSSIA I
RULEVA Anastasia RUS MOSKWA I
SMIRNOVA Alena RUS NOWOSIBIRSK
ZELENINA Ekaterina RUS RUSSIA II
BEREZHNAYA Anastasiya UKR NETISHIN
KOMASHUK Alina UKR NATIONAL TEAM UKR
LYATO Oleksandra UKR NIKOLAEV-ODESSA
MAKHMET Nataliya UKR NETISHIN
MAMONTOVA Oleksandra UKR NATIONAL TEAM UKR
OZEROVA Daria UKR CHERKASY
PROKUDA Olena UKR NIKOLAEV-ODESSA
SAVOSTYEYEVA Sofiya UKR NETISHIN
SEMENKO Maryna UKR NATIONAL TEAM UKR
SULATSKA Anna UKR CHERKASY
VERETYK Darya UKR CHERKASY
VOYTYUK Alyona UKR NIKOLAEV-ODESSA
YERMOLOVYCH Anastasiya UKR CHERKASY
ZALEVSKA Diana UKR NIKOLAEV-ODESSA
BAZZAL Sacha USA USA III
GOMEZ Alisha USA USA II
KEEHAN Emma USA USA III
KULMACZ Claudia USA USA II
LEE Allison USA USA III
MERZA Celina USA USA I
PAK Sarah USA USA I
POWERS Skyla USA USA I
RAPP Elizabeth USA USA II
ROTZ Lindsee USA USA II
RUSSO Francesca USA USA I


SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce - Drużyna - Kraj
1 USA I USA
2 USA II USA
3 NATIONAL TEAM UKR UKR
4 USA III USA
5 NOVOSIBIRSK RUS
6 MDA MDA
7 MOSKWA I RUS
8 UTE - BUDAPEST HUN
9 POLSKA I POL
10 S.PETERSBURG I RUS
11 POLSKA II POL
12 JUNOST MOSKWA RUS
13 S.PETERSBURB III RUS
14 MOSKWA II RUS
15 UKS13-KSC POL
16 S.PETERSBURG II RUS
17 NETISHYN UKR
18 PTS JAGIELOŃCZYK POL
19 KKSZ KONIN POL
20 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE POL
21 MOS KONIN POL
22 PAŁAC MŁODZIEŻY I POL
23 TMS SOSNOWIEC POL
24 PAŁAC MŁODZIEŻY II POL
25 O.¦ AZS POZNAŃ POL
26 MOSKWA III RUS
27 CHERKASY UKR
28 ODESSA I UKR
29 SMS GIM 6 KONIN II POL
30 SMS GIM 6 KONIN I POL

31 MOSKWA IV RUS
32 ODESSA II UKR

USA I - MOSKWA I 45/41
NATIONAL TEAM UKR - UTE-BUDAPEST 45/10
USA III - NOVOSIBIRSK 45/35
USA II MDA 45/36

USA I - NATIONAL TEAM UKR 45/38
USA II - USA III 45/37

USA I - USA II 45/36 (walka o I miejsce)
NATIONAL TEAM UKR - USA III 45/39 (walka o III miejsce)


Nazwisko i imię - Kraj - Drużyna
KOSSUTH Balint HUN UTE - BUDAPEST
MOLNAR Mark HUN UTE - BUDAPEST
SANDOR Mate HUN UTE - BUDAPEST
TOTH Bence HUN UTE - BUDAPEST
BOTNARI Igori MDA MDA
MATEISIN Piotr MDA MDA
ZAPOROJCENCO Nicolai MDA MDA
BORKIEWICZ Bartosz POL KKSZ KONIN
CHORCHOWSKI Kewin POL SMS GIM 6 KONIN I

CZARKOWSKI Mateusz POL UKS13-KSC
DONZELLO Riccardo POL UKS13-KSC
DUDEK Maciej POL PAŁAC MŁODZIEŻY II
DYNOWSKI Piotr POL MOS KONIN
DZWONIARSKI Damian POL POLSKA II
GOZDZIK Kamil POL SMS GIM 6 KONIN I
GRUDZIEN Kamil POL SMS GIM 6 KONIN II

GRYCKIEWICZ Łukasz POL PTS JAGIELOŃCZYK
JANASIK Adam POL POLSKA II
JANKOWSKI Patryk POL SMS GIM 6 KONIN II

JAROMIN Pawel POL KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
JASKOT Jakub POL O.¦ AZS POZNAŃ
JASTRZEBSKI Filip POL POLSKA I
KACPRZAK Adam POL KKSZ KONIN

KOBESZKO Maciej POL PTS JAGIELOŃCZYK
KOCHAN Michal POL TMS SOSNOWIEC
KOLODZIEJCZAK Dawid POL MOS KONIN
KORCZAKOWSKI Sebastian POL MOS KONIN

KRAWCZYK Piotr POL PAŁAC MŁODZIEŻY I
KRYGIER Lukasz POL SMS GIM 6 KONIN II
LAZAR Kamil POL UKS13-KSC
MALINOWSKI Kamil POL PAŁAC MŁODZIEŻY II
MANCZAK Mariusz POL KKSZ KONIN
MARCINIAK Lukasz POL O.¦ AZS POZNAŃ
MARZEC Kamil POL POLSKA I
MATUSZAK Sebastian POL SMS GIM 6 KONIN II
OBERKIRCH Yannick POL UKS13-KSC
OCINSKI Jakub POL POLSKA I
PIEN Aleksander POL KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
PYTEL Tomasz POL POLSKA II
PYZDER Adam POL SMS GIM 6 KONIN I
REGULSKI Marcin POL TMS SOSNOWIEC
RYNKOWSKI Kornel POL PTS JAGIELOŃCZYK
SKWARA Jerzy POL PAŁAC MŁODZIEŻY II
STASZAK Artur POL MOS KONIN
STEPIEN Krystian POL POLSKA I
STUCHLIK Marek POL PAŁAC MŁODZIEŻY I
SWIERK Stanislaw POL SMS GIM 6 KONIN I
SYLA Patryk POL PAŁAC MŁODZIEŻY I
SZYMIK Ryszard POL POLSKA II
TUREK Maksymilian POL TMS SOSNOWIEC
WARZYCH Szymon POL O.¦ AZS POZNAŃ
WYSTEL Marcin POL KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
ZIOLA Damian POL KKSZ KONIN
ANDREEV Ilya RUS S.PETERSBURG I
BARANOVSKIY Alexander RUS MOSKWA I
BERDIY Ivan RUS MOSKWA IV
BRAILOVSKIY Nikolay RUS S.PETERSBURG II
BRAININ Alexander RUS S.PETERSBURB III
DANILENKO Dmitriy RUS MOSKWA II
GAVRILOV Ivan RUS JUNOST MOSKWA
GORSKIY Mikhail RUS S.PETERSBURG I
ISKANDAROV Vyacheslav RUS NOVOSIBIRSK
KAZARYAN Alexander RUS MOSKWA IV
KOROBKO Andrey RUS NOVOSIBIRSK
KORSHUNOV Andrey RUS JUNOST MOSKWA
KOSHCHEEV Sergey RUS JUNOST MOSKWA
KUSHNERENKO Alexander RUS MOSKWA II
MURADYAN Artur RUS JUNOST MOSKWA
OKUNEV Artur RUS MOSKWA I
PERESKOKOV Ilya RUS MOSKWA III
PETROV Artem RUS S.PETERSBURB III
PISETSKIY Aleksey RUS NOVOSIBIRSK
PUSHKIN Ilya RUS MOSKWA IV
RAMZHAEV Vladimir RUS MOSKWA I
SERIKOV Robert RUS S.PETERSBURG II
SHABANOV Ilya RUS S.PETERSBURG II
STARSHINOV Maksim RUS NOVOSIBIRSK
SURVILLO Miroslav RUS MOSKWA II
TALYA Sergey RUS S.PETERSBURG I
TYRKIN Gleb RUS MOSKWA III
VINOKURTSEV Mikhail RUS S.PETERSBURB III
ZHITAREV Leonid RUS MOSKWA III
BAIDACHENKO Vadym UKR CHERKASY
DOBRYTSKIY Dmytro UKR ODESSA II
KAPUSTYAN Yevheniy UKR CHERKASY
KOZYARCHUK Sergiy UKR ODESSA II
MURLYAN Mykyta UKR ODESSA II
NIKITIN Iurii UKR CHERKASY
PLATONOV Bogdan UKR ODESSA I
PLATONOV Sergiy UKR ODESSA I
PLAZIY Vadym UKR NETISHYN
POLOVYI Vasyl UKR NETISHYN
RASKOSOV Dmytro UKR NATIONAL TEAM UKR
SHYMKO Oleksiy UKR NETISHYN
SMOLSKIY Vladyslav UKR ODESSA II
STATSENKO Oleksiy UKR NATIONAL TEAM UKR
SYDORENKO Roman UKR NATIONAL TEAM UKR
VORONOV Kostyantyn UKR ODESSA I
CHUNG Eugene USA USA I
COPTI Charles USA USA III
HALLSTEN John USA USA II
JOSEPHS Michael USA USA I
KAPTAIN Emiliano USA USA II
KIM Daniel USA USA II
LARSEN Jeffrey USA USA III
MORAN Sean USA USA III
RYJIK Alexander USA USA I
SCHNELLER Alex USA USA II
SPEAR Will USA USA I
TURNER Sean USA USA III


Pełne wyniki dostępne s± na stronie internetowej Polskiego Zwiazku Szermierczego www.pzszerm.pl




walki trwaj±






trofea sportowe czekaj±






przed walkami finałowymi






najlepsza "8" w szabli mężczyzn






sponsorzy turnieju






podium w szabli kobiet drużynowo






trybuny pełne









Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design