Dzisiaj jest: 15.09.19. 




21.09.2009 - I PPJ - Warszawa - 18.09.2009
I Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn
Warszawa, 18.09.2009


Szabla kobiet

1. Matylda Ostojska (Dragon Łódź)
2. Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
3. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
3. Paulina Toniarz (TMS Sosnowiec)
5. Paulina Kałka (MKS Kusy Szczecin)
6. Marika Rzepka (KKSz Konin)
7. Anglika Wątor (TMS Sosnowiec)
8. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
-------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

22. Angelika Trzmielewska
24. Monika Gieryn
30. Martyna Malińska
35. Gabriela Drygała
37. Agata Jasiczek
41. Daria Kamińska
42. Magdalena Mazur
43. Magdalena Nadworna
44. Adrianna Konon
45. Natalia Turkiewicz
47. Monika Chatłas
48. Patrycja Dzióbczyńska
51. Patrycja Piotrowska
52. Sandra Kwiatkowska

Startowały 52 zawodniczki


Ćwierćfinały:
Weronika Maciejewska - Paulina Kałka 15/10
Paulina Toniarz - Marika Rzepka 15/12
Matylda Ostojska - Marta Puda 15/10
Magdalena Pasternak - Angelika Wątor 15/12

Półfinały:
Weronika Maciejewska - Paulina Toniarz 15/10
Matylda Ostojska - Magdalena Pasternak 15/4

Finał:
Matylda Ostojska - Weronika Maciejewska 15/4


Szabla mężczyzn

1. Mateusz Jasiński (AZS AWF Warszawa)
2. Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
3. Marcin Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
3. Stanisław Zieliński (AZS AWF Warszawa)
5. Kacper Jaskólski (O.Ś. AZS Poznań)
5. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
7. Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
8. Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

11. Aleksander Majcherski
14. Mariusz Mańczak
17. Bartosz Jastrzębski
19. Mateusz Walicki
21. Filip Jastrzębski
30. Stanisław Świerk
31. Adam Janasik
35. Damian Dzwoniarski
41. Artur Staszak
42. Adam Kacprzak
45. Piotr Dynowski
52. Mateusz Rachuba
54. Kamil Goździk
56. Kewin Chorchowski
59. Bartosz Borkiewicz
60. Adam Pyzder
61. Damian Zioła
62. Sebastian Matuszak
64. Sebastian Korczakowski
67. Kamil Grudzień
68. Patryk Jankowski
68. Dawid Kołodziejczak

Startowało 70 zawodników


Ćwierćfinały:
Jakub Kacprzak - Maciej Regulewski 15/12
Stanisław Zieliński - Piotr Koniusz 15/7
Mateusz Jasiński - Kacper Jaskólski 15/9
Marcin Marciniak - Bartosz Koniusz 15/8

Półfinały:
Jakub Kacprzak - Stanisław Zieliński 15/11
Mateusz Jasiński - Marcin Marciniak 15/13

Finał:
Mateusz Jasiński - Jakub Kacprzak 15/7




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design