Dzisiaj jest: 16.09.19. 




28.09.2009 - MMM - Szczecin - 25.09.2009
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców
Szczecin - 25.09.2009


SZABLA DZIEWCZĄT

1. Gabriela Drygała
2. Adrianna Konon
3. Sara Ciesielska
3. Sandra Kwiatkowska
5. Dominika Siekacz
6. Martyna Trzmielewska
7. Michalina Kostrzewa
8. Weronika Pawłowska (wszystkie KKSz Konin)

--------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Patrycja Piotrowska
12. Marta Duszyńska
17. Marta Geraga
18. Weronika Radolska
21. Monika Chatłas
22. Donata Janasik

Startowało 31 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Drygała Gabriela – Weronika Pawłowska 12/0
Sandra Kwiatkowska – Martyna Trzmielewska 12/5
Adrianna Konon – Michalina Kostrzewa 12/7
Sara Ciesielska – Dominika Siekacz 12/6

Półfinały:
Gabriela Drygała – Sandra Kwiatkowska 12/6
Adrianna Konon – Sara Ciesielska 12/3

Finał:
Gabriela Drygała – Adrianna Konon 12/5


SZABLA CHŁOPCÓW

1. Stanisław Świerk
2. Sebastian Korczakowski
3. Adam Pyzder
3. Krzysztof Woźny
5. Kamil Goździk
6. Kamil Siwek (wszyscy KKSz Konin)

7. Maksymilian Pracz (O.Ś. AZS Poznań)
8. Kacper Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin)
--------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Kewin Chorchowski
14. Tomasz Osajda
17. Dawid Kołodziejczak
18. Aleksander Mimier
20. Aleksander Szymański
23. Patryk Wieczorkiewicz
26. Janusz Zapaśnik
27. Mikołaj Mazur
28. Rafał Golewski
31. Patryk Okrój
35. Adrian Rybarczyk
39. Jakub Konopacki

Startowało 41 zawodników

Ćwierćfinały:
Sebastian Korczakowski – Kamil Goździk 12/8
Krzysztof Woźny – Kamil Siwek 12/11
Adam Pyzder – Maksymilian Pracz 12/6
Stanisław Świerk – Kacper Maćkowiak 12/8

Półfinały:
Sebastian Korczakowski – Krzysztof Woźny 12/11
Stanisław Świerk – Adam Pyzder 12/9

Finał:
Stanisław Świerk – Sebastian Korczakowski 12/9


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. KKSz Konin I
- Gabriela Drygała
- Adrianna Konon
- Sandra Kwiatkowska
- Dominika Siekacz

G.Drygała, S.Kwiatkowska, A.Konon, D.Siekacz


2. KKSz Konin II
- Sara Ciesielska
- Michalina Kostrzewa
- Weronika Pawłowska
- Martyna Trzmielewska

M.Trzmielewska, M.Kostrzewa, W.Pawłowska, S.Ciesielska



3. MKS Kusy Szczecin I

Startowało 5 drużyn

KKSz Konin I – MKS Kusy Szczecin II 36/18
KKSz Konin II – MKS Kusy Szczecin I 26/30
KKSz Konin I – KKSz Konin II – 36/17 (walka o I miejsce)
MKS Kusy Szczecin I – MKS Kusy Szczecin II 36/23 (walka o III miejsce)


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. KKSz Konin I
- Kewin Chorchowski
- Kamil Goździk
- Stanisław Świerk
- Adam Pyzder

K.Chorchowski, S.Świerk, A.Pyzder, K.Goździk



2. KKSz Konin II
- Sebastian Korczakowski
- Dawid Kołodziejczak
- Kamil Siwek
- Krzysztof Woźny

D.Kołodziejczak, D.Korczakowski, K.Woźny, K.Siwek



3. O.Ś. AZS Poznań I

Startowało 7 drużyn

KKSz Konin I – MKS Kusy Szczecin 36/15
KKSz Konin II – O.Ś. AZS Poznań I 36/35
KKSz Konin I – KKSz Konin II 36/20 (walka o I miejsce)
O.Ś. AZS Poznań I – MKS Kusy Szczecin 36/21 (walka o III miejsce)



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design