Dzisiaj jest: 18.09.19. 




28.09.2009 - I PPJM - Katowice - 26.09.2009
I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szabli kobiet i mężczyzn
Katowice - 26.09.2009


Szabla kobiet

1. Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
2. Bogna Ziałacka (O.Ś. AZS Poznań)
3. Olena Prokuda (Ukraina)
3. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
5. Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
6. Agnelika Wątor (TMS Sosnowiec)
7. Monika Gieryn (KKSz Konin)
8. Jana Zalewskaja (Ukraina)
---------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

16. Daria Kamińska
20. Magdalena Nadworna
25. Gabriela Drygała
28. Agata Jasiczek
31. Patrycja Dzióbczyńska
34. Dominika Siekacz
26. Adrianna Konon
38. Sandra Kwiatkowska
40. Marta Duszyńska
44. Patrycja Piotrkowska
45. Magdalena Mazur
46. Monika Chatłas

Startowało 48 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Bogna Ziałacka – Jana Zalewskaja 15/12
Małgorzata Turek – Monika Gieryn 15/2
Karolina Walczak – Anglika Wątor 15/10
Olena Prokuda – Pamela Warszawska 15/12

Półfinały:
Bogna Ziałacka – Małgorzata Turek 15/11
Karolina Walczak – Olena Prokuda 15/5

Finał:
Karolina Walczak – Bogna Ziałacka 15/6


Szabla mężczyzn

1. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
2. Krystian Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
3. Filip Jastrzębski
3. Mariusz Mańczak
5. Damian Dzwoniarski
6. Adam Janasik (wszyscy KKSz Konin)

7. Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
8. Maciej Kobeszko (PTS Jagiellończyk Białystok)
--------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

16. Artur Staszak
26. Adam Kacprzak
33. Damian Zioła
36. Stanisław Świerk
37. Kamil Goździk
38. Kewin Chorchowski
39. Mateusz Rachuba
41. Łukasz Krygier
43. Adam Pyzder
44. Sebastian Korczakowski
46. Jan Kubaszewski
47. Dawid Kołodziejczak
51. Michał Mikuła
53. Artur Milas
55. Sebastian Matuszak
58. Kamil Grudzień

Startowało 58 zawodników

Ćwierćfinały:
Filip Jastrzębski – Adam Janasik 15/14
Mikołaj Grzegorek – Damian Dzwoniarski 15/10
Krystian Stępień – Krzysztof Kanarek 15/3
Mariusz Mańczak – Maciej Kobeszko 15/13

Półfinały:
Mikołaj Grzegorek – Filip Jastrzębski 15/12
Krystian Stępień – Mariusz Mańczak 15/10

Finał:
Mikołaj Grzegorek – Krystian Stępień 15/10



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design