Dzisiaj jest: 27.11.21. 




05.10.2009 - Mistrzostwa Szkół - Śrem 02.10.2009
Mistrzostwa Szkół Województwa Wielkopolskiego
w szabli dziewcząt i chłopców
XVI Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego
Śrem, 02.10.2009 r.


SZKOŁY GIMNAZJALNE

Szabla dziewcząt


1. Gabriela Drygała SMS GIM 6 KONIN - walka finałowa 15/7
2. Adrianna Konon SMS GIM 6 KONIN
3. Sara Ciesielska SMS GIM 6 KONIN
3. Daria Kamińska SMS GIM 6 KONIN
5. Katarzyna Dąbek GIM 58 POZNAŃ
6. Magdalena Nadworna SMS GIM 6 KONIN
7. Sandra Kwiatkowska SMS GIM 6 KONIN
8. Martyna Trzmielewska SMS GIM 6 KONIN
9. Natalia Turkiewicz SMS GIM 6 KONIN
10. Patrycja Piotrowska SMS GIM 6 KONIN
11. Marta Geraga SMS GIM 6 KONIN
12. Dominika Siekacz SMS GIM 6 KONIN
13. Michalina Kostrzewa SMS GIM 6 KONIN
14. Magdalena Mazur SMS GIM 6 KONIN
15. Weronika Pawłowska SMS GIM 6 KONIN
--------------------------------------------
16. Weronika Radolska SMS GIM 6 KONIN
17. Monika Chatłas SMS GIM 6 KONIN
18. Marta Duszyńska SMS GIM 6 KONIN
19. Donata Janasik SMS GIM 6 KONIN


Szabla chłopców

1. Adam Janasik SMS GIM 6 KONIN - walka finałowa 15/11
2. Damian Zioła SMS GIM 6 KONIN
3. Piotr Dynowski SMS GIM 5 KONIN
3. Artur Staszak SMS GIM 6 KONIN
5. Artur Milas SMS GIM 6 KONIN
6. Kiwin Chorchowski SMS GIM 6 KONIN
7. Kamil Goździk SMS GIM 6 KONIN
8. Bartosz Borkiewicz SMS GIM 6 KONIN
9. Łukasz Krygier SMS GIM 6 KONIN
10. Damian Dzwoniarski SMS GIM 6 KONIN
11. Stanisław Świerk SMS GIM 6 KONIN
12. Łukasz Marciniak GIM 58 POZNAŃ
13. Sebastian Matuszak SMS GIM 6 KONIN
14. Adam Pyzder SMS GIM 6 KONIN
15. Dawid Kołodziejczak SMS GIM 6 KONIN
16. Kamil Siwek SMS GIM 6 KONIN
17. Bartłomiej Kipper GIM ZSMS 1 POZNAŃ
18. Mateusz Rachuba SMS GIM 6 KONIN
19. Jakub Jaskot GIM 2 LUBOŃ
20. Michał Mikuła SMS GIM 6 KONIN
21. Jan Kubaszewski SMS GIM 6 KONIN
21. Aleksander Mimier SMS GIM 6 KONIN
23. Maksymilian Pracz GIM 1 SKÓRZEWO
24. Sebastian Korczakowski SMS GIM 6 KONIN
25. Janusz Zapaśnik SMS GIM 6 KONIN
26. Kamil Grudzień SMS GIM 6 KONIN
27. Krzysztof Woźny SMS GIM 6 KONIN
28. Jakub Konopacki SMS GIM 6 KONIN
-----------------------------------------
29. Adrian Rybarczyk SMS GIM 6 KONIN
30. Patryk Wieczorkiewicz SMS GIM 6 KONIN
31. Aleksander Szymański SMS GIM 6 KONIN
32. Tomasz Osajda SMS GIM 6 KONIN
33. Patryk Jankowski SMS GIM 6 KONIN
34. Patryk Okrój SMS GIM 6 KONIN
35. Rafał Golewski SMS GIM 6 KONIN



SZKOŁY PODSTAWOWE

Szabla dziewcząt


1. Kinga Cołta SP 54 POZNAŃ - walka finałowa 12/6
2. Katarzyna Kaczmarek SP 8 KONIN
3. Weronika Orczyk SP 15 KONIN
3. Oliwia Robak SP 12 KONIN
5. Sylwia Matuszak SP 6 KONIN
6. Oktawia Grudzień SP 6 KONIN
7. Paulina Brzoska SP 8 KONIN
8. Martyna Dziublewska SP 9 KONIN
9. Magdalena Kubaci SP 8 KONIN
10. Katarzyna Nowińska SP ZAKONU PIJARÓW
11. Julia Szymczak SP 12 KONIN


Szabla chłopców

1. Bartosz Grześkowiak SP 42 POZNAŃ - walka finałowa12/6
2. Adam Rychlewski SP 4 KONIN
3. Jakub Burda SP 12 KONIN
3. Mateusz Knez SP 42 POZNAŃ
5. Patryk Jaskulski SP 3 KONIN
6. Maciej Kołacz SP 12 KONIN
7. Jakub Kupczyński SP 26 POZNAŃ
8. Łukasz Kupczyński SP 26 POZNAŃ
9. Mateusz Pychyński SP 4 KONIN
10. Jakub Dams SP 42 POZNAŃ
11. Dawid Ogły SP 6 KONIN
12. Mateusz Werner SP 42 POZNAŃ
13. Kamil Klimek SP 3 KONIN
14. Hubert Stępień SP ZAKONU PIJARÓW
15. Bartosz Strejza SP 8 KONIN
16. Mateusz Duczmal SP 3 KONIN
17. Konrad Majchrowski SP 3 KONIN
18. Filip Jaskólski SP 12 KONIN





Napisał: KJ.

Komentarze
Niko
08.11.2021 o 18:46 · Tainsloa
The essay writing service companies which are authentic, reliable, and trustworthy will respect oxessays. They will also maintain their reputation and resolve the issues quickly. A good quality assignment from such a company would respect the deadline,

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design