Dzisiaj jest: 27.11.21. 




21.10.2009 - PEK - Godollo 17-18.10.2009
Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
Godollo (Węgry) – 17-18.10.2009


Szabla kobiet indywidualnie

1. Yana Egorian (Rosja)
2. Anja Musch (Niemcy)
3. Jasmin Buhrle (Niemcy)
3. Renata Katona (Węgry)
5. Desirae Major (USA)
6. Luca Laszlo (Węgry)
7. Daria Antonova (Rosja)
8. Kata Varhelyi (Węgry)
--------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

158. Sandra Kwiatkowska

Startowało 158 zawodniczek


Ćwierćfinały:
Yana Egorian - Kata Varhelyi 15/11
Renata Katona - Luca Laszlo 15/10
Jasmin Buhrle - Desirae Major 15/14
Anja Musch - Daria Antonova 15/13

Półfinały:
Yana Egorian - Renata Katona 15/10
Anja Musch - Jasmin Buhrle 15/14

Finał:
Yana Egorian - Anja Musch 15/8


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Andras Szatmari (Wegry)
2. Maximilian Kindler (Niemcy)
3. Richard Hubers (Niemcy)
3. Kamil Marzec (Polska, TMS Sosnowiec)
5. Will Spear (USA)
6. Martin Singer (Węgry)
7. Artsiom Karabinski (Białoruś)
8. Mikhail Akula (Białoruś)
-------------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

69. Mariusz Mańczak
89. Adam Janasik
123. Filip Jastrzebski
125. Damian Zioła
127. Damian Dzwoniarski
167. Bartosz Borkiewicz

Startowało 188 zawodników

Ćwierćfinały:
Kamil Marzec - Mikhail Akula 15/14
Andras Szatmari - Artsiom Karabinski 15/12
Maximilian Kindler - Martin Singer 15/9
Richard Hubers - Will Spear 15/9

Półfinały:
Andras Szatmari - Kamil Marzec 15/12
Maximilian Kindler - Richard Hubers 15/11

Finał:
Andras Szatmari - Maximilian Kindler 15/13


Szabla kobiet drużynowo

1. USA I
2. Ukraina I
3. Polska I
4. Ukraina II
5. Rosja III
6. Rosja IV
7. Polska II
8. Rosja V

Startowały 33 drużyny

Ćwierćfinały:
Ukraina II - Rosja V 45/34
USA I - Rosja IV 45/43
Ukraina I - Polska II 45/31
Polska I - Rosja III 45/30

Półfinały:
USA I - Ukraina II 45/35
Ukraina I - Polska I 45/38

Finał:
USA I - Ukraina I 45/34

Walka o III miejsce:
Polska I - Ukraina II 45/28


Szabla mężczyzn drużynowo

1. Niemcy I
2. Węgry I
3. USA I
4. Moskwa
5. Białoruś
6. USA II
7. Ukraina I
8. Mołdawia
-------------------
26. KKSz Konin

Startowało 39 drużyn

Ćwierćfinały:
Węgry I - Mołdawia 45/31
Moskwa - USA II 45/40
USA I - Białoruś 45/29
Niemcy I - Ukraina I 45/38

Półfinały:
Węgry I - Moskwa 45/30
Niemcy I -USA I 45/43

Finał:
Niemcy I - Węgry I 45/41

Walka o III miejsce:
USA I - Moskwa - poprzez rezygnację


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design