Dzisiaj jest: 27.11.21. 




24.10.2009 - OT do lat 13 i 15 - Konin, 24.10.2009
Ogólnopolski Turniej do lat 13 i 15
w szabli dziewcząt i chłopców
o Puchar Dyrektora MOS Konin
Konin, 24.10.2009




Szabla dziewcząt do lat 13

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Licencja PZSZ

1 KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 97052700
2 MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 97111600
3 TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 97041101
3 WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC POL 97022400
5 RAK Karolina TMS SOSNOWIEC POL 97050800
5 SAŁAŃSKA Urszula IKS KONSTANCIN POL 97050500
7 LICHTOROWICZ Paulina TMS SOSNOWIEC POL 97072300
8 MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 98072003
9 MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 97090900
10 NITCZYŃSKA Izabela UKS SZABLA ZĄBKI POL 97041900
11 JEŻEWSKA Wiktoria TMS SOSNOWIEC POL 97052800
12 SŁOMIAK Patrycja UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 97010601
13 DERLATKA Kamila IKS KONSTANCIN POL 97072600
14 GICZAN Daria PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 97011801
15 LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN POL 97020400
16 COŁTA Kinga O.Ś. AZS POZNAŃ POL 98053000
17 STRYSLOWSKA Agnieszka AZS AWF POZNAŃ POL 97042401
18 DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 97022001
18 GRABOWSKA Elżbieta UKS SZABLA ZĄBKI POL 97013000
20 ORCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 98071001
21 KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN POL 97070800
22 SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZĄBKI POL 97082601
23 BRZOSKA Paulina KKSZ KONIN POL 97062101
24 MUSIAŁ Aleksandra KKSZ KONIN POL 98062100
25 AL DAHABI Aida UKS SZABLA ZĄBKI POL 98082601
26 ROBAK Oliwia KKSZ KONIN POL 98081100
27 GRUDZIEŃ Oktawia KKSZ KONIN POL 97091701
28 SZYMCZAK Julita KKSZ KONIN POL 98080702

Ćwierćfinały:
Paulina Widera - Marta Mazurek 12/4
Sylwia Matuszak - Paulina Lichtorowicz 12/3
Martyna Tobiaszewska - Urszula Sałańska 12/7
Nadia Królikowska - Karolina Rak 12/3

Półfinały:
Sylwia Matuszak - Paulina Widera 12/3
Nadia Królikowska - Martyna Tobiaszewska 12/7

Finał:
Nadia Królikowska - Sylwia Matuszak 12/6


Szabla chłopców do lat 13

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Licencja PZsz

1 RYCHLEWSKI Adam KKSZ KONIN POL 97123001
2 GRZEŚKOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ POL 97072000
3 KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 97041000
3 BURY Dominik TMS SOSNOWIEC POL 97082402
5 KUPCZYŃSKI Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 97033101
6 DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ POL 97121700
7 SZTUBA Dominik KKSZ KONIN POL 98080202
8 STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 97062400
9 PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 97100800
10 SOBCZYK Piotr UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 97062301
11 SKOBIEJ Jan UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK POL 97050601
12 WAĆKOWSKI Szymon UKS SZABLA ZĄBKI POL 97062600
13 ŁUBA Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 97010202
14 WEGNER Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 97080200
15 ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK POL 97072100
16 MICKIEWICZ Piotr UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 98060601
17 JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 97090600
18 SUSZEK Jędrzej UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 97081401
19 BRODA Anatol UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 98100300
20 KIEŁCZEWSKI Tomasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 97062300
21 ZAREMBA Patryk UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 97060200
22 KLIMEK Kamil KKSZ KONIN POL 97060201
23 OGŁY Dawid KKSZ KONIN POL 97092701
24 BURDA Jakub KKSZ KONIN POL 98011701
25 MAJCHROWSKI Konrad KKSZ KONIN POL 98082301

Ćwierćfinały:
Dominik Bury - Jakub Kupczyński 12/1
Bartosz Grześkowiak - Dominik Sztuba 12/5
Mateusz Knez - Jakub Dams 12/4
Adam Rychlewski Bartosz Strejza 12/3

Półfinały:
Bartosz Grześkowiak - Dominik Bury 12/8
Adam Rychlewski Mateusz Knez 12/11

Finał:
Adam Rychlewski - Bartosz Grześkowiak 12/10


Szabla dziewcząt do lat 15

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Licencja PZSZ

1 DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 95011101
2 ZALEVSKAJA Diana NIKOLAEV UKR
3 PEŁKA Patrycja KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95051601
3 WALENDOWSKA Weronika KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95013103
5 BŁASZCZYK Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95070800
6 WĄTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 96120401
7 CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 96061301
8 CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 96091500
9 KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 96011503
10 REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95100200
11 KONON Adrianna KKSZ KONIN POL 95112900
12 BUJAK Klaudia TMS SOSNOWIEC POL 95120901
13 WASILEWSKA Izabela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95081401
14 GRZEGORZEWSKA Katarzyna KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95010402
15 MALIŃSKA Justyna AZS AWF POZNAŃ POL 95011300
16 DĄBEK Katarzyna O.Ś. AZS POZNAŃ POL 95050100
17 TRZMIELEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 96070100
18 PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN POL 95052700
19 KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 96040701
20 CIEŚLAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 96042600
21 SUDNIK Adrianna UKS DZIKA ŚWIERZNO POL 95120100
22 DUSZYŃSKA Marta KKSZ KONIN POL 95052300
23 GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 96041200
24 SIERCZYŃSKA Magdalena AZS AWF POZNAŃ POL 95031000
25 RADOLSKA Weronika KKSZ KONIN POL 96010401
26 KWIATKOWSKA Zofia IKS KONSTANCIN POL 96040702
27 GALEWSKA Patrycja TMS SOSNOWIEC POL 95081700
28 ZAKRZEWSKA Jolanta UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK POL 95061300
29 FABISZAK Alicja O.Ś. AZS POZNAŃ POL 95040700
30 ZDRADA Julita TMS SOSNOWIEC POL 95120902
31 TOMKÓW Karolina UKS DZIKA ŚWIERZNO POL 95082602
32 NITCZYŃSKA Katarzyna UKS SZABLA ZĄBKI POL 95120300
-----------------------------------------------------
33 CHATŁAS Monika KKSZ KONIN POL 95101400
34 KSIĄDZ Ewa UKS DZIKA ŚWIERZNO POL 96050200
35 KOC Dominika UKS SZABLA ZĄBKI POL 95010700
36 DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 96081902
37 KROCHMAL Małgorzata TMS SOSNOWIEC POL 96112901
38 MARSZAŁEK Marzena TMS SOSNOWIEC POL 95081600
39 SULIK Patrycja TMS SOSNOWIEC POL 95112001
40 JANASIK Donata KKSZ KONIN POL 96020500
41 PAWŁOWSKA Weronika KKSZ KONIN POL 96041500
42 PALUSZKIEWICZ Hanna UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96091200
43 TOMCZAK Olga AZS AWF POZNAŃ POL 96032401

Ćwierćfinały:
Weronika Walendowska - Sara Ciesielska 15/5
Diana Zalevskaja - Aleksandera Błaszczyk 15/0
Gabriela Drygała - Anna Cios 15/13
Patrycja Pełka - Joanna Wątor 15/5

Półfinały:
Diana Zalevskaja - Weronika Walendowska 15/5
Gabriela Drygała - Patrycja Pełka 15/10

Finał:
Gabriela Drygała - Diana Zalevskaja 15/11


Szabla chłopców do lat 15

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Licencja PZSZ

1 KAPUSTYAN Evgen NIKOLAEV UKR
2 GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 95060300
3 VORONOV Konstantin NIKOLAEV UKR
3 KOBESZKO Maciej PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 9503090
5 PLATONOV Sergei NIKOLAEV UKR
6 MURLYAN Nikita NIKOLAEV UKR
7 ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 95110400
8 PLATONOV Bogdan NIKOLAEV UKR
9 JASKOT Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 95090201
10 CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 95021600
11 NIKITIN Ura NIKOLAEV UKR
12 ŁABĘDA Paweł O.Ś. AZS POZNAŃ POL 95012800
13 PYZDER Adam KKSZ KONIN POL 95022801
14 KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 95042803
15 MIMIER Aleksander KKSZ KONIN POL 96051601
16 SZATKOWSKI Mateusz UKS SZABLA ZĄBKI POL 96040400
17 RÓŻYCKI Michał IKS KONSTANCIN POL 96091802
18 KOŁODZIEJCZAK Dawid KKSZ KONIN POL 9509110
19 WOŹNY Krzysztof KKSZ KONIN POL 96033100
20 PRACZ Maksymilian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 96052300
21 KIPPER Bartłomiej O.Ś. AZS POZNAŃ POL 95102100
22 PERCZYŃSKI Julian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 96110404
23 SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 96012200
24 WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN POL 96040401
25 NASUTA Paweł PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 96101801
26 OSAJDA Tomasz KKSZ KONIN POL 96122201
27 ŁUKASZEWICZ Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96091901
28 MUSIAŁEK Tomasz O.Ś. AZS POZNAŃ POL 96032800
29 ŁOCHOWSKI Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK POL 96090400
30 KAWALIŁO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 96091501
31 JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 95110101
------------------------------------------------------
32 NOWAK Piotr KKSZ KONIN POL 96090601
33 ZAPAŚNIK Janusz KKSZ KONIN POL 96072001
34 MICUŁA Filip AZS AWF POZNAŃ POL 96062300
35 GOLEWSKI Rafał KKSZ KONIN POL 96050700
36 MAZUR Mikołaj KKSZ KONIN POL 96042000
37 GRZEBALSKI Filip O.Ś. AZS POZNAŃ POL 96091900
38 KOWALSKI Jakub UKS DZIKA ŚWIERZNO POL 96120300
39 OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN POL 96011802

Ćwierćfinały:
Konstantin Voronov - Stanisław Świerk 15/8
Kamil Goździk - Sergei Platonov 15/6
Evgen Kapustyan - Nikita Murlyan 15/5
Maciej Kobeszko - Bogdan Platonov 15/13

Półfinały:
Kamil Goździk - Konstantin Voronov 15/12
Evgen Kapustyan - Maciej Kobeszko 15/12

Finał:
Evgen Kapuystan - Kamil Goździk 15/13

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design