Dzisiaj jest: 22.10.19. 




17.11.2009 - III OT JM i MŁ - Konstancin - 14.11.2009
III Ogólnopolski Turniej
o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Juniorów Młodszych i Młodzików w szabli
Konstancin, 14.11.2009 r.


Młodzicy

Szabla dziewcząt

1. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa) – walka finałowa 15/13
2. Karolina Cieślar
3. Anna Cios
3. Paulina Widera
5. Joanna Wątor (wszystkie cztery TMS Sosnowiec)
6. Weronika Ciesielska
7. Marta Geraga (obie KKSz Konin)

8. Zofia Kwiatkowska (IKS Konstancin)
---------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

16. Michalina Kostrzewa
20. Weronika Pawłowska
24. Weronika Radolska
36. Donata Janasik

Startowało 36 zawodniczek


Szabla chłopców

1. Kamil Siwek – walka finałowa 15/7
2. Aleksander Mimier (KKSz Konin)
3. Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec)
3. Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
5. Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec)
6. Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
7. Karol Lademann (IKS Konstancin)
8. Janusz Zapaśnik (KKSz Konin)
--------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Mikołaj Mazur
13. Tomasz Osajda
15. Rafał Golewski
16. Piotr Nowak
19. Patryk Wieczorkiewicz
27. Patryk Okrój
38. Adrian Rybarczyk

Startowało 39 zawodników


Juniorzy Młodsi

Szabla dziewcząt

1. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa) – walka finałowa 15/13
2. Angelika Wątor
3. Karlina Walczak (obie TMS Sosnowiec)
3. Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
5. Aleksandra Gałczyńska (UKS 13 Białystok)
6. Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
7. Sylwia Bijak (TMS Sosnowiec)
8. Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin)
-------------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

15. Sandra Kwiatkowska
16. Adrianna Konon
20. Patrycja Piotrowska
23. Dominika Siekacz
27. Monika Chatłas

Startowało 30 zawodniczek


Szabla chłopców

1. Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
2. Jakub Ociński (Dragon Łódź)
3. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
3. Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
5. Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
6. Mariusz Mańczak (KKSz Konin)
7. Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
8. Michał Kochman (TMS Sosnowiec)
----------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

15. Sebastian Korczakowski
16. Kamil Goździk
18. Kewin Chorchowski
19. Adam Kacprzak
20. Adam Pyzder
21. Stanisław Świerk

Startowało 24 zawodników




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design