Dzisiaj jest: 18.10.19. 




06.12.2009 - II PPJM - Konin - 06.12.2009
II Puchar Polski Juniorów Młodszych
w szabli kobiet i mężczyzn
o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Konin, 06.12.2009


SZABLA KOBIET

Kolejno¶ć/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Licencja PZSZ

1. KAMIŃSKA Daria KKSZ KONIN POL 94112100
2. SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA POL 94081300
3. WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC POL 93091400
3. DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC POL 94090600
5. ZIAŁACKA Bogna O.¦. AZS POZNAŃ POL 93031301
6. GAŁCZYŃSKA Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93042400
7. WˇTOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 94021901
8. ŻˇDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓD¬ POL 94060301
9. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 94042000
10. BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC POL 93102700
11. NADWORNA Magdalena KKSZ KONIN POL 94080601
12. WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC POL 93112901
13. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 95011101
14. PEŁKA Patrycja KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95051601
15.GIERYN Monika KKSZ KONIN POL 94040400
16. KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIAŁYSTOK POL 94081202
17. PAŁCZYŃSKA Patrycja IKS KONSTANCIN POL 95032000
18. TOMCZUK Katarzyna IKS KONSTANCIN POL 94041301
19. WASILEWSKA Izabela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95081401
20. ROSIŃSKA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 93060800
21. FABISZAK Alicja O.¦. AZS POZNAŃ POL 95040700
22. RAKOWSKA Maja UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93110100
23. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 95030701
24. OLBRYSZ Anna IKS KONSTANCIN POL 93031003
25. REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95100200
26. GRZEGORZEWSKA Katarzyna KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95010402
27. TURKIEWICZ Natalia KKSZ KONIN POL 94082000
28. PLUTA Izabella IKS KONSTANCIN POL 93102900
29. KONON Adrianna KKSZ KONIN POL 95112900
30. GODLEWSKA Zuzanna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93101900
31. JASICZEK Agata KKSZ KONIN POL 93052200
32. WOLDAN Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ POL 95070300
33. STULEBLAK Luiza DRAGON ŁÓD¬ POL 94082601
34. DˇBEK Katarzyna O.¦. AZS POZNAŃ POL 95050100
35. KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN POL 95031201
36. WOROSZYŁO Julia UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93042600
37. SZUMILAS Samanta DRAGON ŁÓD¬ POL 94041900
----------------------------------------------------------------
38. PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN POL 95052700
39. DUSZYŃSKA Marta KKSZ KONIN POL 95052300

40. DOMINIAK Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ POL 95042900
41. MAZUR Magdalena KKSZ KONIN POL 94071501
42. TWARDOWSKA Joanna DRAGON ŁÓD¬ POL 94080500
43. SZAMBURSKA Wiktoria DRAGON ŁÓD¬ POL 94070801
44. CHATŁAS Monika KKSZ KONIN POL 95101400
45. BŁASZCZYK Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95070800
46. MILAS Patrycja KKSZ KONIN POL 95061400

Ćwierćfinały:
DROŻDŻ Kinga - GAŁCZYŃSKA Aleksandra 15/14
SZUMILAS Nicola - ŻˇDZIŃSKA Blanka 15/12
WALCZAK Karolina - WˇTOR Angelika 15/10
KAMIŃSKA Daria - ZIAŁACKA Bogna 15/10

Pófinały:
SZUMILAS Nicola - DROŻDŻ Kinga 15/11
KAMIŃSKA Daria - WALCZAK Karolina 15/13

Finał:
KAMIŃSKA Daria - SZUMILAS Nicola 15/14



SZABLA MĘŻCZYZN

Kolejno¶ć/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Licencja PZSZ

1. STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 94031800
2. SZYMIK Ryszard PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 93042800
3. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 94031000
3. MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC POL 93190700
5. PIEŃ Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 94091200
6. WYSTEL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 94120300
7. STĘPIEŃ Krystian O.¦. AZS POZNAŃ POL 93012400
8. LISAJ Maciej MKS KUSY SZCZECIN POL 93072500
9. SZCZEPANIAK Hubert AZS AWF WARSZAWA POL 94091100
10. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC POL 93081600
11. OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 93033001
12. GRYCKIEWICZ Łukasz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 93112100
13. JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN POL 93040100
14. WARZYCH Szymon O.¦. AZS POZNAŃ POL 93032800
15. PYTEL Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 93082300
16. GRZEGOREK Mikołaj UKS VICTOR WARSZAWA POL 94072200
17. BORKIEWICZ Bartosz KKSZ KONIN POL 94020300
18. MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN POL 93052100
19. KACPRZAK Adam KKSZ KONIN POL 93101300

20. MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 94011200
21. KOZIEŁ Łukasz DRAGON ŁÓD¬ POL 93121100
22. KOBESZKO Maciej PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 95030900
23. GO¬DZIK Kamil KKSZ KONIN POL 95060300
24. DUDEK Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 93040200
25. STUCHLIK Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 94052700
26. KIPPER Bartłomiej O.¦. AZS POZNAŃ POL 95102100
27. CZARKOWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93013000
28. SEWERYN Bartosz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 93072200
29. RYNKOWSKI Kornel PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 93030500
30. JAROMIN Paweł KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 94021500
31. ŁAZAR Kamil UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93061800
32. DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN POL 94081400
33. PYZDER Adam KKSZ KONIN POL 95022801
34. ¦WIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 95110400
35. MILAS Artur KKSZ KONIN POL 94052600
36. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 95021600

37. MARCINIAK Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ POL 94062500
38. LADORSKI Adam O.¦. AZS POZNAŃ POL 95112800
39. KUBASZEWSKI Jan KKSZ KONIN POL 94061800
40. MIKUŁA Michał KKSZ KONIN POL 94123001

---------------------------------------------------------
41. KRYGIER Łukasz KKSZ KONIN POL 94050500
42. DONIECKI Julian DRAGON ŁÓD¬ POL 95070600
43. KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 95042803
44. KANAREK Krzysztof AZS AWF WARSZAWA POL 94051900
45. JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 95110101
46. JASKOT Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 95090201
47. TUREK Maksymilian TMS SOSNOWIEC POL 95011401
48. LADORSKI Konrad O.¦. AZS POZNAŃ POL 95112801
49. MATUSZAK Sebastian KKSZ KONIN POL 94112900
50. KOWOLIŃSKI Aleksander AZS AWF WARSZAWA POL 95041902

Ćwierćfiały:
DZWONIARSKI Damian - PIEŃ Aleksander 15/11
SZYMIK Ryszard - STĘPIEŃ Krystian 15/11
MARZEC Kamil - LISAJ Maciej 15/4
STASZAK Artur - WYSTEL Marcin 15/10

Półfinały:
SZYMIK Ryszard - DZWONIARSKI Damian 15/10
STASZAK Artur - MARZEC Kamil 15/13

Finał:
STASZAK Artur - SZYMIK Ryszard 15/12



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design