Dzisiaj jest: 18.09.19. 




06.02.2010 - III PPJM - Konin - 06.02.2010
III Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w szabli
Konin, 06.02.2010


SZABLA KOBIET

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Data urodzenia/Licencja PZSz

1. KAMIŃSKA Daria KKSZ KONIN 1994-11-21 94112100
2. WˇTOR Angelika TMS SOSNOWIEC 1994-02-19 94021901
3. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 1994-04-20 94042000
3. SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA 1994-08-13 94081300
5. GAŁCZYŃSKA Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-04-24 93042400
6. BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC 1993-10-27 93102700
7. WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC 1993-09-14 93091400
8. WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC 1993-11-29 93112901
9. NADWORNA Magdalena KKSZ KONIN 1994-08-06 94080601
10. ŻˇDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓD¬ 1994-06-03 94060301
10. DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC 1994-09-06 94090600
12. ZIAŁACKA Bogna O.¦. AZS POZNAŃ 1993-03-13 93031301
13. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN 1995-01-11 95011101
14. GIERYN Monika KKSZ KONIN 1994-04-04 94040400

15. PEŁKA Patrycja KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-05-16 95051601
16. WOROSZYŁO Julia UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-04-26 93042600
17. WASILEWSKA Izabela UKS 13 BIAŁYSTOK 1995-08-14 95081401
18. ROSIŃSKA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ 1993-06-08 93060800
19. SZUMILAS Samanta DRAGON ŁÓD¬ 1994-04-19 94041900
20. KONON Adrianna KKSZ KONIN 1995-11-29 95112900
21. GODLEWSKA Zuzanna UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-10-19 93101900
22. RAKOWSKA Maja UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-11-01 93110100
23. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN 1995-03-07 95030701
24. REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK 1995-10-02 95100200
25. GRZEGORZEWSKA Katarzyna KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-01-04 95010402
26. PLUTA Izabella IKS KONSTANCIN 1993-10-29 93102900
27. DZIÓBCZYŃSKA Patrycja KKSZ KONIN 1994-09-03 94090300
28. FABISZAK Alicja O.¦. AZS POZNAŃ 1995-04-07 95040700
28. WOLDAN Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ 1995-07-03 95070300
30. MAJEWSKA Zuzanna MKS KUSY SZCZECIN 1993-07-11 93071100
31. JASICZEK Agata KKSZ KONIN 1993-05-22 93052200
32. KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIAŁYSTOK 1994-08-12 94081202
33. WALENDOWSKA Weronika KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-01-31 95013103
34. STULEBLAK Luiza DRAGON ŁÓD¬ 1994-08-26 94082601
35. TURKIEWICZ Natalia KKSZ KONIN 1994-08-20 94082000
-------------------------------------------------------------------
36. DOMINIAK Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ 1995-04-29 95042900
37. SZAMBURSKA Wiktoria DRAGON ŁÓD¬ 1994-07-08 94070801
38. DˇBEK Katarzyna O.¦. AZS POZNAŃ 1995-05-01 95050100
39. CHATŁAS Monika KKSZ KONIN 1995-10-14 95101400
40. PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN 1995-05-27 95052700
41. MAZUR Magdalena KKSZ KONIN 1994-07-15 94071501

41. NITCZYŃSKA Katarzyna UKS SZABLA ZˇBKI 1995-12-03 95120300
43. MILAS Patrycja KKSZ KONIN 1995-06-14 95061400
44. DUSZYŃSKA Marta KKSZ KONIN 1995-05-23 95052300



Ćwierćfinały:
Nicola Szumilas - Aleksandra Gałczyńska 15/6
Angelika W±tor - Karolina Walczak - 15/10
Daria Kamińska - Pamela Warszawska 15/13
Małgorzata Turek - Sylwia Bijak 15/5

Półfinały:
Angelika W±tor - Nicola Szumilas 15/7
Daria Kamińska - Małgorzata Turek 15/12

Finał:
Daria Kamińska - Angelika W±tor 15/12


Daria Kamińska - najlepsza szablisyka turnieju



SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Data urodzenia/Licencja PZSz

1. STASZAK Artur KKSZ KONIN 1994-03-18 94031800
2. SZYMIK Ryszard PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-04-28 93042800
3. JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN 1993-04-01 93040100
3. MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC 1993-10-07 93190700
5. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN 1994-03-10 94031000
6. KANAREK Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 1994-05-19 94051900
7. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC 1993-08-16 93081600
8. STĘPIEŃ Krystian O.¦. AZS POZNAŃ 1993-01-24 93012400
9. PYTEL Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-08-23 93082300
10. OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓD¬ 1993-03-30 93033001
11. GRZEGOREK Mikołaj UKS VICTOR WARSZAWA 1994-07-22 94072200
12. ZIOŁA Damian KKSZ KONIN 1994-10-15 94101500
13. SEWERYN Bartosz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-07-22 93072200
14. SZCZEPANIAK Hubert AZS AWF WARSZAWA 1994-09-11 94091100
15. SYLA Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-09-20 93092000
16. MARCZEWSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA 1994-10-25 94102500
17. MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN 1993-05-21 93052100
18. WARZYCH Szymon O.¦. AZS POZNAŃ 1993-03-28 93032800
19. KOBESZKO Maciej PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1995-03-09 95030900
20. JANASIK Adam KKSZ KONIN 1994-05-08 94050800
21. PIEŃ Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-09-12 94091200
22. KIPPER Bartłomiej O.¦. AZS POZNAŃ 1995-10-21 95102100
23. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN 1995-02-16 9502160
23. ¦WIERK Stanisław KKSZ KONIN 1995-11-04 95110400

25. GRYCKIEWICZ Łukasz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1993-11-21 93112100
26. MILAS Artur KKSZ KONIN 1994-05-26 94052600
27. CZARKOWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-01-30 93013000
28. GO¬DZIK Kamil KKSZ KONIN 1995-06-03 95060300
29. ŁAZAR Kamil UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-06-18 93061800
30. STUCHLIK Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1994-05-27 94052700
31. KACPRZAK Adam KKSZ KONIN 1993-10-13 93101300
32. JASKOT Jakub O.¦. AZS POZNAŃ 1995-09-02 95090201
33. RYNKOWSKI Kornel PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1993-03-05 93030500
34. DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN 1994-08-14 94081400
35. OLEJNICZAK Mateusz DRAGON ŁÓD¬ 1994-01-09 94010901
36. SKWARA Jerzy PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-09-13 93091301
37. WYSTEL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-12-03 94120300
38. MIKUŁA Michał KKSZ KONIN 1994-12-30 94123001
39. MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1994-01-12 94011200
40. DUDEK Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-04-02 93040200
41. PYZDER Adam KKSZ KONIN 1995-02-28 95022801
42. JAROMIN Paweł KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-02-15 94021500
43. KRYGIER Łukasz KKSZ KONIN 1994-05-05 94050500
44. LISAJ Maciej MKS KUSY SZCZECIN 1993-07-25 93072500
45. KOZIEŁ Łukasz DRAGON ŁÓD¬ 1993-12-11 93121100
-----------------------------------------------------------------------
46. MARCINIAK Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ 1994-06-25 94062500
47. DONIECKI Julian DRAGON ŁÓD¬ 1995-07-06 95070600
48. KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN 1995-04-28 95042803
49. MATUSZAK Sebastian KKSZ KONIN 1994-11-29 94112900
50. KUBASZEWSKI Jan KKSZ KONIN 1994-06-18 94061800

51. BIAŁECKI Andrzej AZS AWF WARSZAWA 1994-09-24 94092400
52. LADORSKI Adam O.¦. AZS POZNAŃ 1995-11-28 95112800
53. ŁABĘDA Paweł O.¦. AZS POZNAŃ 1995-01-28 95012800
54. JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN 1995-11-01 95110101
54. KOŁODZIEJCZAK Dawid KKSZ KONIN 1995-09-11 95091101

54. LADORSKI Konrad O.¦. AZS POZNAŃ 1995-11-28 95112801


Ćwierćfinały:
Filip Jastrzębski - Damian Dzwoniarski 15/14
Ryszard Szymik - Krzysztof Kanarek 15/12
Artur Staszak - Krystian Stępień 15/10
Kamil Marzec - Michał Kochman 15/10

Półfinały:
Ryszard Szymik - Filip Jastrzębski 15/9
Artur Staszak - Kamil Marzec 15/14

Finał:
Artur Staszak - Ryszard Szymik 15/10



Artur Staszak - najlepszy szablista turnieju





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design