Dzisiaj jest: 16.09.19. 




16.02.2010 - Turniej Walentynkowy - Konin - 16.02.2010
Turniej Walentynkowy Szkół Podstawowych klas IV, V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 16.02.2010


Szabla dziewcząt klas IV

1. Agata Małek (SP 1 Konin)
2. Daria Teskowska (SP 15 Konin)
3. Michalina Fic (SP 15 Konin)
3. Milena Walczak (SP 12 Konin)
5. Michalina Ślebioda (SP 12 Konin)
6. Alicja Lewandowska (SP 3 Konin)
7. Dagmara Wiśniewska (SP 15 Konin)
8. Anna Nowicka (SP 6 Konin)
9. Aleksandra Olszewska (SP 1 Konin)
10. Natalia Skompska (SP 6 Konin)
11. Sara Szukalska (SP 1 Konin)
12. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
13. Aleksandra Jadziewicz (SP 12 Konin)
13. Marta Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
15. Marta Kowalska (SP 12 Konin)
16. Julia Kasiewicz (SP 12 Konin)
17. Oliwia Frontczak (SP 12 Konin)
18. Oliwia Grabka (SP 6 Konin)

Ćwierćfinały:
Daria Teskowska – Milena Walczak 6/3
Agata Małek – Michalina Fic 6/3

Finał:
Agata Małek – Daria Teskowska 6/4

...tuż przed wręczeniem medali i dyplomów


najlepsza "8" wśród dziewcząt klas IV



Szabla chłopców klas IV

1. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)
2. Adam Hak (SP Stare Miasto)
3. Kamil Burda (SP 12 Konin)
3. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
5. Eryk Michalski (SP 6 Konin)
6. Hubert Glasner (SP 4 Konin)
7. Dawid Kozłowski (SP 6 Konin)
8. Adam Zastawa (SP 6 Konin)
9. Bartosz Mikołajczak (SP 1 Konin)
10. Tadeusz Jakub (SP 4 Konin)
11. Szymon Woźniakowski (SP 12 Konin)
12. Wiktor Grzelak (SP 9 Konin)
13. Kamil Bryl (SP 12 Konin)
14. Michał Banasiak (SP 4 Konin)
15. Kacper Dziubczyński (SP 12 Konin)
16. Dawid Sobczak (SP 6 Konin)
17. Kacper Kołacz (SP 12 Konin)
18. Kamil Wróblewski (SP 9 Konin)
19. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)

Ćwierćfinały:
Krystian Wysocki – Michał Zandecki 6/1
Adam Hak – Kamil Burda 6/3

Finał:
Krystian Wysocki – Adam Hak 6/5

najlepsza "8" wśród chłopców klas IV



Szabla dziewcząt klas V

1. Izabela Owczarczak (SP 6 Konin)
2. Julia Jankowska (SP 1 Konin)
3. Marta Kochańska (SP 6 Konin)
3. Oliwia Robak (SP 12 Konin)
5. Karolina Walczak (SP 12 Konin)
6. Julia Szymczak (SP 12 Konin)
7. Weronika Orczyk (SP 15 Konin)
8. Wiktoria Liebelt (SP 3 Konin)
9. Aleksandra Musiał (SP 12 Konin)

Ćwierćfinały:
Izabela Owczarczak – Marta Kochańska 8/5
Julia Jankowska – Oliwia Robak 8/5

Finał:
Izabela Owczarczak – Julia Jankowska 8/3

finalistki rozgrywek klas V


Szabla chłopców klas V

1. Adrian But (SP 6 Konin)
2. Tomasz Opioła (SP 6 Konin)
3. Jakub Burda (SP 12 Konin)
3. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)
5. Kołacz Maciej (SP 12 Konin)
6. Przemysław Laskowski (SP 9 Konin)
7. Filip Jaskólski (SP 12 Konin)
8. Dominik Wieczorek (SP 1 Konin)
9. Nikodem Erenc (SP 9 Konin)
10. Damian Żarczyński (SP 3 Konin)
11. Tobiasz Ciesielski (SP 9 Konin)
12. Mateusz Kwita (SP 6 Konin)
13. Daniel Górczyński (SP 15 Konin)
14. Konrad Majchrowski (SP 3 Konin)
15. Michał Simiński (SP 9 Konin)
16. Jakub Cienkuszewski (SP 9 Konin)
17. Hubert Staszak (SP 9 Konin)
18. Mateusz Brzoski (SP 8 Konin)

Ćwierćfinały:
Adrian But – Jakub Burda 8/4
Tomasz Opioła – Jakub Koziarski 8/7

Finał:
Adrian But – Tomasz Opioła 8/5

finaliści rozgrywek klas V



Szabla dziewcząt klas VI

1. Katarzyna Lengowska (SP 1 Konin)
2. Katarzyna Kaczmarek (SP 8 Konin
3. Martyna Dziublewska (SP 9 Konin)
3. Sylwia Matuszak (SP 6 Konin)
5. Paulina Brzoska (SP 8 Konin)
6. Magdalena Kubacik (SP 8 Konin)
7. Oktawia Grudzień (SP 6 Konin)

Ćwierćfinały:
Katarzyna Lengowska – Sylwia Matuszak 10/2
Katarzyna Kaczmarek – Martyna Dziublewska 10/7

Finał:
Katarzyna Lengowska – Katarzyna Kaczmarek 10/4

szablistki z klas VI


Szabla chłopców klas VI

1. Adam Rychlewski (SP 4 Konin)
2. Adrian Dzwoniarski (SP Brzeźno)
3. Bartosz Strejza (SP 8 Konin)
3. Filip Tomaszewski (SP 9 Konin)
5. Wiktor Jacaszek (SP 9 Konin)
6. Mateusz Pychyński (SP 4 Konin)
7. Patryk Jaskulski (SP 3 Konin)
8. Kamil Klimek (SP 3 Konin)
9. Robert Majdziński (SP 6 Konin)
10. Patryk Kwiatkowski (SP 4 Konin)
11. Ernest Wasilewski (SP 6 Konin)

Ćwierćfinały:
Adam Rychlewski – Filip Tomaszewski 10/4
Adrian Dzwoniarski – Bartosz Strejza 10/9

Finał:
Adam Rychlewski – Adrian Dzwoniarski 10/2

szabliści z klas VI



Napisał: KJ.

Komentarze
korekta błędu
18.02.2010 o 08:55 · KJ.
dziękuję za wskazanie błedu. Został on już skorygowany.
BŁĄD
17.02.2010 o 20:07 · nikodzem
Klasa V chłopców
9.Nikodem Erenc (Sp 6 Konin).Powinno Być Sp9.Proszę o zmianę
Błąd
17.02.2010 o 17:16 · nikodzem
Klasa V chłopców
9.Nikodem Erenc (Sp 6 Konin).Powinno Być Sp9.Proszę o zmianę

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design