Dzisiaj jest: 18.10.19. 




04.03.2010 - MEK - Ateny-02-07.03.2010
Mistrzostwa Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
Ateny (Grecja), 02-07.03.2010


Szabla kobiet indywidualnie

1. Kata Varhelyi (Węgry)
2. Yana Egorian (Rosja)
3. Alina Komashuk (Ukraina)
3. Anna Marton (Węgry)
5. Maria Ridel (Rosja)
6. Renata Katona (Węgry)
7. Daria Antonova (Rosja)
8. Maryna Semenko (Ukraina)

Startowały 52 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Yana Egorian - Maryna Semenko 15/8
Anna Marton - Renata Katona 15/14
Alina Komashuk - Maria Ridel 15/14
Kata Varhelyi - Daria Antonova 15/7

Półfinały:
Yana Egorian - Anna Marton 15/13
Kata Varhelyi - Alina Komashuk 15/9

Finał:
Kata Varhelyi - Yana Egorian 15/12


Szabla kobiet drużynowo

1. Węgry
2. ROsja
3. Ukraina
4. Francja
5. Niemcy
6. Włochy
7. Polska
8. Turcja

Startowało 10 drużyn

Ćwierćfinały:
Węgry - Turcja 45/24
Francja - Włochy 45/40
Ukraina - Polska 45/35
Rosja - Niemcy 45/30

Półfinały:
Węgry - Francja 45/29
Rosja - Ukraina 45/34

Finał:
Węgry - Rosja 45/40

Walka o 3 miejsce:
Ukraina - Francja 45/35


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Kamil Ibragimov (Rosja)
2. Richard Hubers (Niemcy)
3. Marton Bence Csaba (Węgry)
3. Maximilian Kindler (Niemcy)
5. Andras Szatmari (Węgry)
6. Dragos Sarbu (Rumunia)
7. Robin Schroedter (Niemcy)
8. Artur Okunev (Rosja)
-------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

47. Filip Jastrzębski
52. Artur Staszak

Startowało 68 zawodników

Ćwierćfinały:
Maximilian Kindler - Dragos Sarbu 15/6
Kamil Ibragimov - Robin Schroedter 15/12
Marton Bence Csaba - Artur Okunev 15/12
Richard Hubers - Andras Szatmari 15/4

Półfinały:
Kamil Ibragimov - Maximilian Kindler 15/12
Richard Hubers - Marton Bence Csaba 15/7

Finał:
Kamil Ibragimov - Richard Hubers 15/13



Szabla mężczyzn drużynowo

1. Rosja
2. Niemcy
3. Włochy
4. Ukraina
5. Węgry
6. Francja
7. Białoruś
8. Rumunia
---------------
9. Polska
- Filip Jastrzębski
- Artur Staszak
- Kamil Marzec
- Ryszard Szymik

Startowało 16 drużyn

Ćwierćfinały:
Niemcy - Rumunia 45/31
Ukraina - Francja 45/34
Włochy - Węgry 45/41
Rosja - Białoruś 45/39

Półfinały:
Niemcy - Ukraina 45/43
Rosja - Włochy 45/39

Finał:
Rosja - Niemcy 45/38

Walka o 3 miejsce:
Włochy - Ukraina 45/39



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design