Dzisiaj jest: 18.10.19. 




13.03.2010 - Ogólnopolski Dr. Turniej - 13.03.2010 Konin
Ogólnopolski Drużynowy Turniej
w szabli dziewcz±t i chłopców do lat 17
IX Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Konin, 13.03.2010 r.


Szabla dziewcz±t

1. TMS SONOWIEC I
2. GIM 6 KONIN I
3. AZS AWF WARSZAWA
4. DRAGON ŁÓD¬
5. UKS 13 BIAŁYSTOK II
6. UKS 13 BIAŁYSTOK I
7. KOLEJARZ 24 KATOWICE
8. IKS KONSTANCIN
9. KKSZ KONIN
10. O.¦. AZS POZNAŃ
11. GIM 6 KONIN II
12. MOS KONIN I

13. TMS SONOWIEC II
14. TMS SOSNOWIEC III
15. TMS SOSNOWIEC IV
16. MOS KONIN II

Najlepsze drużyny w szabli dziewcz±t:
(od lewej) TMS Sosnowiec I, GIM 6 Konin I, AZS AWF Warszawa


Ćwierćfinały:
TMS Sosnowiec I – IKS Konstancin 45/20
AZS AWF Warszawa – UKS 13 Białystok I 45/44
Dragon ŁódĽ – UKS 13 Białystok II 45/44
GIM 6 Konin I – Kolejarz 24 Katowice 45/37

Półfinały:
TMS Sosnowiec I – AZS AWF Warszawa 45/24
GIM 6 Konin I – Dragon ŁódĽ 45/44

Finał:
TMS Sosnowiec I - GIM 6 Konin I 45/29

Walka o 3 miejsce:
AZS AWF Warszawa – Dragon ŁódĽ 45/25


Nazwisko i imię / Drużyna / Data urodzenia / Licencja PZSZ

KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA 1996-01-15 96011503
SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA 1994-08-13 94081300
TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 1994-04-20 94042000
ROSIŃSKA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ 1993-06-08 93060800
SZUMILAS Samanta DRAGON ŁÓD¬ 1994-04-19 94041900
WOLDAN Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ 1995-07-03 95070300
ŻˇDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓD¬ 1994-06-03 94060301
DRYGAŁA Gabriela GIM 6 KONIN I 1995-01-11 95011101
GIERYN Monika GIM 6 KONIN I 1994-04-04 94040400
KAMIŃSKA Daria GIM 6 KONIN I 1994-11-21 94112100
NADWORNA Magdalena GIM 6 KONIN I 1994-08-06 94080601

CIESIELSKA Sara GIM 6 KONIN II 1996-09-15 96091500
GERAGA Marta GIM 6 KONIN II 1996-04-12 96041200
KOSTRZEWA Michalina GIM 6 KONIN II 1996-04-07 96040701
TRZMIELEWSKA Martyna GIM 6 KONIN II 1996-07-01 96070100

OLBRYSZ Anna IKS KONSTANCIN 1993-03-10 93031003
PAŁCZYŃSKA Patrycja IKS KONSTANCIN 1995-03-20 95032000
PLUTA Izabella IKS KONSTANCIN 1993-10-29 93102900
JASICZEK Agata KKSZ KONIN 1993-05-22 93052200
KONON Adrianna KKSZ KONIN 1995-11-29 95112900
KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN 1995-03-12 95031201
SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN 1995-03-07 95030701

GRZEGORZEWSKA Katarzyna KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-01-04 95010402
PEŁKA Patrycja KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-05-16 95051601
WALENDOWSKA Weronika KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-01-31 95013103
DUSZYŃSKA Marta MOS KONIN I 1995-05-23 95052300
MAZUR Magdalena MOS KONIN I 1994-07-15 94071501
PIOTROWSKA Patrycja MOS KONIN I 1995-05-27 95052700
TURKIEWICZ Natalia MOS KONIN I 1994-08-20 94082000
CHATŁAS Monika MOS KONIN II 1995-10-14 95101400
PAWŁOWSKA Weronika MOS KONIN II 1996-04-15 96041500
RADOLSKA Weronika MOS KONIN II 1996-01-04 96010401

DˇBEK Katarzyna O.¦. AZS POZNAŃ 1995-05-01 95050100
FABISZAK Alicja O.¦. AZS POZNAŃ 1995-04-07 95040700
ZIAŁACKA Bogna O.¦. AZS POZNAŃ 1993-03-13 93031301
BIJAK Sylwia TMS SONOWIEC I 1995-12-09 95120901
DROŻDŻ Kinga TMS SONOWIEC I 1994-09-06 94090600
WARSZAWSKA Pamela TMS SONOWIEC I 1993-11-29 93112901
CIE¦LAR Karolina TMS SONOWIEC II 1996-04-26 96042600
CIOS Anna TMS SONOWIEC II 1996-06-13 96061301
WˇTOR Joanna TMS SONOWIEC II 1996-12-04 96120401
BUJAK Klaudia TMS SOSNOWIEC III 1993-10-27 93102700
GALEWSKA Patrycja TMS SOSNOWIEC III 1995-08-17 95081700
MARSZAŁEK Marzena TMS SOSNOWIEC III 1995-08-16 95081600
MIKLASIŃSKA Paulina TMS SOSNOWIEC III 1995-05-25 95052500
DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC IV 1996-08-19 96081902
KROCHMAL Malgorzata TMS SOSNOWIEC IV 1996-11-29 96112900
ZDRADA Julita TMS SOSNOWIEC IV 1995-12-09 95120902
GAŁCZYŃSKA Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK I 1993-04-24 93042400
KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIAŁYSTOK I 1994-08-12 94081202
RAKOWSKA Maja UKS 13 BIAŁYSTOK I 1993-11-01 93110100
WASILEWSKA Izabela UKS 13 BIAŁYSTOK I 1995-08-14 95081401
GODLEWSKA Zuzanna UKS 13 BIAŁYSTOK II 1993-10-19 93101900
REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK II 1995-10-02 95100200
WOROSZYŁO Julia UKS 13 BIAŁYSTOK II 1993-04-26 93042600



Szabla chłopców

1. GIM 6 KONIN I
2. KKSZ KONIN I

3. AZS AWF WARSZAWA
4. KOLEJARZ 24 KATOWICE
5. PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK
6. GIM 6 KONIN II
7. DRAGON ŁÓD¬
8. O.¦ AZS POZNAŃ I
9. O.¦. AZS POZNAŃ II
10. GIM 6 KONIN III
11. KKSZ KONIN II
12. MOS KONIN I
13. MOS KONIN III
14. MOS KONIN II


Najlepsze drużyny w szabli chłopców:
(od lewej) KKSz Konin I, GIM 6 Konin I, AZS AWF Warszawa


Ćwierćfinały:
AZS AWF Warszawa – O.¦. AZS Poznań I 45/30
GIM 6 Konin I – PTS Jagiellończyk Białystok 45/40
Kolejarz 24 Katowice – GIM 6 Konin II 45/43
KKSZ Konin I – Dragon ŁódĽ 45/23

Półfinały:
GIM 6 Konin I – AZS AWF Warszawa 45/43
KKSZ Konin I – Kolejarz 24 Katowice 45/38

Finał:
GIM 6 Konin I – KKSZ Konin I 45/33

Walka o 3 miejsce:
AZS AWF Warszawa – Kolejarz 24 Katowice 45/34


Nazwisko i imę / Drużyna / Data urodzenia / licencja PZSz

KANAREK Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 1994-05-19 94051900
LISAJ Maciej AZS AWF WARSZAWA 1993-07-25 93072500
MARCZEWSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA 1994-10-25 94102500
SZCZEPANIAK Hubert AZS AWF WARSZAWA 1994-09-11 94091100
KOZIEŁ Łukasz DRAGON ŁÓD¬ 1993-12-11 93121100
OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓD¬ 1993-03-30 93033001
OLEJNICZAK Mateusz DRAGON ŁÓD¬ 1994-01-09 94010901
DZWONIARSKI Damian GIM 6 KONIN I 1994-03-10 94031000
JANASIK Adam GIM 6 KONIN I 1994-05-08 94050800
MILAS Artur GIM 6 KONIN I 1994-05-26 94052600
ZIOŁA Damian GIM 6 KONIN I 1994-10-15 94101500

CHORCHOWSKI Kewin GIM 6 KONIN II 1995-02-16 95021600
PYZDER Adam GIM 6 KONIN II 1995-02-28 95022801
¦WIERK Stanisław GIM 6 KONIN II 1995-11-04 95110400
MIMIER Aleksander GIM 6 KONIN III 1996-05-16 96051601
SIWEK Kamil GIM 6 KONIN III 1996-01-22 96012200
WO¬NY Krzysztof GIM 6 KONIN III 1996-03-31 96033100
ZAPA¦NIK Janusz GIM 6 KONIN III 1996-07-20 96072001

JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN I 1993-04-01 93040100
KACPRZAK Adam KKSZ KONIN I 1993-10-13 93101300
MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN I 1993-05-21 93052100
STASZAK Artur KKSZ KONIN I 1994-03-18 94031800

DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN II 1994-08-14 94081400
KUBASZEWSKI Jan KKSZ KONIN II 1994-06-18 94061800
MIKUŁA Michał KKSZ KONIN II 1994-12-30 94123001

JAROMIN Paweł KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-02-15 94021500
PIEŃ Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-09-12 94091200
WYSTEL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-12-03 94120300
KRYGIER Łukasz MOS KONIN I 1994-05-05 94050500
MATUSZAK Sebastian MOS KONIN I 1994-11-29 94112900
NOWAK Piotr MOS KONIN I 1996-09-06 96090601
GOLEWSKI Rafał MOS KONIN II 1996-05-07 96050700
MAZUR Mikołaj MOS KONIN II 1996-04-20 96042000
OSAJDA Tomasz MOS KONIN II 1996-12-22 96122201
OKRÓJ Patryk MOS KONIN III 1996-01-18 96011802
RYBARCZYK Adrian MOS KONIN III 1996-03-29 96092300
WIECZORKIEWICZ Patryk MOS KONIN III 1996-04-04 96040401

JASKOT Jakub O.¦ AZS POZNAŃ I 1995-09-02 95090201
LADORSKI Konrad O.¦ AZS POZNAŃ I 1995-11-28 95112801
STĘPIEŃ Krystian O.¦ AZS POZNAŃ I 1993-01-24 93012400
WARZYCH Szymon O.¦ AZS POZNAŃ I 1993-03-28 93032800
KIPPER Bartłomiej O.¦. AZS POZNAŃ II 1995-10-21 95102100
ŁABĘDA Paweł O.¦. AZS POZNAŃ II 1995-01-28 95012800
MARCINIAK Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ II 1994-06-25 94062500
PRACZ Maksymilian O.¦. AZS POZNAŃ II 1996-05-23 96052300
GRYCKIEWICZ Łukasz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1993-11-21 93112100
KOBESZKO Maciej PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1995-03-09 95030900
RYNKOWSKI Kornel PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1993-03-05 93030500



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design