Dzisiaj jest: 18.10.19. 




25.03.2010 - Challenge Wratislavia - Wrocław - 24.03.2010
Challenge Wratislavia Juniorów Młodszych i Młodzików
w szabli dziewcząt i chłopców
Wrocław, 24.03.2010


JUNIORZY MŁODSI

Szabla dziewcząt


1. Diana Zalevska (Nikolaev – Ukraina)
2. Lola Khakimova (Yunost Moscow – Rosja)
3. Jessica Kainz (FC TBB Tauber – Niemcy)
3. Valentina Kuris (Sport School Sankt Petersburg – Rosja)
5. Anastasia Gogoleva (Zelenograd Moscow – Rosja)
6. Gabriela Drygała (KKSz Konin)
7. Lena Kelecsenyi (BVSC Budapest – Węgry)
8. Julika Trustedt (KTF Munchen – Niemcy)
------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

30. Weronika Radolska
32. Sara Ciesielska
34. Dominika Siekacz
35. Martyna Trzmielewska
36. Weronika Pawłowska
48. Michalina Kostrzewa
49. Sandra Kwiatkowska
51. Marta Geraga
52. Adrianna Konon
58. Monika Chatłas
64. Marta Duszyńska
67. Donata Janasik
69. Patrycja Piotrowska

Startowało 77 dziewcząt

Półfinały:
Lola Khakimova – Jessica Kainz 15/6
Diana Zalevska – Valentina Kuris 15/4

Finał:
Diana Zalevska – Lola Khakimova 15/9


Szabla chłopców

1. Adam Domanski (Fechterring Nurnberg E.V. – Niemcy)
2. Etienne Kastner (KTF Munchen – Niemcy)
3. Yevhheniy Kapustyan (Cherkassy – Ukraina)
3. Bogdan Platonov (Nikolaev – Ukraina)
5. Kostyantyn Voronov (Nikolaev – Ukraina)
6. Huba Gemesi (Godollo University Fencing Club – Węgry)
7. Kewin Chrochowski (KKSz Konin)
8. Balint Kossuth (Uniqa-UTE – Węgry)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

14. Stanisław Świerk
22. Adam Pyzder
24. Aleksander Mimier
31. Kamil Siwek
32. Krzysztof Woźny
40. Tomasz Osajda
42. Sebastian Korczakowski
46. Mikołaj Mazur
48. Piotr Nowak
49. Janusz Zapaśnik
57. Jakub Konopacki
59. Rafał Golewski
63. Patryk Wieczorkiewicz
66. Patryk Okrój
70. Adrian Rybarczyk

Startowało 73 zawodników

Półfinały:
Adam Domanski – Yevheniy Kapustyan 15/10
Etienne Kastner – Bogdan Platonov 15/7

Finał:
Adam Domanski – Etienne Kastner15/10


MŁODZICY

Szabla dziewcząt


1. Cara Ottenbacher (FC TBB Tauber – Niemcy)
2. Laura Paternotte (FC TBB Tauber – Niemcy)
3. Anastasia Astapova (Chimki – Rosja)
3. Milena Mamedova (Chimki – Rosja)
5. Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
6. Daria Kochetova (Chimki – Rosja)
7. Anastasia Kochetova (Zelenograd Moscow – Rosja)
8. Evgeniya Podpaskova (Yunost Moscow – Rosja)
---------------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

40. Sylwia Matuszak
50. Katarzyna Kaczmarek
56. Katarzyna Lengowska
58. Martyna Dziublewska
61. Paulina Brzoska

Startowało 62 zawodników

Półfinały:
Laura Paternotte – Milena Mamedova 12/7
Cara Ottenbacher – Anastasia Astapova 12/11

Finał:
Cara Ottenbacher – Laura Paternotte 12/11


Szabla chłoców

1. Nikita Yakovenko (Sport Chool Saratov – Rosja)
2. Fredrick Kindler (TSG Eislingen – Niemcy)
3. Konstantin Lokhanov (Sport Chool Saratov – Rosja)
3. Daniil Truntaev (Sokol Moscow – Rosja)
5. Fabian Wahl (TSG Eislingen – Niemcy)
6. Mateusz Knez – AZS AWF Poznań)
7. Alexander Dmitriev (Sport School Sankt Petersburg – Rosja)
8. Dean Kieserman (Manhattan Fencing Center – USA)
----------------------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

42. Kamil Klimek
45. Adam Rychlewski
47. Mateusz Pychyński
59. Patryk Jaskulski
72. Patryk Kwiatkowski
79. Adrian Dzwoniarski
81. Bartosz Strejza

Startowało 90 zawodników

Półfinały:
Nikita Yakovenko – Daniil Truntaev 12/8
Fredrick Kindler – Konstantin Lokhanov 12/11

Finał:
Nikita Yakovenko – Fredrick Kindler 12/9


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design