Dzisiaj jest: 18.10.19. 




31.03.2010 - MPM - Szczecin - 30-31.03.2010
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców
w szabli kobiet i mężczyzn
Szczecin, 30-31.03.2010


INDYWIDUALNIE

Szabla kobiet


1. Anna Ciwoniuk (UKS 13 Białystok)
2. Agnieszka Zdrojewska (O.Ś. AZS Poznań)
3. Ewelina Owczarek (KKSZ Konin)
3. Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
5. Małgorzata Kozaczuk
6. Izabela Sajewicz (obje AZS AWF Warszawa)
7. Katarzyna Różcyka (O.Ś. AZS Poznań)
8. Marta Rosiak (Dragon Łódź)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSZ Konin

10. Magdalena Mejer
12. Karolina Budna
13. Marta Karmowska

Startowało 15 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Agnieszka Zdrojewska - Marta Rosiak 15/12
Marta Wątor - Katarzyna Różycka 15/6
Anna Ciwoniuk - Izabela Sajewicz 15/11
Ewelina Owczarek - Małgorzata Kozaczuk 15/11

Półfinały:
Agnieszka Zdrojewska - Marta Wątor 15/11
Anna Ciwoniuk - Ewelina Owczarek 15/6

Finał:
Anna Ciwoniuk - Agnieszka Zdrojewska 15/12


podium w szabli kobiet



Szabla mężczyzn

1. Łukasz Gal (KKSZ Konin)

2. Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
3. Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
3. Adrian Stanisławski (KKSZ Konin)
5. Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
6. Bartosz Mazur (TMS Sosnowiec)
7. Albert Stanisławski (KKSZ Konin)
8. Sebastian Więch (AZS AWF Warszawa)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSZ Konin

12. Michał Gal

Startowało 23 zawodników

Ćwierćfinały:
Damian Skubiszewski - Sebastian Więch 15/13
Adrian Stanisławski - Bartosz Mazur 15/9
Marcin Kościelniakowski - Daniel Olejnik 15/13
Łukasz Gal - Albert Stanisławski 15/9

Półfinały:
Damian Skubiszewski - Adrian Stanisławski 15/12
Łukasz Gal - Marcin Kościelniakowski 15/8

Finał:
Łukasz Gal - Damian Skubiszewski 15/14



podium w szabli mężczyzn




konińscy medaliści


DRUŻYNOWO

Szabla kobiet


1. O.Ś. AZS POZNAŃ
--- Katarzyna Kędziora
--- Katarzyna Różycka
--- Agnieszka Zdrojewska
2. TMS SOSNOWIEC
--- Małgorzata Groniecka
--- Lidia Sołtys
--- Katarzyna Szczypińska
--- Marta Wątor
3. AZS AWF WARSZAWA
--- Małgorzata Kozaczuk
--- Matylda Ostojska
--- Izabela Sajewicz
4. KKSZ KONIN
--- Karolina Budna
--- Marta Karmowska
--- Magdalena Mejer
--- Ewelina Owczarek


Półfinały:
TMS SOSNOWIEC – AZS AWF WARSZAWA 45/43
O.Ś. AZS POZNAŃ – KKSZ KONIN 45/41

Finał:
O.Ś. AZS POZNAŃ – TMS SOSNOWIEC 45/43

Walka o 3 miejsce:
AZS AWF WARSZAWA – KKSZ KONIN 45/39


Szabla mężczyzn

1. KKSZ KONIN
--- Michał Gal
--- Łukasz Gal
--- Adrian Stanisławski
--- Albert Stanisławski

2. AZS AWF WARSZAWA
--- Filip Cieszkowski
--- Michał Kosman
--- Daniel Olejnik
--- Sebastian Więch
3. TMS SOSNOWIEC I
--- Bartosz Mazur
--- Maciej Regulewski
--- Damian Skubiszewski
4. O.Ś. AZS POZNAŃ
5. TMS SOSNOWIEC II
6. AZS AWF KATOWICE

Półfinały:
KKSZ KONIN – O.Ś. AZS POZNAŃ 45/25
AZS AWF WARSZAWA – TMS SOSNOWIEC I 45/37

Finał:
KKSZ KONIN – AZS AWF WARSZAWA 45/37

Walka o 3 miejsce:
TMS SOSNOWIEC I – O.Ś. AZS POZNAŃ


drużynowi złoci medaliści



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design