Dzisiaj jest: 16.09.19. 




22.04.2010 - OMMK SG i SP - Konin - 22.04.2010
Otwarte Mistrzostwa Miasta Konina
Szkół Gimnazjalnych i Szkół Podstawowych klas IV, V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 22.04.2010


SZKOŁY GIMNAZJALNE

Szabla dziewcząt


1. Daria Kamińska
2. Gabriela Drygała
3. Adrianna Konon
3. Martyna Trzmielewska
5. Sara Kwiatkowska
6. Dominika Siekacz
7. Magdalena Nadworna
8. Sara Ciesielska
9. Marta Geraga
10. Monika Gieryn
11. Patrycja Dzióbczyńska
12. Patrycja Piotrowska
13. Marta Duszyńska
13. Weronika Pawłowska
15. Natalia Turkiewicz
16. Weronika Radolska
-------------------------
17. Michalina Kostrzewa
18. Patrycja Milas
19. Magdalena Mazur
20. Monika Chatłas

(wszystkie GIM 6 KONIN)

Półfinały:
Daria Kamińska – Martyna Trzmielewska 15/11
Gabriela Drygała – Adrianna Konon 15/6

Finał:
Daria Kamińska – Gabriela Drygała 15/9


Szkoły Gimnazjalne - szabla dziewcząt



Szabla chłopców

1. Damian Dzwoniarski
2. Mariusz Mańczak
3. Kewin Chorchowski
3. Artur Staszak
5. Artur Milas
6. Damian Zioła
7. Stanisław Świerk
8. Sebastian Korczakowski
9. Kamil Siwek
10. Adam Janasik
11. Adam Pyzder
12. Aleksander Mimier
13. Janusz Zapaśnik
14. Patryk Jankowski
15. Dawid Kołodziejczak
16. Tomasz Osajda
17. Mikołaj Mazur
18. Krzysztof Woźny
19. Łukasz Krygier
20. Adrian Rybarczyk
21. Patryk Wieczorkiewicz
---------------------------
22. Michał Mikuła
23. Patryk Okrój
24. Rafał Golewski
25. Jan Kubaszewski
26. Jakub Konopacki

(wszyscy GIM 6 KONIN)

Półfinały:
Damian Dzwoniarski – Kewin Chorchowski 15/5
Mariusz Mańczak – Artur Staszak 15/10

Finał:
Damian Dzwoniarski – Mariusz Mańczak 15/14


Szkoły Gimnazjalne - szabla chłopców



SZKOŁY PODSTAWOWE

Szabla dziewcząt klas VI


1. Katarzyna Lengowska (SP 1 Konin)
2. Sylwia Matuszak (SP 6 Konin)
3. Paulina Brzoska (SP 8 Konin)
3. Martyna Dziublewska (SP 9 Konin)
5. Klaudia Staszak (SP 8 Konin)

Półfinały:
Katarzyna Lengowska – Paulina Brzoska 12/1
Sylwia Matuszak – Martyna Dziublewska 12/9

Finał:
Katarzyna Lengowska – Sylwia Matuszak 12/10


Szkoły Podstawowe - szabla dziewcząt klas VI



Szabla chłopców klas VI

1. Mateusz Pychyński (SP 4 Konin)
2. Patryk Jaskulski (SP 3 Konin)
3. Adam Rychlewski (SP 4 Konin)
3. Filip Tomaszewski (SP 9 Konin)
5. Bartosz Strejza (SP 8 Konin)
6. Adrian Dzwoniarski (SP Brzeźno)
7. Ernest Wasilewski (SP 6 Konin)
8. Kamil Klimek (SP 3 Konin)
9. Mateusz Kuśmider (SP 8 Konin)
10. Wiktor Jacaszek (SP 9 Konin)
11. Patryk Kwiatkowski (SP 4 Konin)

Półfinały:
Patryk Jaskulski – Adam Rychlewski 12/11
Mateusz Pychyński – Filip Tomaszewski 12/5

Finał:
Mateusz Pychyński – Patryk Jaskulski 12/11


Szkoły Podstawowe - szabla chłopców klas VI


Szabla dziewcząt klas V

1. Izabela Owczarczak (SP 6 Konin)
2. Oliwia Robak (SP 12 Konin)
3. Julia Jankowska (SP 1 Konin)
3. Weronika Orczyk (SP 15 Konin)
5. Karolina Walczak (SP 12 Konin)
6. Aneta Brzuszczak (SP 12 Konin)
6. Julia Szymczak (SP 12 Konin)
8. Aleksandra Musiał (SP 12 Konin)
9. Marta Kochańska (SP 6 Konin)
9. Patrycja Tomczak (SP 1 Konin)

Półfinały:
Oliwia Robak – Weronika Orczyk 10/8
Izabela Owczarczak – Julia Jankowska 10/7

Finał:
Izabela Owczarczak – Oliwia Robak – 10/4


Szkoły Podstawowe - szabla dziewcząt klas V



Szabla chłopców klas V

1. Jakub Burda (SP 12 Konin)
2. Tomasy Opioła (SP 6 Konin)
3. Adrian But (SP 6 Konin)
3. Nikodem Erenc (SP 9 Konin)
5. Michał Simiński (SP 9 Konin)
6. Damian Żarczyński (SP 3 Konin)
7. Maciej Kołacz (SP 12 Konin)
8. Tobiasz Dopierała (SP 6 Konin)
9. Konrad Majchrowski (SP 3 Konin)
10. Filip Jaskólski (SP 12 Konin)
11. Przemysław Laskowski (SP 9 Konin)
12. Jakub Cienkuszewski (SP 9 Konin)
13. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)
14. Mateusz Brzoski (SP 8 Konin)
15. Eryk Staszak (SP 9 Konin)
16. Adrian Mikołajczyk (SP 8 Konin)
17. Hubert Staszak (SP 9 Konin)

Półfinały:
Tomasz Opioła – Nikodem Erenc 10/8
Jakub Burda – Adrian But 10/7

Finał:
Jakub Burda – Tomasz Opioła 10/7


Szkoły Podstawowe - szabla chłopców klas V


Szabla dziewcząt klas IV

1. Aleksandra Olszewska (SP 1 Konin)
2. Michalina Fic (SP 15 Konin)
3. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
3. Sara Szukalska (SP 1 Konin)
5. Dabmara Wiśniewska (SP 15 Konin)
6. Daria Teskowska (SP 15 Konin)
7. Alicja Lewandowska (SP 3 Konin)
8. Milena Walczak (SP 12 Konin)
9. Agata Małek (SP 1 Konin)
10. Julianna Kęsy (SP 1 Konin)
11. Marta Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
12. Anna Nowicka (SP Stare Miasto)
13. Nikola Kronowiecka (SP 8 Konin)
14. Oliwia Grabka (SP 6 Konin)
14. Marta Kowalska (SP 12 Konin)
16. Wiktoria Łysiak (SP 8 Konin)
17. Michalina Ślebioda (SP 12 Konin)
18. Alicja Bąkowska (SP 6 Konin)
19. Katarzyna Grzelak (SP 8 Konin)
20. Julia Kasiewicz (SP 12 Konin)
21. Aleksandra Kozłowska (SP 8 Konin)

Półfinały:
Michalina Fic – Sara Szukalska 6/1
Aleksandra Olszewska – Natalia Nowinowska 6/4

Finał:
Aleksandra Olszewska – Michalina Fic 6/4


Szkoły Podstawowe - szabla dziewcząt klas IV



Szabla chłopców klas IV

1. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
2. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)
3. Kamil Bryl (SP 12 Konin)
3. Adam Hak (SP Stare Miasto)
5. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)
6. Szymon Woźniakowski (SP 12 Konin)
7. Jacek Kubasik (SP 12 Konin)
8. Bartosz Mikołajczyk (SP 1 Konin)
9. Dawid Kozłowski (SP 6 Konin)
10. Eryk Michalski (SP 6 Konin)
11. Dawid Sobczak (SP 6 Konin)
12. Przemysław Zieliński (SP 1 Konin)
13. Maksym Drzewiecki (SP 8 Konin)
14. Kacper Dziubczyński (SP 12 Konin)
15. Tadeusz Jakub (SP 4 Konin)
16. Kacper Działak (SP 8 Konin)
17. Filip Karpiński (SP 4 Konin)
18. Patryk Janiak (SP 1 Konin)

Półfinały:
Michał Zandecki – Kamil Bryl 6/4
Krystian Wysocki – Adam Hak 6/3

Finał:
Michał Zandecki – Krystian Wysocki 6/2


Szkoły Podstawowe - szabla chłopców klas IV


Klasyfikacja punktowa Szkół Podstawowych:

1. SP 12 Konin – 19 pkt.
2. SP 6 Konin – 14 pkt.
3. SP 1 Konin – 13 pkt.
4. SP 4 Konin – 9 pkt.
5. SP 9 Konin – 8 pkt.
6. SP 15 Konin – 7 pkt.
7. SP 3 Konin – 6 pkt.
7. SP Stare Miasto – 6 pkt.
8. SP 8 Konin – 4 pkt.
9. SP Brzeźno – 1 pkt.

Napisał: KJ.

Komentarze
kiedy
25.04.2010 o 18:53 · nikodzem
no kiedy będą te wyniki klas 5 I 4
Błąd
22.04.2010 o 15:56 · JASKOOW
Błąd w nazwisku w klasach szóstych szkół podstawowych chłopców...
2.Jaskulski przez u a nie ó...

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design