Dzisiaj jest: 15.09.19. 




26.04.2010 - MOJM - Konin - 23.04.2010
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych (do lat 17)
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 23.04.2010


Szabla dziewcząt

1. Gabriela Drygała (KKSz Konin)
2. Daria Kamińska (KKSz Konin)
3. Magdalena Nadworna (KKSz Konin)
3. Bogna Ziałacka (O.Ś. AZS Poznań)
5. Dominika Siekacz (KKSz Konin)
6. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
7. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
8. Agata Jasiczek (KKSz Konin)
9. Adrianna Konon (KKSz Konin)
10. Sandra Kwiatkowska (KKSz Konin)
11. Michalina Kostrzewa (KKSz Konin)
12. Patrycja Piotrowska (KKSz Konin)
13. Marta Geraga (KKSz Konin)
14. Weronika Radolska (KKSz Konin)
15. Patrycja Dzióbczyńska (KKSz Konin)
16. Weronika Pawłowska (KKSz Konin)
--------------------------------------
17. Magdalena Mazur (KKSz Konin)
18. Katarzyna Dąbek (O.Ś. AZS Poznań)
19. Monika Chatłas (KKSz Konin)
20. Patrycja Milas (KKSz Konin)

Półfinały:
Daria Kamińska – Bogna Ziałacka 15/10
Gabriela Drygała – Magdalena Nadworna 15/7

Finał:
Gabriela Drygała – Daria Kamińska 15/13


najlepsza ósemka w szabli dziewcząt



Szabla chłopców

1. Filip Jastrzębski (KKSz Konin)
2. Artur Staszak (KKSz Konin)
3. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
3. Krystian Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
5. Mariusz Mańczak (KKSz Konin)
6. Adam Janasik (KKSz Konin)
7. Adam Pyzder (KKSz Konin)
8. Stanisław Świerk (KKSz Konin)
9. Szymon Warzych (O.Ś. AZS Poznań)
10. Sebastian Korczakowski (KKSz Konin)
11. Artur Milas (KKSz Konin)
12. Damian Zioła (KKSz Konin)
13. Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
14. Adam Kacprzak (KKSz Konin)
15. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
16. Aleksander Mimier (KKSz Konin)
17. Adam Ladorski (O.Ś. AZS Poznań)
18. Łukasz Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
19. Kamil Siwek (KKSz Konin)
20. Tomasz Osajda (KKSz Konin)
21. Patryk Okrój (KKSz Konin)
22. Janusz Zapaśnik (KKSz Konin)
23. Rafał Golewski (KKSz Konin)
24. Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
25. Bartłomiej Kipper (O.Ś. AZS Poznań)
26. Paweł Łabęda (O.Ś. AZS Poznań)
----------------------------------------------------
27. Konrad Ladorski (O.Ś. AZS Poznań)
28. Julian Perczyński (O.Ś. AZS Poznań)
29. Maksymilian Pracz (O.Ś. AZS Poznań)
30. Adrian Rybarczyk (KKSz Konin)
31. Tomasz Musiałek (O.Ś. AZS Poznań)
32. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)

Półfinały:
Artur Staszak - Damian Dzwoniarski 15/9
Filip Jastrzębski – Krystian Stępień 15/13

Finał:
Filip Jastrzębski – Krystian Stępień 15/13


najlepsza ósemka w szabli chłopców



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design