Dzisiaj jest: 20.07.19. 




10.05.2010 - OOM - Warszawa - 07-09.05.2010
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów Młodszych
Warszawa, 07-09.05.2010


Szabla kobiet indywidualnie

1. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
2. Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
3. Maja Rakowska (UKS 13 Białystok)
3. Karlina Walczak (TMS Sosnowiec)
5. Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin)
6. Daria Kamińska (KKSz Konin)
7. Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
8. Sylwia Bijak (TMS Sosnowiec)
----------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Gabriela Drygała
17. Magdalena Nadworna
24. Agata Jasiczek
27. Dominika Siekacz
28. Adrianna Konon
29. Patrycja Dzióbczyńska
34. Patrycja Piotrowska
40. Marta Duszyńska
45. Sandra Kwiatkowska
46. Monika Chatłas

Startowało 46 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Pamela Warszawska – Sylwia Bijak 15/14
Maja Rakowska – Patrycja Pałczyńska 15/13
Karolina Walczak – Daria Kamińska 15/9
Małgorzata Turek – Nicola Szumilas 15/6

Półfinały:
Pamela Warszawska – Maja Rakowska 15/11
Małgorzata Turek – Karolina Walczak 15/8

Finał:
Małgorzata Turek – Pamela Warszawska 15/8


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Jakub Ociński (Dragon Łódź)
2. Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
3. Filip Jastrzębski
3. Mariusz Mańczak (oboje KKSz Konin)

5. Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
6. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
7. Krystian Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
8. Artur Milas (KKSz Konin)
--------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Adam Janasik
17. Artur Staszak
18. Kewin Chorchowski
20. Stanisław Świerk
22. Kamil Goździk
25. Piotr Dynowski
30. Sebastian Korczakowski
35. Damian Zioła
36. Adam Kacprzak
41. Adam Pyzder
42. Łukasz Krygier
44. Michał Mikuła
46. Patryk Jankowski
46. Jan Kubaszewski

Startowało 48 zawodników

Ćwierćfinały:
Jakub Ociński – Artur Milas 15/5
Filip Jastrzębski – Marcin Wystel 15/7
Mariusz Mańczak – Mikołaj Grzegorek 15/10
Kamil Marzec – Krystian Stępień 15/14

Półfinały:
Jakub Ociński – Filip Jastrzębski 15/5
Kamil Marzec – Mariusz Mańczak 15/8

Finał:
Jakub Ociński – Kamil Marzec 15/13


Szabla kobiet drużynowo

1. TMS SOSNOWIEC I
- Sylwia Bijak
- Karolina Walczak
- Pamela Warszawska

2. UKS 13 BIAŁYSTOK I
- Aleksandra Gałczyńska
- Laura Kulikowska
- Maja Rakowska
- Izabella Wasilewska

3. KKSZ KONIN I
- Gabriela Drygała
- Agata jasiczek
- Daria Kamińska
- Magdalena Nadworna

-----------------------------
11. KKSz II Konin
- Patrycja Dzióbczyńska
- Adrianna Konon
- Patrycja Piotrowska
- Dominika Siekacz

Startowało 12 drużyn

Półfinały:
TMS Sosnowiec I – IKS Konstancin 45/22
UKS 13 Białystok I – KKSz Konin I 45/39

Finał:
TMS Sosnowiec I – UKS 13 Białystok I 45/30

Walka o III miejsce:
KKSz Konin I – IKS Konstancin 45/39

nasze drużynowe medalistki na podium


nasze drużynowe medalistki z trenerem



Szabla mężczyzn drużynowo

1. O.Ś. AZS POZNAŃ I
- Jakub Jaskot
- Bartłomiej Kipper
- Krystian Stępień
- Szymon Warzych

2. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE I
- Tomasz Pytel
- Bartosz Seweryn
- Marek Stuchlik
- Ryszard Szymik

3. KKSZ I KONIN
- Adam Janasik
- Filip Jastrzębski
- Mariusz Mańczak
- Artur Staszak

-------------------------
7. KKSz II Konin
- Kewin Chorchowski
- Artur Milas
- Damian Zioła
- Stanisław Świerk

Startowało 10 drużyn

Półfinały:
Pałac Młodzieży Katowice I – KKSz Konin I 45/43
O.Ś. AZS Poznań I – Kolejarz 24 Katowice 45/42

Finał:
O.Ś. AZS Poznań I – Pałac Młodzieży Katowice I 45/39

Walka o III miejsce:
KKSz Konin I – Kolejarz 24 Katowice 45/36



Klasyfikacja klubowa punktowa

1. KKSz Konin - 100
2. Sietom AWFiS Gdańsk - 98
3. AZS AWF Warszawa - 79.75
4. Budowlani Toruń - 61
5. KKSz Kraków - 60
6. MKS Kusy Szczecin - 58.07
7. TMS Sosnowiec - 53
8. AZS AZW Poznań - 47.67



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design