Dzisiaj jest: 23.07.19. 




23.05.2010 - OT z okazji Dnia Dziecka - Poznań - 22.05.2010
Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka
Młodzików i Juniorów Młodszych
w szabli dziewcząt i chłopców
Poznań, 22.05.2010


MŁODZICY

Szabla dziewcząt


1. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
2. Daria Giczan (PTS Jagiellończyk Białystok)
3. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
3. Monika Wysocka (UKS 13 Białystok)
5. Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
6. Weronika Michalak (AZS AZW Poznań)
7. Magdalena Sztyber (UKS Szabla Ząbki)
8. Kinga Cołta (O.Ś. AZS Poznań)
-------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

9. Katarzyna Kaczmarek
13. Katarzyna Lengowska
18. Oliwia Robak
20. Oktawia Grudzień
22. Paulina Brzoska

Startowało 25 zawodniczek

Półfinały:
Daria Giczan – Monika Wysocka 12/10
Martyna Tobiaszewska – Nadia Królikowska 12/11

Finał:
Martyna Tobiaszewska – Daria Giczan 12/7


Szabla chłopców

1. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
2. Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
3. Jakub Burda (KKSz Konin)
3. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
5. Jan Skobiej (UKS Siódemka Szczecinek)
6. Jakub Dams (AZS AWF Poznań)
7. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
8. Patryk Zaremba (UKS Hajduczek Olsztyn)
--------------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Mateusz Pychyński
11. Patryk Jaskulski
14. Bartosz Strejza
15. Kamil Klimek
19. Patryk Kwiatkowski

Startowało23 zawodników

Półfinały:
Jakub Kupczyński – Jakub Burda 12/3]
Bartosz Grześkowiak – Mateusz Knez 12/6

Finał:
Jakub Kupczyński – Bartosz Grześkowiak 12/11



JUNIORZY MŁODSI

Szabla dziewcząt


1. Gabriela Drygała (KKSz Konin)
2. Urszula Reducha (UKS 13 Białystok)
3. Anna Cios (TMS Sosnowiec)
3. Dominika Siekacz (KKSz Konin)
5. Izabella Wasilewska (UKS 13 Białystok)
6. Adrianna Konon (KKSz Konin)
7. Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)
8. Alicja Fabiszak (O.Ś. AZS Poznań)
---------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Marta Geraga
11. Michalina Kostrzewa
12. Sandra Kwiatkowska
13. Sara Ciesielska
14. Martyna Trzmielewska
15. Weronika Radolska
16. Patrycja Piotrowska
19. Monika Chatłas
20. Donata Janasik

Startowały 22 zawodniczki

Półfinały:
Gabriela Drygała – Anna Cios 15/7
Urszula Reducha – Dominika Siekacz 15/11

Finał:
Gabriela Drygała – Urszula Reducha 15/6

najlepsze szablistki turnieju




Szabla chłopców

1. Kamil Goździk (KKSz Konin)
2. Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
3. Kewin Chorchowski
3. Sebastian Korczakowski
5. Stanisław Świerk (wszyscy trzej KKSz Konin)

6. Maciej Kobeszko (PTS Jagiellończyk Białystok)
7. Adam Pyzder (KKSz Konin)
8. Maksymilian Pracz (O.Ś. AZS Poznań)
-------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Krzysztof Woźny
11. Aleksander Mimier
12. Janusz Zapaśnik
16. Tomasz Osajda
20. Patryk Wieczorkiewicz
21. Patryk Okrój
25. Adrian Rybarczyk
29. Mikołaj Mazur
30. Piotr Nowak
32. Rafał Golewski

Startowało 34 zawodników

Półfinały:
Kamil Goździk – Kewin Chorchowski 15/13
Jakub Jaskot – Sebastian Korczakowski 15/9

Finał:
Kamil Goździk – Jakub Jaskot 15/2

finałowa ósemka w szabli chłopców


medaliści z trenerami



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design