Dzisiaj jest: 23.07.19. 




23.05.2010 - III PPS - Konin - 23.05.2010
III Puchar Polski Seniorek i Seniorów w szabli
XVII Memoriał Zenona Ryszewskiego
pod Patronatem Prezydenta Miasta Konina
Konin, 23.05.2010





Szabla kobiet

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Licencja PZS

1 WIĘCKOWSKA Irena O.Ś. AZS POZNAŃ 82021700
2 JÓŹWIAK Bogna O.Ś. AZS POZNAŃ 83042500
3 KĘDZIORA Katarzyna O.Ś. AZS POZNAŃ 90102300
3 WĄTOR Marta TMS SOSNOWIEC 87010900
5 KOZACZUK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 88060600
6 SAJEWICZ Izabela AZS AWF WARSZAWA 87080901
7 WĄTOR Angelika TMS SOSNOWIEC 94021901
8 SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA 94081300
9 ZDROJEWSKA Agnieszka O.Ś. AZS POZNAŃ 88081900
10 WĄTORA Martyna AZS AWF WARSZAWA 92021000
10 CIWONIUK Anna UKS 13 BIAŁYSTOK 88042500
12 WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC 93091400
13 SOŁTYS Lidia TMS SOSNOWIEC 88080200
14 PAŁCZYŃSKA Patrycja IKS KONSTANCIN 95032000
15 MACIEJEWSKA Weronika KKSZ KONIN 92072301
16 KŁODAWSKA Kaja DRAGON ŁÓDŹ 90030200
17 OWCZAREK Ewelina KKSZ KONIN 87081200
18 RAK Katarzyna TMS SOSNOWIEC 91012600
19 WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC 93112901
20 TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 94042000
21 GRONIECKA Małgorzata TMS SOSNOWIEC 89052900
22 PASTERNAK Magdalena AZS AWF KATOWICE 91050300
23 DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN 95011101
24 BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC 93102700
25 SZCZYPIŃSKA Katarzyna TMS SOSNOWIEC 89100501
26 DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC 94090600
27 ROSIAK Marta DRAGON ŁÓDŹ 87032200
28 TRZMIELEWSKA Angelika KKSZ KONIN 92071702
29 RÓŻYCKA Katarzyna O.Ś. AZS POZNAŃ 88050500
30 KAMIŃSKA Daria KKSZ KONIN 94112100
31 MALIŃSKA Martyna KKSZ KONIN 92070300
32 SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN 95030701
--------------------------------------------------
33 ŻĄDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓDŹ 94060301
34 WOROSZYŁO Julia UKS 13 BIAŁYSTOK 93042600
35 RZEPKA Marika KKSZ KONIN 92013100
36 COŁTA Agnieszka O.Ś. AZS POZNAŃ 92102500
37 PLUTA Izabella IKS KONSTANCIN 93102900
38 JASICZEK Agata KKSZ KONIN 93052200
39 ŁUCZAK Martyna KKSZ KONIN 92062200
40 KONON Adrianna KKSZ KONIN 95112900
41 OLBRYSZ Anna IKS KONSTANCIN 93031003
42 ZIAŁACKA Bogna O.Ś. AZS POZNAŃ 93031301
43 NADWORNA Magdalena KKSZ KONIN 94080601
44 WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIAŁYSTOK 95081401

Ćwierćfinały:
Bogna Jóźwiak - Nicola Szumilas 15/1
Katarzyna Kędziora - Małgorzata Kozaczuk 15/10
Marta Wątor - Izabela Sajewicz 15/11
Irena Więckowska - Angelika Wątor 15/10

Półfinały:
Bogna Jóźwiak - Katarzyna Kędziora 15/2
Irena Więckowska - Marta Wątor 15/14

Finał:
Irena Więckowska - Bogna Jóźwiak 15/14


walka o I miejsce w szabli kobiet: Irena Więckowska i Bogna Jóźwiak

finalistki III Pucharu Polski Serniorek w szabli





Szabla mężczyzn

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Licencja PZS

1 PAŁASZ Patryk KKSZ KONIN 84021200
2 KONIUSZ Marcin AZS AWF KATOWICE 83091200
3 CERANOWICZ Jakub AZS AWF KATOWICE 86122900
3 SKRODZKI Adam AZS AWF KATOWICE 83122200
5 GÓRSKI Mateusz KKSZ KONIN 84020700
6 REGULEWSKI Maciej TMS SOSNOWIEC 90092800
6 KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin AZS AWF WARSZAWA 89120600
8 GAL Łukasz KKSZ KONIN 87121000
9 SKUBISZEWSKI Damian TMS SOSNOWIEC 89031500
10 MARCZAK Wojciech AZS AWF KATOWICE 85071700
11 SĘCZEK Adam UKS VICTOR WARSZAWA 92101400
12 WIĘCH Sebastian AZS AWF WARSZAWA 89022200
13 ŻELECHOWSKI Szymon O.Ś. AZS POZNAŃ 89080900
14 OLEJNIK Daniel AZS AWF WARSZAWA 88110700
15 RADWAŃSKI Maciej AZS AWF KATOWICE 87122300
16 STANISŁAWSKI Albert KKSZ KONIN 87121801
17 MAZUR Bartosz TMS SOSNOWIEC 89090100
18 OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓDŹ 93033001
19 KONIUSZ Piotr AZS AWF KATOWICE 92081200
20 STĘPIEŃ Krystian O.Ś. AZS POZNAŃ 93012400
21 MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC 93190700
22 KONIUSZ Bartosz AZS AWF KATOWICE 91011500
23 JASTRZĘBSKI Bartosz KKSZ KONIN 90051000
24 CIESZKOWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA 88101600
25 KACPRZAK Jakub KKSZ KONIN 90041901
26 KOSMAN Michał AZS AWF WARSZAWA 88123100
26 JANASIK Adam KKSZ KONIN 94050800
28 WĘGLIŃSKI Paweł AZS AWF WARSZAWA 92061001
29 MAJCHERSKI Aleksander KKSZ KONIN 92072200
30 GAL Michał KKSZ KONIN 89030300
31 PYTEL Tomasz AZS AWF KATOWICE 93082300
32 WARZYCH Szymon O.Ś. AZS POZNAŃ 93032800
33 SYLA Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 93092000
34 MILAS Artur KKSZ KONIN 94052600
35 SZYMIK Ryszard PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 93042800
36 TOMASIAK Michał UKS VICTOR WARSZAWA 92060100
37 ŁYSIK Bartłomiej TMS SOSNOWIEC 92092002
38 CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN 95021600
39 GOLA Bartłomiej DRAGON ŁÓDŹ 92112100
40 JASKÓLSKI Kacper KKSZ KONIN 90032300
40 KWIATKOWSKI Paweł TMS SOSNOWIEC 87120500
42 GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN 95060300
43 SEWERYN Bartosz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 93072200
44 ZIELIŃSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA 92050100
45 PIŃSKI Przemysław AZS AWF KATOWICE 91070100
46 ŁAZAR Kamil UKS 13 BIAŁYSTOK 93061800
47 JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN 93040100
48 TOMASIAK Paweł UKS VICTOR WARSZAWA 90031100
-------------------------------------------------
49 STASZAK Artur KKSZ KONIN 94031800
49 STUCHLIK Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 94052700
51 KOWALEWSKI Kamil AZS AWF KATOWICE 92100100
52 LISAJ Maciej AZS AWF WARSZAWA 93072500
53 KACPRZAK Adam KKSZ KONIN 93101300
54 ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN 95110400
55 MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN 93052100
56 WALICKI Mateusz KKSZ KONIN 92062500
57 RYNKOWSKI Kornel PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 93030500
58 KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC 93081600
59 KOBESZKO Maciej PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 95030900
59 BRONOWSKI Waldemar STSZERM LEGIA WARSZAWA 66022000


Ćwierćfinały:
Marcin Koniusz - Łukasz Gal 15/13
Jakub Ceranowicz - Mateusz Górski 15/12
Adam Skrodzki - Marcin Kościelniakowski 15/5
Patryk Pałasz - Maciej Regulewski 15/13

Półfinały:
Marcin Koniusz - Jakub Ceranowicz 15/10
Patryk Pałasz - Adam Skrodzki 15/14

Finał:
Patryk Pałasz - Adam Skrodzki 15/9


walka o I miejsce w szabli mężczyzn: Patryk Pałasz i Marcin Koniusz

finaliści III Pucharu Polski Seniorów w szabli



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design