Dzisiaj jest: 18.09.19. 




06.09.2010 - I PPJ - Katowice - 04.09.2010
I Puchar Polski Juniorów Młodszych
Katowice, 04.09.2010


Szabla dziewcząt

1. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
2. Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin)
3. Laura Kulikowska (UKS 13 Białystok)
3. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
5. Daria Kamińska (KKSz Konin)
6. Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
7. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
8. Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Gabriela Drygała
15. Magdalena Nadworna
20. Sandra Kwiatkowska
21. Sara Ciesielska
22. Adrianna Konon
23. Martyna Trzmielewska
27. Michalina Kostrzewa
28. Dominika Siekacz
30. Weronika Radolska
32. Marta Geraga
41. Patrycja Piotrowska
44. Donata Janasik

Startowały 44 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Patrycja Pałczyńska – Nicola Szumilas 15/9
Laura Kulikowska – Daria Kamińska 15/13
Angelika Wątor – Blanka Żądzińska 15/6
Małgorzata Turek – Karolina Cieślar 15/14

Półfinały:
Patrycja Pałczyńska – Laura Kulikowska 15/8
Angelika Wątor – Małgorzata Turek 15/6

Finał:
Angelika Wątor – Patrycja Pałczyńska 15/8


Szabla chłopców

1. Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
2. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
3. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
3. Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
5. Artur Staszak (KKSz Konin)
6. Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
7. Paweł Jaromin (Kolejarz 24 Katowice)
8. Artur Milas (KKSz Konin)
------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Kamil Goździk
13. Kewin Chorchowski
14. Stanisław Świerk
15. Piotr Dynowski
17. Sebastian Korczakowski
18. Adam Pyzder
21. Aleksander Mimier
23. Krzysztof Woźny
32. Patryk Okrój
32. Mikołaj Mazur
34. Tomasz Osajda
37. Adrian Rybarczyk
40. Piotr Nowak
41. Patryk Wieczorkiewicz
42. Patryk Jankowski
44. Rafał Golewski

Startowało 45 zawodników

Ćwierćfinały:
Damian Dzwoniarski – Artur Milas 15/12
Mikołaj Grzegorek – Artur Staszak 15/6
Marcin Wystel – Paweł Jaromin 15/14
Hubert Szczepaniak – Krzysztof Kanarek 15/13

Półfinały:
Mikołaj Grzegorek – Damian Dzwoniarski 15/7
Hubert Szczepaniak – Marcin Wystel 15/6

Finał:
Hubert Szczepaniak – Mikołaj Grzegorek 15/14


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design