Dzisiaj jest: 18.09.19. 




11.09.2010 - Wyniki III PEK - Konin - 11-12.09.2010
III Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
XI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Konin, 11-12.09.2010









SZABLA MĘŻCZYZN - 11.09.2010 (sobota)

Miejsce / Nazwisko i imię / Kraj / Klub

1 HALLSTEN John USA USA
2 TRUSHAKOV Alexander RUS NATIONAL TEAM
3 DANILENKO Dmitriy RUS NATIONAL TEAM
3 KOROBKO Andrey RUS NATIONAL TEAM
5 GORSKIY Mikhail RUS NATIONAL TEAM
6 KOSSUTH Balint HUN UTE BUDAPEST
7 DERSHWITZ Eli USA USA
8 BARANOVSKIY Alexander RUS NATIONAL TEAM
9 TALYA Sergey RUS NATIONAL TEAM
10 MURADYAN Artur RUS NATIONAL TEAM
11 KUDATSKIY Ivan UKR NIKOLAEV
12 PAK Peter USA USA
13 SERIKOV Robert RUS NATIONAL TEAM
14 GORDON Blakely USA USA
15 SZABO Toni HUN BSE
16 PUKAL Bartosz USA USA
17 STATSENKO Oleksiy UKR KIEV
18 AHN Christofer USA USA
19 VOROS Balint HUN BVSC
20 STASZAK Artur POL KKSZ KONIN
21 PETROV Artem RUS NATIONAL TEAM
22 KUSHNERENKO Alexander RUS NATIONAL TEAM
23 ZAPOROJCENCO Nicolai MDA SCOALA DE SCRIMA
24 GRZEGOREK Mikolaj POL UKS VIKTOR WARSZAWA
25 STREETS Kaito USA USA
26 DUKHVALOV Denis USA USA
27 STARSHINOV Maksim RUS NATIONAL TEAM
28 WYSTEL Marcin POL KS KOLEJARZ 24 KATOW
29 DZWONIARSKI Damian POL KKSZ KONIN
30 SANDOR Mate HUN UTE BUDAPEST
31 YILDIRIM Enver TUR BEKIR YILMAZ GSK
32 CASATCHIN Gheorghi MDA SCOALA DE SCRIMA
33 SINGER Martin HUN BSE
34 BUCHWALO Isaac USA USA
35 LOSS Geoffrey USA USA
36 RAMZHAEV Vladimir RUS NATIONAL TEAM
37 KARPUKHIN Dmitriy RUS NATIONAL TEAM
38 ALKONYI Vilmos HUN BVSC
39 ANDREEV Ilya RUS NATIONAL TEAM
40 RACZ Viktor HUN KARPATI VE
41 MATEISIN Piotr MDA SCOALA DE SCRIMA
42 BRAILOVSKIY Nikolay RUS NATIONAL TEAM
43 SMIRNOV Igor RUS NATIONAL TEAM
44 PIEN Aleksander POL KS KOLEJARZ 24 KATOW
45 AKSENOV Andrey RUS NATIONAL TEAM
46 PLATONOV Bogdan UKR NIKOLAEV
47 SZCZEPANIAK Hubert POL AZS AWF WARSZAWA
48 KOSHCHEEV Sergey RUS NATIONAL TEAM
49 BAIDACHENKO Vadym UKR CHERKASSY
50 GOZDZIK Kamil POL KKSZ KONIN
51 JASKOT Jakub POL OS AZS POZNAN
52 HORVATH Domonkos HUN VASAS
53 ARSLAN Abdussamet TUR EFE SK
54 DYNOWSKI Piotr POL KKSZ KONIN
55 SZLAMA Akos HUN DIAK VE
56 MALINOWSKI Kamil POL PALAC MLODZIEZY KATO
57 CHORCHOWSKI Kewin POL KKSZ KONIN
57 VORONOV Kostyantyn UKR NIKOLAEV
59 HABONY Viktor HUN BVSC
60 PEPE Justin USA USA
61 DOHI Zoltan HUN SARVAR+I3615
62 LYSENKO Bogdan UKR KIEV
63 WOZNY Krzysztof POL KKSZ KONIN
64 BEZRUKOV Maksym UKR NIKOLAEV
65 BANCSICS Mate HUN GEAC
65 KARASSZON Ervin HUN BSE
67 KURT Kemal-Arda TUR EFE SK
68 STUCHLIK Marek POL PALAC MLODZIEZY KATO
68 NIKITIN Iurii UKR CHERKASSY
70 KAPUSTYAN Yevheniy UKR CHERKASSY
70 TARYKYN Viktor UKR KHMELNITSKIY
72 KOVACS Istvan HUN BSE
73 FARKAS Miklos HUN NTE
74 POSER Valentin HUN KARPATI VE
75 PLONER Jiri CZE SK HOUSTKA
76 JAROMIN Pawel POL KS KOLEJARZ 24 KATOW
77 SIWEK Kamil POL KKSZ KONIN
78 JANKOWSKI Patryk POL KKSZ KONIN

78 SURVILLO Miroslav RUS NATIONAL TEAM
80 NIGICSER Illes HUN KARPATI VE
80 RUDOLF Jonatan HUN KARPATI VE
80 PLAZIY Vadym UKR KHMELNITSKIY
83 PALABRICA Alex Rey USA USA
84 KIPPER Bartlomiej POL OS AZS POZNAN
85 SWIERK Stanislaw POL KKSZ KONIN
86 MARCINIAK Lukasz POL OS AZS POZNAN
87 PLATONOV Sergiy UKR NIKOLAEV
88 LADORSKI Adam POL OS AZS POZNAN
88 MIMIER Aleksander POL KKSZ KONIN
88 MILAS Artur POL KKSZ KONIN
91 PYZDER Adam POL KKSZ KONIN
92 OSAJDA Tomasz POL KKSZ KONIN

93 BADURA Beniamin POL PALAC MLODZIEZY KATO
94 KOZYARCHUK Sergiy UKR ODESSA
95 KOBESZKO Maciej POL KS JAGIELONCZYK BIAY
96 RYBARCZYK Adrian POL KKSZ KONIN
96 SMOLSKIY Vladyslav UKR ODESSA
96 ROZYCKI Michal POL IKS KONSTANCIN
96 TOTH Tas-Sebestyen HUN BVSC
100 TYRKIN Gleb RUS NATIONAL TEAM
100 KORCZAKOWSKI Sebastian POL KKSZ KONIN
100 MORAVEC Tomas CZE SK HOUSTKA
103 LADORSKI Konrad POL OS AZS POZNAN
104 HANUS Adam CZE SK HOUSTKA
104 KAWALILO Mateusz POL TMS SOSNOWIEC
104 MAZUR Mikolaj POL KKSZ KONIN
107 WIECZORKIEWICZ Patryk POL KKSZ KONIN
108 OKROJ Patryk POL KKSZ KONIN


Startowało 108 zawodników:

- Czechy - 3
- Węgry - 19
- Mołdawia - 3
- Polska - 34, w tym 18 z KKSz Konin
- Rosja - 20
- Turcja - 3
- Ukraina - 14
- USA - 12

Ćwierćfinały:
Alexander Trushakov - Alexander Baranovskiy 15/11
Dmitriy Danilenko - Mikhail Gorskiy 15/8
John Hallsten - Balint Kossuth 15/13
Andrey Korobko - Eli Dershwitz 15/10

Półfinały:
Alexander Trushakov - Dmitriy Danilenko 15/12
John Hallsten - Andrey Korobko 15/11

Finał:
John Hallsten - Alexander Trushakov 15/7

sponsorzy turnieju


puchary i nagrody


podziękowania za wkład w rozwój konińskiej szermierki dla Prezydenta Miasta Konina - Kazimierza Pałasza, Wiceprezydenta Miasta Konina - Tadeusza Tylaka, Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie - Ludmiły Woźniak, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Koninie - Zbigniewa Kosmalskiego, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Koninie - Grzegorza Jankowiaka i nauczyciela Gimnazjum nr 6 w Koninie - Andrzeja Zosiuka


walka finałowa



finaliści turnieju


finaliści turnieju i najlepszy Polak - Artur Staszak (zawodnik KKSz Konin)



SZABLA KOBIET - 12.09.2010 (niedziela)

Miejsce / Nazwisko i imię / Kraj / Klub

1 MARTON Anna HUN BSE
2 BOLSHAKOVA Valeria RUS NATIONAL TEAM
3 SZUMILAS Nicola POL AZS AWF WARSZAWA
3 WATOR Angelika POL TMS SOSNOWIEC
5 POWERS Skyla USA USA
6 OBVINTSEVA Yana RUS NATIONAL TEAM
7 KOVALSKAYA Viktoria RUS NATIONAL TEAM
8 SAVOSTYEYEVA Sofiya UKR KHMELNITSKIY
9 KUYBARK Viktoria RUS NATIONAL TEAM
10 FULOP Krisztina HUN KARPATI VE
11 JOHNSON Lena USA USA
12 SUKHOVA Tatiana RUS NATIONAL TEAM
13 SHARAHY Annabel USA USA
14 FOMINA Yulia RUS NATIONAL TEAM
15 LASZLO Luca HUN UTE BUDAPEST
16 KOCHETOVA Daria RUS NATIONAL TEAM
17 SHCHUKLA Iryna UKR CHMIELNICKI
18 VOROBIEVA Ekaterina RUS NATIONAL TEAM
19 ONODI-SZAB Veronika HUN DIAK VE
20 DRAJKO Lili HUN KARPATI VE
21 MAJOR Desirae USA USA
22 RUSSO Francesca USA USA
23 PELKA Patrycja POL KS KOLEJARZ 24 KATOW
24 KULMACZ Claudia USA USA
25 KATONA Renta HUN UTE BUDAPEST
26 PINESCHI Anastasia USA USA
27 KARBOLINA Evgeniya RUS NATIONAL TEAM
28 DUBROVINA Irina RUS NATIONAL TEAM
29 GOGOLEVA Anastasia RUS NATIONAL TEAM
30 TUREK Malgorzata POL AZS AWF WARSZAWA
31 PROKUDA Olena UKR NIKOLAEV
32 MAMONTOVA Oleksandra UKR NIKOLAEV
33 ZHAO Erica USA USA
34 KANUKOVA Ella RUS NATIONAL TEAM
35 GOMEZ Alisha USA USA
36 KARPENKO Valeria RUS NATIONAL TEAM
37 ZADZINSKA Blanka POL KS DRAGAN LODZ
38 KOSTINA Ekaterina RUS NATIONAL TEAM
39 KAMINSKA Daria POL KKSZ KONIN
39 LEE Allison USA USA
41 BANSZKY Dorottya HUN KARPATI VE
42 PALMEDO Sage USA USA
43 PALCZYNSKA Patrycja POL IKS KONSTANCIN
44 MCDONALD Margaret USA USA
45 CSUTORKA Liliana HUN UTE BUDAPEST
46 SMIRNOVA Alena RUS NATIONAL TEAM
47 KOVER Csenge HUN DIAK VE
48 SETALO Mirella HUN BVSC
49 KELECSENYI Mira HUN BVSC
50 OZEROVA Daria UKR CHERKASSY
51 KALETA Karolina POL AZS AWF WARSZAWA
52 OSVALD Anna HUN NTE
53 DROZDZ Kinga POL TMS SOSNOWIEC
53 KNYAZEVA Anastania RUS NATIONAL TEAM
55 TOMCZUK Katarzyna POL IKS KONSTANCIN
56 JELACHI Aliona MDA SCOALA DE SCRIMA
57 ZALEVSKA Diana UKR NIKOLAEV
58 GARZO Adrienn HUN DIAK VE
58 JANSSEN Jana NED SCARAMOUCHE
60 KOCHETOVA Anastasia RUS NATIONAL TEAM
61 KERKOVICS Nora HUN KARPATI VE
62 CIESIELSKA Sara POL KKSZ KONIN
63 KOZAK Nadya UKR KHMELNITSKIY
64 WOLDAN Katarzyna POL KS DRAGAN LODZ
65 KELECSENYI Lena HUN BVSC
65 KOSTRZEWA Michalina POL KKSZ KONIN
67 KORDAS Aleksandra POL IKS BUSHIDO RYBNIK
67 KURYS Valentina RUS NATIONAL TEAM
69 GRZEGORZEWSKA Katarzyna POL KS KOLEJARZ 24 KATOW
70 NADWORNA Magdalena POL KKSZ KONIN
71 REDUCHA Urszula POL UKS 13 BIALYSTOK
71 SZLAMA Dorottya HUN DIAK VE
73 BEREZHNAYA Anastasiya UKR KHMELNITSKIY
74 BELYAKOVA Anastasia RUS NATIONAL TEAM
75 DRYGALA Gabriela POL KKSZ KONIN
76 ROLSKA Maryana UKR CHMIELNICKI
77 MIHALIK Nora HUN BSE
77 SZILAGYI Eva-Viktoria HUN DVSE
79 KULIKOWSKA Laura POL UKS 13 BIALYSTOK
79 PSHEBYLSKA Kateryna UKR ODESSA
79 WALENDOWSKA Weronika POL KS KOLEJARZ 24 KATOW
82 MOSPAN Mariya UKR KHMELNITSKIY
82 SZUMILAS Samanta POL KS DRAGAN LODZ
84 KWIATKOWSKA Sandra POL KKSZ KONIN
85 CIESLAR Karolina POL TMS SOSNOWIEC
86 WASILEWSKA Izabella POL UKS 13 BIALYSTOK
86 SALANSKA Urszula POL IKS KONSTANCIN
88 LIPTAK Laura HUN GEAC
89 CIOS Anna POL TMS SOSNOWIEC
90 TRZMIELEWSKA Martyna POL KKSZ KONIN
91 DOBINSKA Julia POL TMS SOSNOWIEC
92 NEGROBOVA Kateryna UKR CHERKASSY
93 HORVATH Fanni HUN DKSE
93 CEBOTARI Olga MDA SCOALA DE SCRIMA
93 WIDERA Paulina POL TMS SOSNOWIEC
96 BLASZCZYK Aleksandra POL UKS 13 BIALYSTOK
97 KROLIKOWSKA Nadia POL TMS SOSNOWIEC
98 GERAGA Marta POL KKSZ KONIN
99 DETSEL Alexandra RUS NATIONAL TEAM
100 WATOR Joanna POL TMS SOSNOWIEC
101 KONON Adrianna POL KKSZ KONIN
102 PIOTROWSKA Patrycja POL KKSZ KONIN

103 DABEK Katarzyna POL OS AZS POZNAN
103 DZIOBCZYNSKA Patrycja POL KKSZ KONIN
105 SIEKACZ Dominika POL KKSZ KONIN
106 RADOLSKA Weronika POL KKSZ KONIN

106 FABISZAK Alicja POL OS AZS POZNAN
106 CHATLAS Monika POL KKSZ KONIN
109 SMIRNOVA Margarita UKR ODESSA
109 KROCHMAL Malgorzata POL TMS SOSNOWIEC
111 JANASIK Donata POL KKSZ KONIN

Wystartowało 111 zawodniczek:
- Węgry - 20
- Mołdawia - 2
- Polska - 43, w tym 15 z KKSz Konin
- Rosja - 20
- Ukraina - 13
- USA - 12
- Holandia - 1

Ćwierćfinały:
Anna Morton - Sofiya Savostyeyeva 15/4
Angelika Wątor - Skyla Powers 15/13
Nicola Szumilas - Yana Obvintseva 15/8
Valeria Bolshakova - Viktoria Kovalskaya 15/8

Półfinały:
Anna Morton - Angelika Wątor 15/14
Valeria Bolshakova - Nicola Szumilas 15/14

Finał:
Anna Morton - Valeria Bolshakova 15/14

publiczność na turnieju kobiet


Angelika Wątor kontra Anna Marton


Nicola Szumilas Kontra Valeria Bolshakova


walka finałowa




podium w szabli kobiet


najlepsza "8" w szabli kobiet


pierwsza "8" szablistek + najlepsza koninianka - Daria Kamińska



-folder turnieju-
-plakat turnieju-


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design